google27eaa3905ca3fee3.html

Tieto vykladacie karty sú originálnym výtvorom dvojice slovenských grafikov špeciálne pre Eugeniku! (Podľa symboliky vytvorenej neznámou ruskou autorkou.) Je ich 36, pričom šesť z nich je venovaných Mesiacu a jeho fázam (vrátane zatmenia Mesiaca aj zatmenia Slnka). Ostatné zobrazujú rôzne symboly, zvieratá a fantastické postavy.

Karty sa volajú „lunárne“, pretože Mesiac sa odjakživa symbolicky spája s ľudskou psychikou, podvedomím, hlbokými emóciami, túžbami i obavami… a okrem toho tak, ako sa mení Mesiac na oblohe, menia sa aj naše zážitky a životné úlohy. Mesiac zodpovedá aj cyklickým „osudovým“ zmenám a okrem iného predstavuje karmický kolobeh. Tieto karty vám teda pomôžu pochopiť, čo a prečo sa deje, poskytnú vám dobrú radu a pohľad do možnej budúcnosti. Veľmi dobre sa hodia aj na výklady o vzťahoch

Ku kartám patrí kniha, ktorá vysvetľuje, čo znamenajú jednotlivé karty aj aká je ich celková  povaha a možnosti použitia. Uvádza sa tu viacero návodov (preesnejšie, až 13 spôsobov výkladu), ako s kartami pracovať, pričom tieto sú ilustrované rozborom konkrétnych príkladov.

Lunárne karty sú zaujímavou a výtvarne veľmi pôsobivou alternatívou k iným, známejším vykladacím kartám. Pri hľadaní odpovedí na rôzne otázky či tajomstvá, pri riešení vzťahových problémov a v túžbe nazrieť za oponu budúcnosti vám poslúžia veľmi dobre a neraz prekvapivo presne.

Kúpiť si ich môžte v našom eshope tu:

36 kariet + kniha: teraz za skvelú cenu  7,92 € (momentálne vypredané)

Lunární karty (kniha + karty) – Absolútne originálne veštecké karty s podrobnou príručkou! 36 jedinečných kariet, na ktorých je zobrazený Mesiac a jeho rôzne fázy, ako aj zvieratá, fantastické postavy a symboly. Kniha s vysvetlením významu jednotlivých kariet, návodom na vykladanie, rozborom konkrétnych príkladov výkladu a celkovým pojednaním o povahe aj používaní týchto kariet.

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 7.92 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.98 EUR


Ukážky vybraných kariet:


(Prečítané 1 474 krát, 1 dnes)

Comments are closed.