google27eaa3905ca3fee3.html
markus1

Markus Rothkranz

Veľa ľudí to nevie, ale vyčistiť si pečeň (játra) je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré vôbec môžete spraviť pre svoje zdravie. Pečeň je filter tela. Všetko to toxické, syntetické a spracované chemické svinstvo, ktoré nazývate jedlo a dávate ho do tela, je filtrované cez Vašu pečeň. Skoro každá choroba ktorú si viete predstaviť povodne začala zanesenou pečeňou.

Všetky tie roky čo dýchate výpary zo sprejov, všetky tie plastové fľaše z ktorých ste kedy pili, všetky prezervatívy, hormóny, steroidy, syntetické farby, dochucovadlá, pesticídy, smažené jedlo, fast food a cukríky ktoré ste jedli počas Vášho života, všetok ten alkohol, ťažké kovy, baktérie, parazity, tak to všetko končí vo Vašej pečeni.

A ak si ju nevyčistíte, máte problém.

Ale Vaša pečeň nieje iba niečo, čo filtruje zlé veci, ale robí aj tak veľa iných vecí:

  • Vyrába glukózu. Čo je dodávateľ energie pre Vaše telo, takže ak máte zanesenú pečeň, žiadna energia.
  • Vyrába aminokyseliny, ktoré sa stávajú proteínmi vo Vašom tele. Vyrába steroidy a sexuálne hormóny.
  • Nízka chuť na sex, PMS, menopauza? Vyčistite si pečeň.
  • Vytvára tráviace tekutiny, ktoré trávia Vaše jedlo. Máte problémy s trávením?
  • Produkuje žlč ktorá rozkladá tuk, odstraňuje cholesterol.
  • Ukladá imunitné bunky, produkuje interferon, silný zabijak baktérií.
  • Produkuje väčšinu telovej lymfy. Vytvára prvky na zrážanie krvi, vytvára a ukladá vitamíny a železo.

Veda ešte len začala objavovať všetky tie veci, ktoré robí pečeň. Ovplyvňuje každý systém vo Vašom tele a ak nepracuje správne, ochoriete a nakoniec zomriete.

Je to jeden z hlavných dôvodov prečo starneme. Dokonca aj zdraví ľudia si musia čistiť pečeň pravidelne, pretože žijeme v toxickom svete, vzduch, voda, všetko je toxické.

Ok, takže ako si vyčistíme pečeň? Chvílu som robil tak ako všetci, “pečeňovú sprchu” s obrovskými množstvami olivového oleja. Ano. Konzumovanie malého množstva zdravých olejov a citrusov je dobré na vyčistenie tela, ale aj tak. Branie takého množstvá tých veci…

Olivový olej obsahuje steroly, ktoré sa viažu na cholesterol, takže tie malé okrúhle kamene, čo si myslíte, že sú žlčové kamene a plávajú vo Vašom záchode, nieje vlastne nič iné, než olivový olej, steroly a cholesterol z jedla alebo žlčových solí vylučované črevom. Skutočné žlčové kamene sa potopia, neplávajú. *

Viete aký je najlepší spôsob, ako vyčistiť pečeň?

Je to jednoducho robenie toho, čo príroda zamýšľala. V prvom rade prestaňte jesť veci, ktoré sú toxické a neprirodzené. Za druhé, spravte si očistu čriev, pretože pečeň sa nedokáže vyprázdniť do čreva ak je zanesené. Vyčistite cestu aby to bola čistá cesta zadnými dverami.

Ok je na čase aktivovať pečeň aby sa čistila. Každý z Vás kto jedol priamo z prírody vie, že veľa vecí tam vonku je tak trochu horkých a tu je magické tajomstvo.

Vedeli ste, že najlepším spôsobom, ako vyčistiť pečeň, je jednoducho jesť horké jedlá takým spôsobom, ako ich nájdete v prírode? Pretože ak si dáte byliny ktoré sú horké, alebo čokoľvek horké, aktivuje receptory horkosti vzadu na jazyku a to keď sa stane, aktivuje nervy, ktoré vedú až úplne dole až do Vašej pečene a tie stimulujú pečeň aby sa začala čistiť.

Táto aktivácia horkosťou tak isto stimuluje žalúdočné kyseliny a to je jeden z veľkých problémov súčastnosti, že nemajú dostatok žalúdočných kyselín.Tak isto stimuluje produkciu žlče a podporuje pankreas aby produkoval enzýmy.

Tá skutočná sila je, keď tá horkosť zasiahne Váš jazyk, je dôležité počas dňa piť veľa vody, kým toto všetko robíte, pretože Vaša pečeň sa čistí a veľa toxínov sa dostáva do Vášho systému.

Aby ste odstránili tuky a cholesterol z pečene, tak jednou z najlepších vecí je Lecitin. Jedným z najlepších zdrojov Lecitinu na svete sú púpavy (pampelišky). Ktoré sú tak isto horké, že?

imagesTakže toto tá je úžasná rastlina, pretože nielen že je horká, ale jej kvet je jedným z najlepších zdrojov Lecitinu na svete, takže je to neuveriteľný čistič pečene.

Môžete si ju dať do smoothies, môžete ju odšťavovať, dať do šalátu alebo môžete dokonca spraviť púpavový chleba.

Lecitin spraví cholesterovú vodu absorbovateľnú tak že môže byť vyplavená z teľa oveľa ľahšie. Tak isto to zlepšuje trávenie, takže živiny a jedlo ktoré jete sú vstrebávané Vaším systémom oveľa lepšie. Máte viac energie, ste zdravší, mladnete, vyzeráte lepšie.

Tak bežte von a natrhajte si nejaké rastliny na Vašej záhrade. Je to 100x silnejšie, keď dostanete tú horkú chuť na jazyk.

Neexistuje žiadna výhovorka, musíte si vyčistiť pečeň, pokiaľ teda nechcete rýchlo starnúť, nemať žiadnu energiu, byť často chorý a umrieť v polke Vášho života. Spravte to pre Vašu pokožku a krásu, spravte to pre Vašu chuť na sex, spravte to pre Vaše emócie.

Zapchatá pečeň robí ľudí výbušnými a naštvanými.

Čistá pečeň Vás spraví šťastnými, nadržanými, mladými a krásnymi

Je to Vaša voľba

Autor: Markus Rothkranz

Spracoval: Juraj Kočar

http://www.novazem.info/markus-rothkranz-emoce-mysl-a-duse/
http://www.jajsem.com/proc-je-vetsina-vitarianu-tak-hubenych-a-prdi/

Tento článok bol preložený a vydaný prostredníctvom www.novazem.info a je ho možné v neskrátenej a neupravenej forme šíriť iba s aktívnym odkazom na tieto stránky spolu so všetkými ostatnými zdrojmi, vrátane uvedenia tejto poznámky.

* Na základe zloženia, môžu byť žlčové kamene rozdelené na tri druhy: z cholesterolu, na pigmentové kamene a zmiešané kamene. Cholesterolové kamene sú najčastejšie zložené z najmenej 80 percent cholesterolu. Cholesterolové kamene plávajú na hladine vody (pozn. redakcie Eugenika).


Tip našej redakcie na knihu:

Mateří kašička a propolis

Materská kašička je jedným z najzáhadnejších prírodných produktov. Obsahuje veľké množstvo komponentov, ktoré vytvárajú výživnú zmes s jedinečnými vlastnosťami. Úplné zloženie materskej kašičky ostáva tajomstvom; napriek tomu sa s pomocou tohto neznámeho komponentu dajú liečiť aj tie najťažšie choroby. Naša unikátna príručka podáva pekne pokope všetko o materskej kašičke: jej vlastnosti, účinky, kontraindikácie, dávkovanie aj spôsoby a formy užívania (prípravky, masti, čípky a rôzne recepty) pri konkrétnych chorobách či problémoch.

Propolis je ďalší zaujímavý včelí produkt. Popisujú sa tu jeho vlastnosti a zloženie, liečebné účinky a zásady správneho používania. Ďalej i to, ako si pripraviť propolis v domácich podmienkach, ako aj recepty na prípravky z propolisu (napríklad propolisový extrakt či med s propolisom) a návod na ich použitie pri konkrétnych ochoreniach.

Keďže neoddeliteľnou súčasťou takto zameranej publikácie sú recepty s propolisom a liečivými bylinami, zaverečná časť knihy pojednáva o základných zásadách naturopatie. Užitočnou pomôckou je aj obsiahly register chorôb, pričom ku každej chorobe je priradený zoznam účinných liečivých bylín.

Pôvodná cena: 7.60 EUR, Naša cena: 6.84 EUR, Zľava: 10.00 %


Súvisiace články:


 

(Prečítané 9 050 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.