google27eaa3905ca3fee3.html

temple_of_dionysusNetreba mu stínať hlavy. Nie. Neverte stredovekej propagande pokryteckých kňazov.

Drak je dobrý. Drak je zlý. Drak je sila. Je to okrídlený had. Je to spojenie Zeme a Neba. Je to prúd – mocný prúd.

Ako v tej prostonárodnej rozprávke. Hádžem ohlávku na draka. Krotím ho a smerujem. Sedlám ho a letím.

Drak vie byť ničivý. Vie ma zničiť. Vie vytrysknúť svoju silu. Výbuch a zo mňa je troska.

Pustil som semeno. Kokot ochabol. Spolu s ním moje sebavedomie, moje telo… Pud sa vybil. Drak sa vybil. Naplnenie nikde. Zmysel? Znova a znova až do umretia? Je jedno, či si sám „robím dobre“ alebo či sa s priateľkou milujem… Ak drak nie je ovládnutý – ak mnou hádže… Ak mnou hádžu moje plazie pudy… Tratím silu. Drak ničí mňa a vzťah dvoch milujúcich bytostí.

Posvätný pár. Dva hady. Dve holubice. Dva draky. Ja a moja milá. Môj kohút a jej kunda. Niekto tej sile hovorí kunda-lini. Pracujem s ňou. Vediem ju. Nie von do výbuchu – naopak. Dozadu a hore. Obtáča sa stromom života. Utváram pre ňu priestor a sila stúpa – hore mojím chrbtom, cez srdce či pery ju vediem ďalej – kolobeh sa uzatvára. Dýcham oheň. Pomaly. Letíme.

Viac na blogu krkavec.sk, ktorý je zároveň domovom voľne dostupnej elektronickej knižky Súvislosti.

Prajem podnetné čítanie 🙂


Tip na knihu:

Omraam Mikhaël Aïvanhov – Sexuální síla – okřídlený drak – Významný duchovní učitel a filozof, původem z Bulharska, působící ve Francii, žijící v r. 1900-1986. V této knize se zabývá otázkou, do jaké míry se může navzájem propojovat sexuální síla a spiritualita. Podle jejích vlastních poznatků člověk může s pomocí vlastní sexuální síly oživovat své tělo, zvyšovat si životní energii a udržovat si věčné mládí, ale i probudit své vyšší nervové a mozková centra a dosahovat tak vyšší a vyšší vědomí.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR


Súvisiace články:


(Prečítané 3 624 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.