google27eaa3905ca3fee3.html

obrázokČlánok vychádza z Koledovho Daru Slovenom.

Od 7.7.2015 do 23.7.2015 je naša Zem pod vplyvom bytostného Nerstiča. Ďalej, na nov Mesiaca nastupuje Nerstič v sústave Zeme a Mesiaca 16.7.2015 a bude pôsobiť do 31.7.2015 a na spln Mesiaca nastupuje Nerstič v sústave len Mesiaca 31.7.2015 a bude pôsobiť do 14.8.2015.

Bytostný Nerstič ako posol Boží hovorí: Človeče, zbav sa svojich zlozvykov, nerestí! Dbaj na harmóniu medzi ženským a mužským princípom! Muži, buďte ukáznení, vzhliadajte k ženám s úctou, nie žiadostivo s divokosťou nerestí!“

Prihovára sa práve v tomto období, kedy vrcholia teploty a ľudia majú na sebe menej odevu. On, ako posol Boží, vyjadruje časť Božej vôle a jasne a zreteľne hovorí mužom: „Muži, buďte ukáznení, vzhliadajte k ženám s úctou, nie žiadostivo s divokosťou nerestí!“

Ten muž, ktorý sa chce nazývať pravým mužom musí vzhliadať k žene s úctou. To znamená s láskou ako k svojmu blížnemu. Aj ku žene, ktorá je viac vyzlečená ako oblečená pravý muž musí vzhliadať s láskou. Ale láska bez vnútornej čistoty neexistuje!

Pravý muž si musí uchovať čistotu k žene vždy a za každých okolností. Čistotu vo svojom chcení, myslenírečikonaní. Neexistuje nič medzi tým. Buď, alebo. Buď čistota alebo nečistota. Každý vie, čo je dobré a čo zlé.

Výhovorky mužov, že za to môžu ženy, ktoré v nich vyvolávajú nemravné myšlienky svojim spôsobom obliekania neobstoja! Lebo za svoje myšlienky zodpovedá každý sám! To, že si nevypestovali v sebe pevné chcenie k dobru, láske a čistote je len ich vina. Nerstič jasne hovorí, že práve v tomto období, keď je na tele menej odevov máme preukázať my muži svoju skutočnú mužskú hodnotu! Áno, keď prejde okolo muža žena v plavkách práve vtedy nech muž ukáže, aký v skutočnosti je. Samozrejme to „ukáže“ hlavne vo svojom vnútri. Lebo odtiaľ sa odvíja všetko. Aké sú jeho pohnútky, myšlienky? Čisté alebo chlipné? Mravné alebo nemravné? Pravý muž musí vyslať lúč lásky. Aj keby videl prostitútku, aj v tom prípade musí vyslať lúč lásky.

Lebo láska je určujúca a je to najvyšší dar Stvoriteľa!

Keď sa muž stretne s pravou, ušľachtilou ženou, tak jeho láska jej pomáha zachovať si čistotu a pôvab. Keď sa ale stretne s pomýlenou ženou, ktorá uverila Luciferovým prisluhovačom, že len tá minisukňa a hlboký výstrih  je to pravé, tak jeho láska jej pomáha k pochopeniu svojho omylu.

Pre mnohých mužov sú veľmi vítané polonahé ženy, lebo vtedy sa môžu pásť ich neresti do sýtosti. Už tu na zemi svojim nemravným myslením má veľký počet mužov znetvorené jemnohmotné telo. Po smrti sa potom zákonom príťažlivosti rovnorodého spoja do skupín a venujú sa svojím nerestiam. Navštevujú pozemské bordely, striptízy. Našepkávajú im podobným žijúcim mužom a ženám nechutné návrhy. Sú divákmi alebo aj účastníkmi pri pohlavnom styku tých ľudí, pre ktorých je to len rozkoš, pudové vybitie síl.  Sú spoluprisediaci v obývačke pri sledovaní erotického filmu atď.

Skutoční muži, buďte bojovníkmi Svetla za čisté hodnoty v celom Stvorení! Vy muži, ktorí váhate, majte na pamäti, že to, čo zvíja vašu dušu – nemravnosť, je len Luciferovou bezcennou pozlátkou. Prináša len utrpenie a biedu, aj keď vám jeho prisluhovači našepkávajú niečo iné. Ak sa nevradíte do Vôle Božej, ak nenastúpite na cestu ku Svetlu, tak sa nečudujte, že budete Božími bojovníkmi rozdupaní ako prekážajúca špinavá háveď!

Momentálne stojíme v Božom súde! Je šialenstvom plytvať silami na ničotnosti. Práve naopak, teraz viac ako kedykoľvek predtým musí človek vynaložiť všetky svoje sily k zušľachteniu svojej osobnosti. K rozvinutiu lásky a čistoty.

Pravých mužov dnešná doba potrebuje. Pomôžte ženám. Pri tom ani nič špeciálne nemusíte robiť. Len si zachovať vlastnú dôstojnosť, čo nie je nič iné ako čistotu a lásku. Vysielajte lúče lásky všade kde vstúpite. Skutočná šľachetnosť potom bude z vás vyžarovať a bude pomáhať aj pomýleným ženám, aby začali prehodnocovať svoj šatník.

Ak vstúpime do iného ročného obdobia, v ktorom už Nerstič nepôsobí, neznamená to, že sa človek môže opäť oddávať svojim nerestiam. Nie! Počas celého roka máme dbať na čistotu a lásku! Len v období Nerstiča je tento problém nerestí najvypuklejší, najintenzívnejší a priamo od neho máme nachystané pomoci. Tak ich využime!

Martin Hruštínec, www.jupitera.sk


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika na knihu:

Martin Schulman – Duše v horoskopu – Jedinečný astrológ Martin Schulman vo svojej novej práci zhŕňa, ako zistiť vyspelosť duše a možnosti jej vývoja z hľadiska astrológie. Zavádza do horoskopu nové prvky: bod regenerácie a bod závislosti. Uvádza zoznam a význam ďalších astrologických prvkov, ktoré majú vo vyššie zmienených súvislostiach mimoriadny význam, a svoju teóriu ilustruje rozborom horoskopov troch známych osobností. Záver knihy obsahuje test (so správnymi odpoveďami), ktorý vám pomôže precvičiť si novo získané znalosti a zároveň poskytne množstvo ďalších detailov, ktoré dokresľujú uvedené učenie. Táto kniha však nie je len knihou astrologickou – je zároveň knihou filozofickou, pojednávajúcou o zmysle ľudského života, o ceste duše, jej vývoji, premene a snahe dospieť k osvieteniu a naplneniu.

“Zásadní rozdíl tkví v tom, jak člověk využívá svou svobodnou vůli. Například tranzitující planeta, která podněcuje fyzickou zdatnost, bude mít obrovský vliv na profesionálního sportovce, zatímco na administrativního pracovníka nijak zvlášť nezapůsobí. Pro vyvíjející se duši je důležité, jak se chopí příležitosti, které jí vesmír skýtá…”

Pôvodná cena: 6.60 EUR, Naša cena: 5.94 EURZľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.66 EUR


 

(Prečítané 815 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

Comments are closed.