google27eaa3905ca3fee3.html

anj-Untitled-4

Sa musím priznať. Mám slabosť pre múdre ženy. Ich myslenie, chápanie i videnie reality je pre mňa takmer ako z iného sveta. Je to svet podivný a fascinujúci. Skutočne múdre ženy, tým nemyslím vychytralé, ale tie, ktoré sme voľakedy volali vedmy, totiž nevychádzajú z logiky, ale z vedenia.

Proste chápu veci také aké sú, bez toho medzikroku logického zdôvodňovania, kauzality atď. Pripomína mi to kvantovú fyziku, kedy je častica v bode A a odrazu na úplne inom mieste B bez toho, aby musela z A do B prejsť po určitej trajektórii. Tieto ženy proste vedia. Vedia, že vedia a nepotrebujú to nikomu dokazovať. Tým nechcem povedať, že by v ich slovách absentovala logika, len to nie je ich hnacím motorom. Tá múdrosť je hlbšia ako intelektuálna. A v tom je pôvab oných bytostí.

Pani Gabrielu Filippi nespomíname na našom blogu prvý krát. I tentokrát si táto talentovaná herečka, moderátorka a autorka Léčivého divadla pozvala po svojom predstavení (Chlapec, ktorý videl pravdu) dvoch hostí. Teda dve hosťky. Prvou je známa terapeutka, poradkyňa so zameraním na tarot, anjelskú terapiu a iné a v neposlednom rade aj blogerka a spisovateľka Judita Peschlová. Ako druhá prijala pozvanie nie menej známa koučka, terapuetka, podnikaľka a taktiež aj spisovateľka Monika Jakubecová. Tri nevšedné ženy, ktorým to spolu krásne ladí a pritom sú každá úplne iný typ, priam vystrihnutý z ayurvédskej príručky o troch základnych dóšach, pekne usadené zľava do prava – vata, pita, kapa.

Verím, že aj vás zaujme ich „kvantová metafyzika“ 😉 , teda rozprávanie o anjeloch. Ja som si to naplno užil nielen priamo pri natáčaní, ale následne aj pri strihaní. Myslím, že sa oplatí investovať čas do týchto rozjímaní o živote, hoc trvajú celú hodinu. Na konci sa môžte ponoriť do nádherne vedenej meditácie-modlitby v podaní Gabrieli Filippi za sprievodu ladných zvukov gitary. Prajem príjemné sledovanie:

 Prebudili nás anjeli


anj-Untitled-3

Monika Jakubecová

Anj-Untitled-5

Dobrá náladička. Judita Peschlová a Gabriela Filippi

anjel-Untitled-1

Prebudili nás anjeli

AnjUntitled-6

Nádherné slová za doprovodu hudby na záver


Súvisiace články:


 

(Prečítané 1 577 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.