google27eaa3905ca3fee3.html

Teal Scott

Aký je najlepší spôsob, ako sa napojiť a otvoriť múdrosti a potrebám nášho tela a našej duše?

Myslím že najlepší spôsob, ako sa otvoriť za prvé tvojmu vyššiemu Ja, za druhé tvojmu telu a tomu čo potrebujete v každodennom živote, je spojiť sa s Vašimi emóciami. Čo je to, čo väčšina ľudí nerobí, pretože väčšina ľudí nevie čo sú emócie.

Emócie sú evolučný vývoj v rámci ľudského druhu. Spojenie medzi Vami a Vašou večnou stránkou, Vaším vyšším Ja. Takže vráťme sa do časov jaskýň. Existoval vlastne pôvodný ľudský druh, ktorého by ste mohli považovať za Vášho predchodcu, ktorý sa začal pýtať otázky ako, Kto som? A dával vzniknúť túžbam ako: Chcel by som vedieť prečo som tu.

Môžete sa na to pozerať ako by tá túžba bola spojená s Vaším zdrojovým (vyšším) Ja a v tej minúte, keď sa objavila tá túžba, pretože ak sa objaví túžba, tak sa musí manifestovať fyzicky, ak s ňou súzniete, tak sa človeku vyvinul súčastný biochemický systém emócií.

Takže čo sú vlastne emócie…, chápeš že sme vibrácia, vieš že sme všetci vytvorení z energie a tá energia vibruje na rôznych frekvenciách a keď tá energia vibruje na tejto frekvencii vs tejto frekvencii, stanú sa rôznymi vecami vo fyzickej dimenzii. Takže dôvod prečo ty vyzeráš tak ako vyzeráš a ja vyzerám ako vyzerám je, pretože vibrujeme na rôznej frekvencii. To je jediná vec, ktorá teba oddeľuje odo mňa. A to je frekvencia a to je vyjadrenie tej istej energie.

Takže tvoje emócie sú tvojím indikátorom toho, akú vibráciu udržuješ. To sú dobré správy, pretože všetko čo zažívate, úplne všetko v tvojej realite, je vedľajší produkt tvojej frekvencieale ty si vo fyzickej dimenzii, takže si si často nevedomý tvojej frekvencie.

Spôsob akým si si vedomý toho, akú si udržuješ frekvenciu sú tvoje emócie. Takže ak si myslím myšlienku, pri ktorej mám dobrý pocit, faktom že mám pri nej dobrý pocit je znamenie, že držím vysokú frekvenciu, čo je zhodné s mojimi túžbami a zhodné s mojím vyšším Ja. Ak myslím na myšlienku pri ktorej cítim negativitu, tá negatívna emócia je znamenie, že myslím na myšlienku, ktorá vibruje veľmi nízko, čo nieje v súlade s mojím vyšším Ja a mojimi túžbami.

Takže to znamená, že ak mi záleží na tom, ako sa cítim a všímam si, ako sa cítim a zámerne si vyberám myšlienky pri ktorých sa cítim dobre, tak budem vo frekvencii môjho vyššieho Ja. A ak si vo frekvencii tvojho vyššieho Ja, potom máš prístup k intuícii, takže tvoja intuícia ťa začne viesť tvojím životom, začne ti hovoriť čo potrebuješ. Začneš robiť všetky tie rozhodnutia, ktoré sú v tvojom živote pre teba najviac prospešné.

Takže na tvoje emócie sa môžeš pozerať ako na kompas v živote. Povedzme že chceš ísť na sever, takže ak sa cítiš dobre, to je znamenie že kompas ukazuje na sever, ak sa necítiš dobre, to je znamenie že kompas ukazuje na juh.

Otázka: Takže toto môžeme použiť v každodennom živote? Pretože otázka bola, ako sa môže naladiť na jej dušu a ako sa môže naladiť na jej telo tak, aby mohla počúvať tomu čo jej telo potrebuje. Použijeme to rovnako?

Všetko to bude vlastne rovnako, pretože ak sa dostaneš do emočne pozitívneho naladenia tak budeš cítiť to, čo sa volá inšpirácia. Takže z tohoto pozitívneho naladenia, povedzme že riešim nejaký fyzický problém. Povedzme, že sa cítim veľmi veľmi unavená a neviem prečo sa cítim unavená, iba viem že sa cítim unavená.

Chcem povedať, že ak sa dostanem do pozitívneho naladenia, myslením príjemných myšlienok, tak keď som teraz v tom stave, pretože som požiadala o zdravie, budem zhodou pre niekoho, kto mi príde do cesty, tak možno do niekoho náhodne narazím v obchode a tá osoba povie:

Ó mali by ste skúsiť očistu pečene!

A ja si potom pomyslím ok, proste to skusím a ono to funguje. Jediný dôvod, ako môžeš byť s tým v zhode je, pretože si začal pracovať na tom, aby si sa dostal do pozitívneho naladenia. Pretože ak si tu naladený negatívne, nemôžeš sa zhodovať s tým, je to moc ďaleká frekvencia. Pretože riešenie je iná frekvencia ako otázka.

Problém a riešenie nie sú tá istá frekvencia.

Takže dokým sa najskôr nedopracuješ do pocitového pola riešenia, dovtedy k tebe to riešenie nemôže prísť.

Teal Scott

Autor článku – Juraj


Teal Scott (video so slovenskými titulkami):


Viac sem: www.novazem.info


Tip na knihu:

Osho – O emocích

Osho je jedným z najviac provokujúcich a inšpirujúcich duchovných učiteľov našej doby. V tejto knihe nám pomáha pochopiť korene emócií a poskytuje informácie o tom, ako lepšie zvládať svoje reakcie a dozvedieť sa viac o sebe aj druhých. Oshov jedinečný vhľad do podstaty ľudskej mysle a srdca ďaleko presahuje konvenčnú psychológiu. Učí nás, ako môžeme plnšie prežívať svoje emócie a tvorivo s nimi zaobchádzať tak, aby sme žili bohatším životom.

Úryvok: Když cítíte smutek, cítíte ego. Když jste šťastní, cítíte se nádherně a v extázi, ego necítíte. Když jste šťastní a v extázi, neexistuje žádné Já. Jste spojení s existencí, ne oddělení. Když jste smutní, hněváte se, prahnete po něčem a pohybujete se pouze ve svém nitru, užíváte si svých zranění a stále dokola se na ně díváte, hrajete si s nimi, snažíte se být mučedníkem, je mezi vámi a existencí trhlina. Jste opuštění a potom cítíte Já. A když cítíte Já, máte z celé existence pocit, jako by byla proti vám. Ne že by byla skutečně nepřátelská; pouze se tak jeví. Když máte pocit, že jsou všichni vašimi nepřáteli, budete se chovat tak, že všichni vašimi nepřáteli budou. Když přijmete přirozenost a rozpustíte se v ní, jdete s ní. Necítíte, „já jsem“ – máte prostě pocit „Celek je. Jsem jen vlna, která se objevuje a mizí. Já přicházím a odcházím, celek zůstává…

Pôvodná cena: 11.90 EUR Naša cena: 9.52 EUR Zľava: 20.00 %


Súvisiace články:


(Prečítané 2 941 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.