google27eaa3905ca3fee3.html

imageTak ako každý bežný deň sedím ráno pri stole a raňajkujem. Vkladám do úst jedno sústo za druhým. Viem, že si mám vychutnávať všetky vône a chute, preciťovať ich účinok v mojom tele. Lenže ja som nejaká iná. Hádžem to do seba jedno za druhým a v hlave mi behajú myšlienky, ktoré spájajú poznané do zmysluplného celku. Minule som niekde napísala, že by mi mohli do papiera miesto hamburgeru zabaliť aj skriňu a ja by som si to ani nevšimla. Možno by mi stačilo, keby bola dostatočne ochutená, trochu slaná, trochu štipľavá a hlavne tam nesmie chýbať môj obľúbený citrón…

Včera som si však vypočula dlhú prednášku RNDr. V. Krála a jeho manželky a som spokojná. Pretože to už mám vedecky potvrdené. To, čo jeme a naša genetická výbava má len veľmi malý vplyv na to ako vyzeráme, koľko kíl máme navyše a akými chorobami trpíme. Najdôležitejšia je naša hlava. Naše myšlienky a s tým súvisiace pocity. Takže si kľudne môžem požuť aj tú skriňu, nesmiem však zabudnúť na ňu vyžmýkať ten citrón, veď zásaditosť tela je dôležitá a samozrejme nejaká feferónka na spálenie prebytočných tukov … znalec v obore čínskej medicíny by hneď uhádol, čo mi chýba.

A tak si kľudne môžem pri tých raňajkách žuť čo chcem. Dôležitý je môj počítač, môj operačný systém nachádzajúci sa v hlave. Môj mozog. A ten nechce prestať pracovať…

Spája neustále informácie a snaží sa prísť na odpoveď : “ O čom to vlastne všetko je? “ Medzi hryzom zo šunky a kolieskom reďkvičky to príde. Vykríknem od údivu a môj muž si myslí, že ma práve niečo zaujalo v telke, ktorá ako tichý spoločník hudie si v sebe nejaký monológ. Prišla som na to, čo to všetko znamená. Prečo ľudia žijú tak ako žijú. Kam sa rútime, prečo ide čas tak rýchlo… Zvyšujú sa vibrácie vo vesmíre a my ľudia prechádzame zmenou. Tlačia sa k nám informácie zo všetkých strán a preto máme pocit, že dni ubiehajú ostošesť. Otvára sa nám centrálne vedomie, kde je všetko zapísané. To, kde sú všetky myšlienky a možnosti. A my ľudia všetko vidíme a všetko chceme vyskúšať. Chceme zakúsiť všetky možnosti.

Je to super vedieť, že všetko dokážeme a všetko môžeme. Preto, lebo je to proste možné.

Avšak všetko pre, má aj svoje proti. A tak zapijem všetko zeleným čajom a teším sa z toho, že nemusím jesť umelú hmotu. Ešte dobre, že mi ostáva tých pár percent, ktoré potešia bunky môjho tela a ten citrón s čili má nejaký zmysel.


Súvisiace články:


Tip našej redakcie na knihu:

Anatolij Někrasov – Smysl života a naše role v něm – Táto kniha prináša duchovné a psychologické poznatky, ktoré môže vo svoj prospech využiť každý z nás. Skúma problémy fyzického, psychického aj energetického zdravia – samoty, rodinných vzťahov, milostných trojuholníkov, vzájomných vzťahov v spoločnosti aj vážnych ochorení. Kniha vychádza z rozsiahlej terapeutickej praxe autora. Pomáha vyhnúť sa mnohým problémom a nájsť riešenie rôznych životných úloh – jednoducho ponúka metódu, ako celkove zmeniť svoj život k lepšiemu a byť oveľa šťastnejší.

 Pôvodná cena: 8.90 EUR, Naša cena: 7.12 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.78 EUR


(Prečítané 2 735 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.