google27eaa3905ca3fee3.html

136978191319614077900301197_CS_Bugs_and_Parasites

Topiaci sa aj slamky chytá. Príslovie, ktorého pravdivosť si každý z nás má možnosť v živote overiť. Dôvodov je veľmi veľa a jeden zo základných dôvodov, prečo sa chytáme aj slamky, je zdravie. Zbytočne by sme diskutovali o dôležitosti zdravia, nie je o čom. Ak sa necítime zdravotne v poriadku, tak do neporiadku sa dostane aj všetko ostatné: práca, škola, vzťahy, zábava….

Musím sa priznať, že som nikdy nepatrila k fanúšikom alternatívnej liečby, moja viera v konzervatívnu liečbu bola samozrejme ovplyvnená mojim vzdelaním, postojmi, názorom ostatných. Dnes sa musím ospravedlniť mojej matke, ktorá sa snažila pomáhať nám rôznymi bylinkami a ja som ich tvrdošijne odmietala, ba bolo mi to smiešne.

Prečo som dlho rozmýšľala, či sa s vami podeliť o moju skúsenosť? Práve som uviedla dôvody a hlavný dôvod bol strach, že budem na posmech ako babka bylinkárka v čase moderných liečebných postupov.

No človek mieni – osud mení, a tak som sa dostala do pozície, že som sa začala chytať aj slamky. K ničomu vás nenabádam, je to iba pre silné nervy.

Ako a kde začať hľadať

Prešla som informácie na internete, naštudovala si rôzne odporúčania, až sa mi z toho motala hlava a môj hlavný problém bol chaos v informáciách. Čo sa však opakovalo najčastejšie ako zdroj možných problémov, boli parazity v tele.

Čo sú paraziti si môžete takisto pozrieť aj s obrázkami na internete. Ani jeden nevyzerá sympaticky a väčšinou nám škodia. Uvedomila som si jednu vec – odčervujeme psíkov, mačičky a myslíme si, že paraziti sa nás netýkajú. Prečo?

Zamyslela som sa nad tým a začala som hľadať informácie, ako očistiť svoje zanedbávané telo od prípadných parazitov. Veď za to nič nedám, ak to skúsim. Tak som sa zamerala na hľadanie metód očisty tela. Môžem povedať, že ich je veľa. Ja som si vybrala pre mňa najmenej zložitú metódu očisty a to práve pomocou bylín, ktoré som celé roky spochybňovala a zatracovala.

Z toho, čo som zistila, mi vyšlo toto poznanie:

Každý človek má parazity – mikróby, hlísty, cudzopasníky. Nie každý však kvôli nim ochorie. Prečo je to tak? Choroby hrozia vtedy, ak sme si svoje telo znečistili či už emóciami, životným štýlom, nevhodným stravovaním, ale aj vekom, klímou, zvykmi a tak sme oslabili svoju obranyschopnosť.

Ako viem, že pravdepodobne mám parazitov?

Podľa odborníkov aj podľa zovňajšku:

Príznaky: uhry, pupienky a vriedky, hrubá koža, pehy, rôzne škvrny na koži, príliš skoré vrásky na tvári, skorá plešatosť, praskliny na pätách, lámavosť a štiepivosť nechtov. To všetko hovorí o tom, že náš tráviaci trakt je niečím nakazený.

Pôvodcovia môžu byť prvoky, mačacie lamblie, bičenky a iní cudzopasníci, prípadne ich kombinácia. Tak sa stane, že sa zrúti celý imunitný systém.

Nákaza sa prejaví častými infekciami, (nachladnutie, angína, chronický zápal krčných mandlí (/tonzilitida/), zápaly sliznice, zápaly nosných dutín, polypy, chrápanie.

Príznaky parazitárnej nákazy u žien: biely výtok, zápaly vaječníkov, bolestivá a nepravidelná menštruácia, celkové vyčerpanie.

Príznaky parazitárej nákazy u mužov: prostatitída, impotencia,  kamene a piesok v močovom mechúre. Infekcia môže narušiť  psychiku až do tretieho pokolenia. Generácia nasledujúca  po infikovaných rodičoch umiera vraj o desať až pätnásť rokov skôr.

Príznaky parazitózy

 • Zápcha – Hlísty majú takú veľkosť a tvar, že ľahko upchajú niektoré priechody a dokonca aj prechodnosť čriev. Silná hlístová infekcia môže upchať žlčovody, črevá. Človek má bolesti. Sama som počula, že nejaká matka si nevšimla, že jej dieťa dostalo hlísty a z ťažkého stavu ho dlho dostávali.
 • Hnačky – Niektorí  paraziti,  (prvoky – protozoea), vylučujú látky podobné hormónom, ktoré spôsobujú stratu dusíka a chloridov. Stolica je potom  často tekutá. Hnačka je spôsobená parazitom a nie pokusom tela zbaviť sa nesprávnej stravy.
 • Plynatosť a nafúknuté brucho – Celá rada parazitov obýva hornú časť tenkého čreva, kde vyvoláva zápalové procesy a spôsobuje nafúknuté brucho a vylučovanie plynov. Ak je to často, tak to hovorí o prítomnosti parazita.
 • Bolesti kĺbov a svalov – Paraziti sa premiestňujú a hľadajú si pre seba najvhodnejšie miesto, kde sa uhniezdia. K takýmto vyhľadávaným miestam patrí kĺbová tekutina a svaly. Človek pociťuje bolesti a pritom to môže byť reakcia organizmu na prítomnosť parazita, alebo dôsledok poškodenia tkanív.
 • Alergie – Cudzopasníci poškodzujú a niekedy aj prederavia črevné steny a tým sa aktivuje imunitný systém a zvýši dávky eozinofilov, ktoré sú typmi obranných buniek a napomáhajú zápalovým procesom v tkanive a podnecujú alergické reakcie.
 • Kožné  problémy – Črevní paraziti vyvolávajú koprivku, pupienky, ekzém a ďalšie kožné reakcie alergického charakteru. Vredy na koži, nádory, bolestivé miesta, papilomy a dermatitídu však môžu spôsobovať aj mikroorganizmy.
 • Anémia – Niektoré druhy črevných hlíst sa prilepia na sliznicu čreva a vysávajú z neho živiny. Pretože ich je veľa, dochádza ku značnému úbytku krvi a následnému nedostatku železa
 • Impotencia – Bičenky  tiež požierajú spermie, ktoré hltajú podobne ako červené krvinky a spôsobujú impotenciu
 • Granulomy – Granulom je hmota podobná nádoru a obklopuje vajíčka parazitov. Tvorí sa na stenách tlstého čreva a konečníka, ale nevynecháva ani pľúca, pečeň, dutinu brušnú a delohu.
 • Nervozita – Odpady látkovej výmeny a toxíny produkované parazitmi dráždi centrálnu nervovú sústavu. Nekľud a nervozita sú výsledkom systematickej parazitárnej nákazy.
 • Poruchy spánku – Človek sa často budí v noci, predovšetkým medzi druhou a treťou  hodinou v noci, a príčinou tohto javu môže byť aj snaha organizmu zbaviť sa cez pečeň nahromadených toxických látok.

To všetko sú informácie, ktoré si môžete overiť v rôznej literatúre, napríklad aj pre medikov.

A teraz k samotnej metóde:

1. etapa – trvá 3 dni

Čo potrebujeme: kúpime si v lekárni Palinu pravú, je to liečivá rastlina, ktorá sa používa celé storočia. Pozor, je veľmi horká. V žiadnom prípade to neprežeňte. Rastlina obsahuje alkaloid thujon, ktorý je silným halucigénom!!! Zvlášť opatrene pri deťoch, starších ľuďoch!

Pripravíme si výťažok tak, že polievkovú lyžicu zmesi zalejeme 200 ml vriacej vody a necháme odstáť 20 – 30 minút a potom scedíme. Výťažok si rozdelíme a pijeme ráno a večer po 100 ml a to tri dni po sebe.

Zmiznú guľaté červy, pásomnice, lamblie v pečeni.

To je tá ľahšia časť.

My sa však potrebujeme zbaviť aj mrlí. Ťažšia časť spočíva v tom, že si urobíme cesnakový klystír. Večer rozpučíme 2 strúčky cesnaku, zalejeme horúcou vodou a necháme stáť do rána. Precedíme cez gázu. Ráno natiahneme do gumového balónika (dostať kúpiť v lekárni) cesnakový výťažok a spravíme si miniklystír. Dá sa aj naopak. Ráno pripraviť, večer spraviť. Počítajte s tým, že Vás preženie.

2. etapa – počkáme 5 dní a môžeme pristúpiť k druhej etape očisťovania od parazitov, ktorá trvá 5 – 7 dní

V tejto etape zlikvidujeme všetky cudzopasníky, od mikroorganizmov az po veľké hlísty, vrátane hlísty – škulovec široký (pásomníca), dlhá až 10 m.

Čo potrebujeme:

– kamilky, dubovú kôru, rašetliaková kôra, vratič, 30 Dg lúpaných tekvicových semien (nesolených, nepražených)

Ako pripraviť čajovú zmes??

Z každej byliny jednu čajovú lyžičku dáme do termosky, zalejeme pol litrom vriacej vody, cez noc necháme vylúhovať a ráno zjeme 30 Dg tekvicových semien, zapíjame výťažkom z bylín. Po dvoch hodinách vypite 30 g horkej soli (kúpite v lekárni), rozpustenej v 100 ml vody. Na čo je to dobré? Všetky mŕtve alebo paralyzované parazity musíte dostať z tela čo najrýchlejšie a k tomu Vám pomôže preháňadlo, prípadne klystír. Opakujeme 5-7 dní po sebe.

Počkáme 7 – 14 dní. Prečo? Viete koľko raniek máte po odtrhnutých parazitov? Všetko sa musí zahojiť. Na to sa odporúča piť žihľavový čaj (kúpiš v lekárni), piť zeleninové šťavy.

Od výstelky čriev sa odtrhávajú desiatky, stovky, tisíce a možná milióny parazitov všetkých druhov a typov, ktorí byli k nej prisatí, črevné bičenky, lamblie, motolice hlísty všetkých veľkostí.

3. etapa – očistenie pečene

Je to posledná etapa, ktorou si očistíme pečeň. Je to pre parazity najchutnejší orgán.

Ako najefektivnejší spôsob sa doporučuje očista pečene s využitím horčičného (olivového oleja) a citrónovej šťavy. Vypijeme 200 ml oleja a zajedáme citrónom (detailnejší popis postupu TU).

Upozornenie.

Ukončili sme tri etapy očisty tela. Ľudia, ktorí to absolvovali tvrdia, že sa cítili ako znovuzrodení. Po čase všetky príznaky zmizli. Treba si však uvedomiť, že treba zopakovať celý cyklus znova.

Druhý liečebný cyklus môžete zahájiť najskôr osemnásť až dvadsať dní po ukončení prvého a v prípade nutnosti aj tretí cyklus. Tieto termíny nie sú náhodné, ale  vyplývajú z periodicity vývoja parazitov.

Prevencia. Ukončili ste celý cyklus odčervenia, ale musíte udržovať svôj organizmus čistý a preto je dobré piť antiparazitárny čaj denne.

Spoľahlivé  prostriedky proti parazitom, ktoré slúžia na prevenciu

 • Tekvicové semienka
 • Dubová kôra.
 • Bylinková zmes- kamilky a rašetliaková kôra

Tieto metódy sú prísne zakázané tehotným ženám, pretože hrozí i samovoľný potrat!!!

Ako to pôsobí na človeka?

 Očisťovacia procedúra sa stane bolestivá, ak sa paraziti začnú brániť a podráždia sa. Môže Vás bolieť hlava, byť malátni. Prídu hnačky a zvýšená teplota. Všetko však ustúpi samé od seba.

 Ak Vás táto téma zaujala, pozrite si informácie aj na internete, prípadne sa podeľte so svojími skúsenosťami s nami cez komentáre.

Ak chcete vedieť, čo sa skrýva za kódom diagnózy pozrite si súbor MKCH_2013 , v ktorom je posledná medzinárodná klasifikácia chorôb.

Zdroje:

Viac na: http://www.zenyvbiznise.com


Súvisiace články:Tip redakcie Eugenika:

306-dokonala-ocista-tela-2-prepracovane-vydani_1430312201_mediumGennadij Malachov – Dokonalá očista těla – Očista karmy, mysli i fyzického těla

Všetci vieme, že ľudský organizmus sa v priebehu života nielen opotrebováva, ale aj znečisťuje. Môžeme však svoj organizmus prečistiť a zbaviť všetkého, čo vyvoláva otravu, zápach, nepekný pohľad, nepríjemný stav. Dokonalá očista je možná, pre mnohých dokonca nevyhnutná, ak sa chcú zbaviť chronických zdravotných i psychických ťažkostí. V tejto knihe sa stretnete s neuveriteľne podrobnou metodikou používania rôznych očistných postupov. Najmä očisťovanie s pomocou moču je rozpracované pre každý jednotlivý vnútorný orgán, ako pečeň, črevný trakt, žlčník, ľadviny a pod. Uvádzajú sa tu aj rôzne ľudové metódy, často hraničiace až s primitívnou tradičnou mágiou a poverčivosťou, autor ich však veľmi zaujímavo vysvetľuje a analyzuje.

Ako napovedá názov, Malachov sa neobmedzuje len na fyzické telo človeka. Hlbinným a celistvým spôsobom nazerá na ľudskú bytosť predovšetkým ako na dušu, ktorá sa má usilovať o dobro, lásku, súcit a mravnosť. Akékoľvek negatívne pocity, hnev, závisť, ukrivdenosť, pýcha či nespokojnosť narúšajú naše energetické pole a spôsobujú problémy – od chorôb až po nešťastný osud a neúspech. Podľa Malachova je nesmierne dôležité očisťovať aj – a najmä – svoju dušu: pokáním, prehodnotením svojich postojov a reakcií, zbavením sa akéhokoľvek hnevu a nenávisti. Uvádzajú sa tu konkrétne návody na očistu vedomia a psychoenergetického poľa človeka, ktoré fungujú veľmi jednoducho a pritom vysoko účinne. Malachov rozoberá aj pojem karmy a vysvetľuje čitateľom, ako vzniká a narastá karma spôsobujúca nepríjemné udalosti v živote človeka, a ako je možné uvedomelým postojom a správaním očistiť aj svoju karmu.

Pôvodná cena: 11.20 EUR, Naša cena: 10.30 EUR, Zľava: 8.00 %, Ušetríte: 0.90 EUR


(Prečítané 16 926 krát, 1 dnes)
 

6 Responses to PARAZITY: “Topiaci sa aj slamky chytá” (ako sa zbaviť parazitov)

 1. Maja píše:

  najprv pisete, ze kazdy clovek ma v tele parazity a potom, ze ako zistim, ci mam pravdepodobne parazitov. podla tych priznakov, kt. tam uvadzate, ich ma urcite kazdy.

 2. Silvia píše:

  Prosim Vas, nikde neviem najst Rasetliakovu koru, mate nejaky typ?
  vopred dakujem

 3. Zuzana píše:

  Ahojte. ani ja som nikde nezohnala tú resetliakovú kôru… podarilo sa to niekoomu? kde to kúpim? dakujem Z

 4. jula píše:

  Dobry, to naozaj potrebujem zjest 30 deka semienok za den? Nepomylili ste sa, nema to byt 30 g? Dakujem.