google27eaa3905ca3fee3.html

Keď sa pozriete na rôzne ezoterické stránky, prekvapí vás aké množstvo kurzov, seminárov, prednášok a akadémií je v dnešnej dobe prístupných. Možno aj toto súvisí s príchodom novej éry. Duchovné poznanie nebude patriť iba vyvoleným. Väčšinou ich však navštevujú stále tí istí ľudia. Robia si prvý, druhý, tretí atď. stupeň, zasväcujú sa do tajomstiev bádajú. A prečo nie aj my ostatní? Pýtam sa sama seba. Odpoveď je jasné. Oni sú tí, čo uverili. Pochopili, že sebadôvera a vôľa sú dve vlastnosti, ktoré najviac pomáhajú pri rozvoji osobnosti. Keby necítili premenu, asi by nechodili na tie inak nie veľmi lacné kurzy. „Ale čo je dnes lacné?, tak si povedzme.“ Mnohí z nás by tam aj išli, len sa im nechce veriť, alebo si nedokážu predstaviť, že práve oni by boli tými „vyvolenými“, nositeľmi nejakej svetlej budúcnosti, znalci práce s energiami, či nebodaj strojcovia budúcnosti. Veď sú celkom obyčajní. Lenže, ak vás to tam ťahá, treba sa posmeliť. Niekedy pomôže uvedomenie, že pred bohom sme si všetci rovní. Bohatí, chudobní, zdraví, chorí, krásni aj tí menej pekní.

Niekedy pomôže uvedomenie, že pred bohom sme si všetci rovní.

Mňa raz zlákala takáto ponuka a dala som dosť peňazí aj času, napokon sa ukázalo, že naša „guru“ to trocha preháňa, ale verte mi, že o to nešlo. Nesmierne ma obohatil každý deň so skupinou ľudí, ktorí sa tam zišli a ja neuveriteľný individualista som pocítila na vlastnej koži silu kolektívu a synergický efekt spoločnej myšlienky. Nič nie je náhoda. Ďakujem osudu za túto príležitosť. V tejto súvislosti som si spomenula na slová matky Terezy:

Ľudia sú chaotickí, nerozumní a egoistickí.

Napriek tomu ich miluj.

Ak robíš niečo dobré, ľudia ťa budú podozrievať, že máš bočné úmysly a robíš to iba kvôli sebe.

Napriek tomu rob dobré veci.

Keď si úspešný, získaš falošných priateľov a naozajstných nepriateľov.

Napriek tomu sa nevzdávaj úspechu.

To dobré, čo si urobil, padne už zajtra do zabudnutia.

Napriek tomu neprestávaj robiť dobré veci.

Poctivosť s úprimnosť ťa robia zraniteľným.

Napriek tomu buďte poctivý a úprimný.

Čomu si venoval roky svojho života, môže byť zničené za pár sekúnd.

Napriek tomu, pokračuj v usilovnej práci.

Ľudia často potrebujú pomoc, ale keď im pomôžeš, obrátia sa proti tebe.

Napriek tomu pomáhaj ľuďom.

Dávaj svetu to najlepšie zo seba, a nevďak ťa neminie.

Napriek tomu dávaj svetu to najlepšie zo seba.

Napokon zistíš, že všetko bolo vlastne iba medzi tebou a Stvoriteľom a nie medzi tebou a nimi.

(Prečítané 1 072 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

One Response to Duchovné poznanie nepatrí iba vyvoleným.

  1. Seminár : Prechod na pránickú výživu pri aktívnom pestovaní ideálu ženskej alebo mužskej krásy, zdravia a mladnutia Jedinečná možnosť stretnúť sa s autorom “motýlieho domu” alebo s iným špecialistom, oboznámiť sa s informáciami s využitím umenia a najnovších vedeckých poznatkov z oblasti kvantového vedomia ako nadstavby mysle, transformácia rozšírenia vedomia pre získanie osobných skúseností. Kedy: 04.11.2017 o 17:00 hod v Hoteli Galéria, Bratislava. Spoznajte prechod na pránickú výživu pri aktívnom pestovaní ideálu ženskej alebo mužskej krásy, zdravia a mladnutia. ,,Sedieť vo vláčiku, nechať sa unášať čítaným románom a vystúpiť priamo na mieste.´´ Využite pozvánku a na základe telefonickej rezervácie sa prihláste na úvodný seminár pre prácu s kvantovím vedomím jednotným s celkom. Dobrovoľné vstupné. Viac info na tel čísle +421/254777817, 917 632 452 alebo spirit.hotel1@gmail.com.