google27eaa3905ca3fee3.html

Na našom blogu si nielenže každý deň môžte prečítať nové články zo širokého spektra duchovna, celostnej medicíny, ezoteriky, zdravého životného štýlu, cestovania, umenia, stravovania a pod., ale môžte  sa aktívne zapojiť do tvorby na tejto stránke, ak máte pocit, že vaše vedomosti, chápanie a cítenie sveta je dôležité zdieľať.

Ak sa chcete stať blogovým prispievateľom – ZAREGISTRUJTE  SA TU – a aktivujte svoj účet cez e-mail, ktorý bude poslaný na Vašu adresu. V prípade problémov s registráciou nám zašlite na adresu – blog@eugenika.sk vaše údaje: meno a priezvisko, imejlovú adresu a my Vás radi zaregistrujeme.

Prihlásiť k vášmu účtu sa môžte TU

(ak je problém pri prihlásení, zadajte do políčka email vaše užívateľské meno)


Zverejnené články sú automaticky zasielané správcovi blogu, ktorý ich musí najskôr schváliť a až potom sú verejne viditeľné na stránke. Deje sa tak  z dôvodu bezpečnosti, ako aj z dôvodu udržania istej úrovne a smerovania tohto blogu. Nie všetky zaslané články budú uverejnené.

Náš blog sme vytvorili ako priestor na voľné šírenie informácii všetkých smerov duchovna, ezoteriky, atď. A pri tomto chceme ostať. Stránka nemá slúžiť ako zdroj reklamy. Preto chcem poprosiť všetkých blogerov, aby  svoje súkromné projekty, akcie, kurzy a workshopy propagovali cez platenú inzerciu (tu), kde každému blogerovi ponúkame zvýhodnené cenové podmienky, alebo ich uverejňovali na iných stránkach nie u nás. Každý bloger má možnosť uverejniť na konci článku link na svoju stránku či pripravovanú akciu, knihu a pod. , čo je vzhľadom na čítanosť tohto blogu slušná reklama.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu s vami.

redakcia Blog.Eugenika


age 7651752