google27eaa3905ca3fee3.html

Krásna žena.
Orgazmus včela, keď kvety oplodňuje, má?
Chodí za kvetmi včela slasť telesnú im robiť?
S kvetom včela od rozkoše ochká?
Si vzájomne pôžitky telesné robia nech orgazmus okúsia?
Robí si to včela v úli sama?
A kvet po nociach v záhrade?Rozkoš telesnú sexu zvieratá si vedome nerobia. Ani iné druhy prírody života. Čo príroda robí k zrodu ďalších bytostí druhu prírody je sexuálny pud v prírode zakódovaný. Však nič nemá spoločné so sex-telesnými chúťkami čo človek vníma a opakovane ich zakúša. Človek preto dostal schopnosť telesné sexuálne pôžitky precítiť, bo keby nemal ich, nesexoval by. Bo načo telesne sa unavovať mysliacemu človeku, keď niekde muž nejaký s nejakou ženou, energiu smiešnymi pohybmi míňa, kým z muža semeno vystriekne, aby ju oplodnil, bez toho aby zažil slasti tela pôsobiace na tupý mozog, čo vyhodnotí, že slasť orgazmu je úžasná.

Preto človek mysliaci, lenivý a nechtiaci činnosti akejkoľvek, bez toho aby účel tá činnosť nejakú preňho mala, dostal možnosť slasti telesných pôžitkov pri sexe si užívať. A sex ten prevádzkoval často, vždy a toľkokrát, koľkokrát závislosť jeho naň ozve sa. Aby deti sa ním rodili. Aby vždy tu mohlo vedomie ďalšie vstúpiť do tela nového. Ľudia smejú sa, ukazujú prstom na zvieratá, keď vidia jak o nový život snažia sa, kým oni v spálňach sú zamknutí nech nikto ich v činnosti nevidí omamnej.

Ver žena sexu chtivá, nesexovala by si a ani na sex nemyslela, ak by telesné pôžitky čo zo sexu máš a myseľ tvoja je nimi tak zasexovaná, nepoznané by tvojmu telu boli. Ospravedlnenia dávaš tomu, že sexuálna života sila je jedinečná, úžasná a vymieňame si ju s mužmi vzájomne.

Nevravím, že pôžitky telesné vnímať ich a užiť si človek nemá, aj sexuálne. No závislosť toho ak presiahne bdelosť jeho, a myseľ sa takou stane, celý život jeho ostatný závislosti sa podvolí.

Asi takto v skratke to drahá je a ako vnímaš to sexuálnou mysľou svojou je na povážení teba samej.
Zmysly na poznanie sú a užívanie všetkého čo nimi je vnímané. Lebo ak segedín jedlo je, čo najviac kto miluje, tak bude ho ten dokola tlačiť cez hlavu si do brucha, nech zažíva chuť jeho omamnú. A tak je to so všetkým čo vnímaš a pôžitky z toho si užívaš. Pokiaľ na zmysloch si závislá, čo si, no o tom nevieš a netušíš, že to tak je, nuž užívať ich opakovane chceš a budeš.

S radosťou zo slasti z nich vzniknutých so slovami, že: „No a čo. Užívam si život a všetko s ním čo spojené je. A preto sem prišla som, nech užívam si to, čo najviac si užívam.“

Všetko tak deje sa, len aká tvoja myseľ je. Nijak inak to nikdy nebude.
Takže sexuj, jedz, sa prejedaj, obliekaj sa a vyzliekaj, raduj sa a užívaj si koľko chceš, čo chceš a ako chceš. No výčitky nemaj voči konaniu svojmu či inému. Oceňuj čokoľvek a kohokoľvek v tom čo robí. Ty robíš to rovnako jak iný a chceš si užívať všetko čo vnímaš tu a zažívaš.


 

(Prečítané 138 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.