google27eaa3905ca3fee3.html

dssf001003manuscit_hd_copie_copieNejedzte ako pohania, ktorí sa napchávajú v chvate a znečisťujú svoje telá kdejakým hnusom. Lebo moc anjelov Božích k vám prichádza s životodárnym pokrmom, ktorý vám Pán poskytuje zo svojej kráľovskej tabule. A keď jete, majte nad hlavou anjela vzduchu a pod sebou anjela vody. Dýchajte pri jedle pomaly a zhlboka, aby anjel vzduchu mohol požehnať vášmu pokrmu. Dobre rozžujte potravu svojimi zubami, aby sa stala vodou a aby ju anjel vody mohol vo vašich telách premeniť na krv. Jedzte pomaly, ako by to nebolo jedlo, ale modlitba. Lebo vskutku, hovorím vám, moc a sláva Božia príde k vám, keď budete takto jesť pri stole.

Nezabíjajte človeka ani zver, ani potravu, ktorú prijímajú vaše ústa. Keď budete jesť živú stravu, oživí vás, keď však svoju stravu usmrtíte, bude vás táto mŕtva strava zabíjať. Lebo život pochádza zo života a zo smrti pochádza opäť len smrť. A všetko čo zabíja vaše telá, zabíja aj vaše duše. A vaše telá sa stanú tým, čo tvorí vašu stravu, rovnako ako váš duch sa stáva takým, akými sú vaše myšlienky. Nejedzte preto nič čo bolo zničené ohňom, mrazom alebo vodou. Nebuďte ako hlúpy sedliak, ktorý zasadil na svoje polia zmrazené, varené a zhnité semená. Nič sa neurodilo. Buďte radšej hospodármi, ktorí sejú na svoje polia živé semienka, z ktorých potom vyrastie bohatá úroda pšenice.

the-last-supper


Článok je úryvok z knihy Dr. Dahlke: Velká kniha půstu

Viac tu: http://naturlenka.webnode.sk


Súvisiace články:


Tip na knihu od Eugeniky:

Gennadij Malachov – Zlatá pravidla stravování – Známy lekár a liečiteľ si je vedomý toho, že dnes existuje obrovské množstvo kníh o výžive. Pokúsil sa teda dať dokopy najdôležitejšie všeobecné princípy, ktorými by sme sa mali riadiť, ak chceme zdravo jesť a byť zdraví. Patrí k nim jesť v kľude a pomaly, len čerstvé a čerstvo pripravené jedlá, na ktoré máte práve chuť, a len vtedy, keď ste hladní, pričom po prvých pocitoch nasýtenia třeba s jedlom skončiť.

Pôvodná cena: 11.90 EUR, Naša cena: 10.71 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.19 EUR


(Prečítané 784 krát, 1 dnes)
 

One Response to O jedle podľa Evanjelia Essenských

  1. Tina píše:

    Evanjelium Essenských mi nič nehovorí, ale pridám niečo vegánske z kanonických spisov Starého zákona: Daniel 1
    Ak nemáte doma Bibliu, prečítajte si text na biblia.sk