google27eaa3905ca3fee3.html

Určite ste si všimli, že približne od roku 2000 začínajú určité rôznymi prorokmi predpovedané veci a udalosti do seba zapadať, a dostávajú sa do prekvapujúcich súvislosti. Dokonca už aj vedci potvrdzujú to, čo jasnovidci a rôzne duchovné osobnosti hlásali pred desaťročiami. Niektorí síce nevedome, len preto, lebo by sa nikdy neznížili spoznávať svet ezoteriky a akoby náhodou výsledky ich práce dávajú vedecký dôkaz tam, kde doteraz chýbal. Iní zasa s hlbokou úctou k tajomstvám sveta, pretože vedec by mal mať vždy pokoru, úctu a zvedavosť. Chuť objavovať skryté a tie isté vlastnosti musia mať aj skutočné duchovné bytosti, čiže všetci uvedomelí ľudia. Vráťme sa však ku zmenám na našej planéte. Spomeniem iba niektoré -nové ohniská sporov na základe náboženstva, povodne, zemetrasenia, suchá, výkyvy počasia, nové choroby, neúčinnosť alopatickej medicíny, znižovanie stavu včelstiev, vymiznutie mnohých druhov živočíchov, ale aj prírodných kmeňov. Nástup novej krutovlády – mučenie väzňov, kanibalizmus, vraždenie civilného obyvateľstva vo vojnách, hlad a smäd, porušovanie ľudských práv naprieč politickými systémami a kontinentmi. Skrátka veľké zmeny na našej planéte. Indiáni kmeňa Hopi ich ohlasovali už dávno, hovorili o nich aj na pôde OSN. Dnes tvrdia, že zmeny sú už nezvratné… Mayovia zasa skončili so svojím kalendárom práve v roku 2012. Tento fenomén ešte viac polarizuje ľudstvo. Najmä, keď už klope na dvere. Jedni tvrdia, že vtedy nastane koniec sveta, iní, že nastane nová úžasná doba harmónie. V tejto úvahe vôbec nejde o to, kto má pravdu, ale o to, či sa veci môžu ešte zmeniť. Aj tu vládne dualita. Jedni opäť meditujú, spievajú spoločne mantry, vysielajú pozitívne energie, dávajú posolstvá matke zemi, kým iní si chystajú bunkre pod zemou alebo pracujú na pláne odchodu z tejto planéty. Čím v podstate obe skupiny potvrdzujú, ako bytostne vnímajú, že sa veci pohli, niečo sa deje, niečo je vo vzduchu, niečo hrozí…Bujnie aj množstvo falošných prorokov chŕliacich oheň a síru. Rovnako ako pozitívnych bytostí, usmiatych za každú cenu, hoci depka im už sedí na krku. Riešenie je však podľa mňa iba jedno. V pochopení základnej premisy, ktorú už vyslovilo rôznymi spôsobmi niekoľko klasikov. Všetci kopeme za seba. Zmeň seba a zmeníš svet, poznaj seba a spoznáš svet, chyť sa pevného bodu (tvoj stred) a pohneš svetom atď, atď.

Každý z nás má právo ( a možno aj povinnosť) pri tej zmene ísť svojou cestou. Niekto medituje na posilnenie energií pre nenásilné zmeny, iný medituje pre posilnenie viery v seba, iné preto, aby si udržali postavu a boli krásne, je to rovnako legitímny cieľ ako myslieť na šťastie planéty. Keď ste vy šťastní, už ste sa pričinili svojím dielom o šťastie planéty. A ja som dnes šťastná z toho, že som našla peknú myšlienku, o ktorú sa chcem podeliť, lebo súvisí s mojou úvahou.


Človek, ktorý sa vývojom postupne takzvane scivilizoval, žiaľ, zabudol na veľký potenciál svetla, ktorý mu bol daný, zabudol na svoju silu. A práve o toto svetlo dnes, na prelome stáročí, ide: ľudia ho majú znova zapáliť. Ak sa to podarí, energia, ktorá obklopuje Zem, sa stane subtílnejšia, začneme „dýchať láskou“, tvrdí duchovný učiteľ vystupujúci pod menom Autori, tak ako teraz dýchame vzduch. Uvoľníme sa z obmedzenia svojich zmyslov a ilúzií a telekinéza, telepatia či schopnosť liečiť, sa stanú bežnými. Takisto kontakty s materiálnymi či nemateriálnymi bytosťami. Mnohí sa budú živiť iba svetlom, tak ako to dnes robia tzv. dýchavci (breathariáni), ktorých je v súčasnosti na svete asi 4000 a nedávno jedného z nich skúmali aj na rôznych vedeckých pracoviskách sveta, kde sa dokázalo, že už celé desaťročia žije iba zo vzduchu.

Neviem ako vy, ale ja sa na ten čas už nesmierne teším.

Irma

 *

Pokračovanie článku TU

*

(Prečítané 996 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

Comments are closed.