google27eaa3905ca3fee3.html

sb10067558am-001Občas môžu nastať prípady, keď ste sa presťahovali do domu a cítili ste prítomnosť niekoho iného, alebo ste z nejakého priestoru jednoducho nemali dobrý pocit. Je to kvôli pretrvávajúcej negatívnej energie, ktorú nám môže odčerpávať tú našu.

Táto energia tu môže zostať po niekom, kto ju v sebe mal nazhromaždenú a  na tom mieste ju zanechal. Staré domy bývajú preplnené takouto energiou. Občas tu zostávajú aj nejaké entity, ktoré sú tu z nejakej príčiny naviazané a negatívne pôsobia na nás.

Tak isto aj liečitelia pred samotnou procedúrou očistia priestor, aby  tam nebola žiadna negatíva energia, ak sa napájajú na vyššie bytosti a pomocou nich  liečia. Po samotnom liečení sa jej tak isto zbavujú.

Ako na to?

Otvorte  všetko, čo je uzavreté. Všetky dvere, okná , skrine, krabice , šuplíky, proste všetko, čo sa dá vo vašom dome otvoriť. Stručne povedané, by ste mali otvoriť všetko, čo je uzavreté aby mohla negatíva energia odísť z vášho domu.

Očista soľou

Najlepším energetickým čističom je soľ. Naťahuje do seba negatívnu energiu, čím čistí priestor. Do každej izby dajte jednu misku do každého rohu a do každej misky nasypte  soli aspoň na týždeň. Túto misku by ste ale nemali už používať na jedenie. Na soľ netreba zabudnúť, pretože funguje ako špongia. To znamená, že keď je plná, tak púšťa všetko spať do priestoru. Môžete aj trocha soli  nasypať po obvode a najlepšie do každého rohu každej miestnosti. Tu sa ponechá do druhého dňa. V rohoch sa najlepšie hromadí negatívna energia. Druhý deň sa vysaje vysávačom a vyhodí sa, čo je veľmi dôležité. Vyhodením soli, vyhodíte z vášho domu i negatívnu energiu. Soľ ju totiž na seba naviaže!

Do vedra s vodou pridajte himalájsku alebo morskú soľ a urobte klasické upratovanie. Vodou so soľou je dobré utrieť nábytok i podlahu.

Očista ryžou

Vezmite si ryžu a po obvode vášho domu začnite posýpať po zemi od predných dverí v smere hodinových ručičiek, až neobídete celý dom. Ryža bude čerpať energiu von, preč od interiéru vášho domova. To je úžasný spôsob ako zbaviť váš domov negatívnej energie a vyčistí váš priestor.

Očista dymom

Starú energiu z domu pomôžu vypudiť aj vonné tyčinky. Najväčší účinok majú tibetské, ale ich vôňa je veľmi silná. Kompromisom sú japonské tyčinky, ktoré majú jemnejšie vône. Tyčinky môžte len tak zapáliť v byte a raz za čas prejdite v smere hodinových ručičiek všetky miestnosti a odriekajte očistné vety.

Napríklad: očisťujem tento priestor od všetkých cudzích a negatívnych energií.

Potom nechajte tyčinku dohorieť v stojane. Po použití tyčiniek dobre vyvetrajte, nech spálená energia odíde von a nespíte v dyme.

Na očistu sa rovnakým spôsobom používajú aj kadidlá. Najlepšie je kadidlo z bielej šalvie. Používa sa aj  dym z kadidla z bylín ako je levanduľa,  pretože prekonáva problémy, eukalyptus pre liečenie, alebo mäta na prosperitu. Vôňa kadidla, alebo rastlinných silíc sú výborné spôsoby ako zaviesť prospešné energie a odstránenie negatívnych energií.

Očista zvukom

Očista zvukom sa robí zvončekmi, alebo spievajúcou miskou a je to veľmi starý a účinný rituál. Robí sa takým istým spôsobom ako s vonnou tyčinkou, či kadidlom.

Svetlo a zvuk sú dve veľmi účinné “Yang” liečenia, ktoré pomáhajú rozptýliť a odstrániť negatívne energie. Cinkanie zvonkohry a jasný krištáľ dúhy, alebo osvetlené lustre sú obaja vynikajúci spôsob na dobíjanie priestoru energiou a na odstránenie negatívnej.

Očista kameňmi

Kryštály jemne harmonizujú energiu priestoru a aktívne stimulujú energiu človeka. Ich dokonalé vybrúsenie pomáha spresniť myslenie a podporuje spoločenský život a kreativitu. Pomáhajú aktivovať temné kúty priestoru so stagnujúcou energiou, vešajú sa do stredu temných chodieb, kde zlepšujú tok energie.

Je dobré ich občas nechať asi 5 min pod studenou  vodou vyčistiť a nabiť na slnku. Ak začnú praskať či nadobudnú mliečne zafarbenie, vymeňte ich za nové. Tie staré dajte  napríklad k rastlinám do kvetináča. 😀

Ruženín má pozitívny vplyv ochraňuje zdravý spánok, významne harmonizuje priestor, pohlcuje elektromagnetický smog.

Akvamarín tiež harmonizuje a očisťuje priestor. Spolu s kryštálom, ruženínom sa môže nasypať do misky a  umiestniť na televízor, do okna, na stôl, alebo kdekoľvek inde do priestoru. Môžte kombinovať aj s inými kameňmi.

Očista tela

Posledným krokom je očista tela. Je možné, že ste nasiaknutý negatívnou energiou z práce, alebo z vonkajšieho sveta. Napustite si vaňu s morskou soľou, alebo si soľou vyšúchajte a umyte svoje telo. Odstránite negatívnu energie z vášho tela a zároveň si očistíte vašu auru.

Dobrým pomocníkom na očistu aury je aj jablčný ocot, ktorý si môžete pridať do kúpeľa.

Zdroj: http://anitram.wordpress.com


Tip redakcie Eugenika na knihu:

Anastasia Semjonova – Energie domu a jak s ní pracovat

Kniha rozpráva o tom, ako na nás pôsobia rôzne živé tvory, s ktorými obývame spoločné priestory našich domovov: domáce zvieratá, izbové rastliny a samozrejme aj my, ľudia. Zo všetkého najviac sa ale kniha venuje rôznym druhom zvierat a rastlín. Vysvetľuje, ako sa prejavujú a ako fungujú dva základné druhy energetického pôsobenia – tzv. upíri a darcovia.

Pôvodná cena: 6.25 EUR, Naša cena: 5.63 EUR

Zľava: 10.00 %


Súvisiace články:


(Prečítané 17 129 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.