google27eaa3905ca3fee3.html

Som rád, že prišla si, aj ostatní podporiť proti egu bojovníkov. Odstraňovaním ega odstraňujú samého seba. Pretože myseľ, ego, duša, duch, vedomie, volaj to ako chceš jedno a to isté je. Si to TY. Existencia vedomia seba samého v hmotnom svete tu, je forma prejavu myslenia jeho.

Je dramatické a vzrušujúce z hora pozorovať vznikajúci odpor v dave, čo zväčšuje sa a mohutnie. Lebo davu myslenie skolabuje raz. Ako už stalo sa násobne. Je nádherné pozorovať niektorých, ako im oči zalesknú a čistotu mysle uvidieť, čo neskôr v priestoroch iných, tvoriť budú pre ostatných.

Je úžasné vnímať chvenie kohokoľvek, nech je kdekoľvek, bo šíri sa prostredím bezhraničným a citlivo-čistý prijímač všetko chvenie všetkých cíti. Je úžasné jeho vnímať, jak myseľ mu šrotuje. Spáleninou cítiť ju z toho, jak škvarí sa, že schopná je neprijať iné.
Dozrieva chápavosť. Chápavosti proces. Rast. Zrelosti proces pochopiť, nepochopiteľné predtým. Vieš o niečom, počuješ, čítaš, no chápania zrelosť ešte je nezrelá. Až raz, keď zrelosť dozreje, ti docvakne a povieš: ,,Áno, už viem, konečne tomu už rozumiem. Pochopil som. VIEM.

Tým nezískaš vedomosť poznania, že niečo čítaš. Informáciu oznámiť počuješ. Pretože informácie všetkého od počatia čo vzniklo, prístupné sú kedykoľvek pre kohokoľvek v množstve neobmedzenom. Zreje chápavosť, neobmedzených vždy existujúcich informácií. Keď svojmu chápaniu zrelosti pozornosť venuješ, častejšie viac a rýchlejšie, užívaš v rozsahu plnom života bytie. Žiješ to čo prišla sem si žiť. Žiť život. Užívaš si dostatku blaženosti. Užívaš si tvorivosť myslenia. Nie so svojim egom, so sebou samým sa biť. Odpor vytvárať.

Chápavosť tvoja nakoniec, aj tak raz dovedie ťa k poznaniu, že ego neexistujúce je.


Súvisiace články:


 

(Prečítané 81 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.