google27eaa3905ca3fee3.html

Láka vás dozvedieť sa, ako niečo dopadne? Ste nedočkaví zistiť, či a kedy už konečne nastane niečo, po čom veľmi túžite? Alebo sa chcete len tak pozabávať hrou na „veštenie“?

A chceli by ste za tým účelom vyskúšať aj niečo iné, ako všelijaké vykladacie karty?

Tu je možnosť, akú ste ešte zrejme nevideli a neskúšali: veštenie s kockami!

Z kociek sa naozaj dá veštiť. A to dosť jednoducho, no pritom prekvapivo presne. Hracie kocky iste ľahko zoženiete – obsahuje ich väčšina stolných či detských hier, alebo sa predávajú samostatne. V ideálnom prípade by mali byť tri, ale postačí aj jedna. No a okrem kociek vám treba už len kus čistého papiera a pero.

Táto forma veštenia môže mať niekoľko foriem. Autorka ich uvádza a stručne popisuje päť, pričom podrobne sa venuje len jednej, zvanej Metóda dvanástich domov. Pri nej sa na papier nakreslí kruh, rozdelený na 12 dielov, ktoré predstavujú hlavné oblasti života. Do tohto kruhu sa postupne hádžu kocky určitým spôsobom, pričom sa sčíta ich hodnota. Celý postup je v knihe dobre vysvetlený, aj s uvedením niekoľkých konkrétnych ilustračných príkladov, takže si budete vedieť jasne predstaviť, ako to funguje a čo sa dá takýmto spôsobom dozvedieť.

Hlavná časť knihy potom obsahuje vysvetlený význam všetkých možných kombinácií, aké vám pri tomto spôsobe veštenia môžu padnúť. Výsledkom je tým pádom pomerne podrobná predpoveď pre takmer všetky oblasti života, aké vás môžu zaujímať: peniaze, práca, vzťahy, rodina, láska, zdravie, cestovanie, právne záležitosti, možné zmeny, priatelia aj nepriatelia.

Vyskúšať túto nevšednú, ale veľmi ľahkú formu odhalenia tajomstva vášho života (alebo niekoho vám blízkeho, kamarátky a podobne) sa rozhodne oplatí!

Veľmi zaujímavé je tiež to, že autorka tejto metódy sa narodila v Alžírsku, kde sa naučila veštiť od svojej starej mamy. Tá bola medzi miestnymi ľuďmi veľmi populárna a uznávaná a pri hľadaní rád používala rôzne prostriedky, medzi nimi aj túto.

V úvode knižky sa dočítate o tom, že kocky ako veštecký nástroj sa používali už v dávnych dobách sa rôznych kultúrach či národoch.

Sara Zed – Věštění s kostkami

Pôvodná cena: 7.60 EUR, Naša cena: 6.84 EUR, Zľava: 10.00 %


Súvisiace články:


 

(Prečítané 101 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.