google27eaa3905ca3fee3.html

vanoceOd 22. 11. 2014 10:31 SEČ do 20. 1. 2015 10:36 SEČ sa na Zemi nachádzame v ročnom období Predzimie.

Predzimie má na starosti bytostný Koledo, ktorý hovorí: „Človeče, urob si čas, aby si pochopil a precítil spojenie s nebom! Pripomeň si Dar Slova prineseného z Lásky Synmi Božími i zvestovateľmi a prorokmi! Koleduj, nes Blahozvesť – Dar Slova Slovenom! Postaraj sa o uskutočňovanie Kráľovstva Nebeského na Zemi! Prinášaj mier a harmóniu do domácností a aj do ľudských duší!“

Bytostný Koledo prináša Predzimie a energiu sucha.

Toto je ročné obdobie vianoc. Vrchol vianoc je v strede, teda na zimný slnovrat, kedy je zem fyzicky najbližšie k jadru našej Galaxie, cez ktorý vedie cesta domov do Raja a zároveň 29. 12. kedy sa na zem, ako dar Boží, vylieva láska. Je to sviatok Ruže, ktorý sa v budúcnosti zjednotí s dnešným štedrým večerom.

V tomto dvojmesačnom období máme precítiť blízkosť domova teda Raja, máme si pripomenúť Dar Slova prineseného z Lásky synmi Božími i zvestovateľmi a prorokmi. Máme koledovať, teda niesť túto Blahozvesť – zvesť o Pravde, ktorú keď budeme nasledovať a milovať, tak budeme šťastní a vrátime sa raz domov, ktorý je nám v tomto ročnom období fyzicky najbližšie a môžeme ho cítiť intenzívnejšie.

Prvá polovica Predzimia je v znamení Strelec a druhá v znamení Kozoroh.

O období, v ktorom sa naša Zem ponára do vyžarovania znamenia Strelec je písané tu:

http://www.jupitera.sk/2013/11/zem-v-slnecnej-sustave-v-znameniach.html

O období, v ktorom sa naša Zem ponára do vyžarovania znamenia Kozoroh je písané tu:

http://www.jupitera.sk/2013/12/zem-v-slnecnej-sustave-v-znameniach.html

Martin Hruštínec


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika na knihu:

Martin Schulman – Duše v horoskopu – Jedinečný astrológ Martin Schulman vo svojej novej práci zhŕňa, ako zistiť vyspelosť duše a možnosti jej vývoja z hľadiska astrológie. Zavádza do horoskopu nové prvky: bod regenerácie a bod závislosti. Uvádza zoznam a význam ďalších astrologických prvkov, ktoré majú vo vyššie zmienených súvislostiach mimoriadny význam, a svoju teóriu ilustruje rozborom horoskopov troch známych osobností. Záver knihy obsahuje test (so správnymi odpoveďami), ktorý vám pomôže precvičiť si novo získané znalosti a zároveň poskytne množstvo ďalších detailov, ktoré dokresľujú uvedené učenie. Táto kniha však nie je len knihou astrologickou – je zároveň knihou filozofickou, pojednávajúcou o zmysle ľudského života, o ceste duše, jej vývoji, premene a snahe dospieť k osvieteniu a naplneniu.

“Zásadní rozdíl tkví v tom, jak člověk využívá svou svobodnou vůli. Například tranzitující planeta, která podněcuje fyzickou zdatnost, bude mít obrovský vliv na profesionálního sportovce, zatímco na administrativního pracovníka nijak zvlášť nezapůsobí. Pro vyvíjející se duši je důležité, jak se chopí příležitosti, které jí vesmír skýtá…”

Pôvodná cena: 6.60 EUR, Naša cena: 5.61 EURZľava: 15.00 %, Ušetríte: 0.99 EUR


koled images


 

(Prečítané 464 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

Comments are closed.