google27eaa3905ca3fee3.html

p

Tvoje myšlienky sú tvoje činy. Skutky.

Tvoje myšlienky sú tvoje situácie, ktoré myslením tvoríš.

Momentálne existuje jediná a najsilnejšia celosvetová myšlienka. Existuje v hlave každého človeka na tejto planéte. Novo narodené deti majú túto myšlienku zapísanú v bunečnej pameti.

Tá myšlienka je: AKO ZAROBIŤ PENIAZE. Vychádza z tvojej hlavy a šíri sa priestorom. Tvoja účelová myšlienka na zárobok sa spája s rovnakou myšlienkou iného, iných, všetkých.

Sedem miliard ľudí, vedome – nevedome, vstáva každý deň zo svojich postelí a s radosťou, alebo odporom odchádza do práce. Vašim čistým, nevinným deťom nemusíte vôbec vysvetľovať, že každý deň odchádzate za peniazmi. Vidia to. Vnímajú to. Učia sa to. Matky chodia do práce so svojim nenarodeným dieťaťom v lone.

Táto účelová myšlienka svojim neviditeľným plášťom obopína celý svet a šíri sa do diaľav nekonečného vesmíru. Účelová, neviditeľná myšlienka peňazí sa pôsobením tvojim a pôsobením všetkých ostatných, tebe rovnakých v stáde, zhmotňuje v realitu. Po milióny rokov účelovú myšlienku tvorili tvoji predkovia. Každým ďalším narodeným naberá na sile.

Ty v nej pokračuješ. Tvoje myšlienky sú tvoje činy. Skutky. Tvojimi myšlienkami tvoríš svet. Ty, sedem miliard ostatných a nekonečné množstvo iných pred vami, ste spoločne vytvorili a naďalej myšlienkami tvoríte svet účelu. Svet peňazí.


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Rose Rosetree – Peníze, spiritualita a realita

Na rozdiel od ostatných kníh, ktoré na základe ezoteriky v súčasnosti zaplavujú trh učením zhmotňovania bohatstva, táto zdôrazňuje podstatné detaily, ktoré ostatným autorom unikajú a ktoré sú protikladné k filozofii rýchleho zbohatnutia. Rose Rosetree na základe svojej schopnosti vidieť a čítať auru, ale tiež triezvo hodnotiť skutočnosť, rozoberá, vysvetľuje a na príkladoch zo života dokladá tieto myšlienky aj ich praktické implikácie: Na to, aby človek zbohatol, rozhodne nestačí pozitívne myslenie! Ľudia sú mystifikovaní autormi, ktorí tvrdia, že sa stačí správne naladiť a predstavovať si, že sú bohatí, čím si podľa nich bohatstvo zhmotnia! Ľudia, ktorí vyššie uvedenému uveria, sa v skutočnosti na rovine praktického života oslabujú (a tým sa programujú skôr na neúspech a finančné problémy, a nie na bohatstvo!) A veľa z nich trpí duchovnou závislosťou (čo je niečo úplne iné ako duchovné osvietenie).

Ľudia, ktorí sú veľmi bohatí, k tomu majú úplne iné než čisto ezoterické či duchovné predpoklady: sú to naopak zemití, pragmatickí ľudia s obrovským egom (hlavne v zmysle obrovskej sebadôvery). Každý, kto túži po bohatstve, by si mal v prvom rade poctivo zvážiť, či má na to, aby sa vrhol prakticky do práce, podnikania, rokovania s ľuďmi a ďalších zručností, a vytvoril si tak predpoklady pre výnimočný úspech. Tí, ktorí naozaj túžia po bohatstve a radi by to skĺbili aj so svojou duchovnou stránkou, v texte nájdu cvičenia a rady pre úspešné fungovanie aj na praktickej (čiže materiálnej) rovine. Zaujímavou súčasťou knihy sú osobnostné profily známych boháčov vykonanej autorkou na základe ich aury aj osobného vyžarovania, a to ako z hľadiska ich spirituality, tak aj ďalších vlastností.

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 8.91 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.99 EUR


(Prečítané 487 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.