google27eaa3905ca3fee3.html

Image17

Hoc aj nie ste čitateľmi a skalnými fanúšikmi známej írskej kontaktérky Lorny Byrne, ktorej kniha Anjeli v mojich vlasoch sa stala celosvetovým bestsellerom, tak predpokladám, že by vás práve tak ako aj mňa, zaujalo divadelné predstavenie Andělé v mém srdci na motív práve tejto knihy.

Skvelé herecké prevedenie, silný príbeh i sugestívny hudobný doprovod zaujali zaiste všetkých divákov v známom Stredisku kultúry Vajnorská v Bratislave. V rámci nášho cyklu – Predstavujeme – prinášame rozhovor s charizmatickou autorkou tejto „one-woman show“ Gabrielou Filippi, kde si v prestrihoch môžte vychutnať aspoň úryvky z jej Liečivého divadla. Aj keď samozrejme naživo je to omnoho silnejší zážitok.

Gabriela Filippi – Pre mňa je každé divadelné predstavenie bohoslužbou


Image15

Herecký výkon podčiarkoval úžasný zvuk gitary a zaplnená sála bola okamžite vtiahnutá do deja

Image2

Gabriela Filippi by príbeh dokázala povedať aj bez slov 🙂

Image12

Liečivé divadlo Gabrieli Filippi

Image18

Andělé…

Image4

V roli učiteľa

Image19

A v roli žiačky


Súvisiace články:


Tip na knihu o anjeloch:

Anatolij Někrasov – Egregory – Strážní andělé? – My ľudia nie sme jediní obyvatelia Zeme. Spolu s nami tu žije množstvo entít, z ktorých niektoré nám pomáhajú žiť a rozvíjať sa, a iné nám v tom naopak bránia. Tieto entity sa volajú egregory. Egregory ovplyvňujú náš život nezávisle na tom, či o nich vieme, alebo nie. Kniha rozpráva o všetkom, čo s egregormi súvisí: ako vznikajú, ako sa s nimi dá inteligentne spolupracovať, čo je pre ne charakteristické a o mnohom ďalšom.

Pôvodná cena: 11.90 EUR, Naša cena: 10.71 EUR

Zľava: 10.00 %


 

(Prečítané 699 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.