google27eaa3905ca3fee3.html

Som od prírody skeptik, všetko chcem zažiť na vlastnej koži a existuje aj zopár vecí, ktoré ihneď odmietam. Viem, že sa tak oberám o veľa nových skúseností. Keďže skúsenosť je neprenosná, navyše je skúsenosť najlepším učiteľom, no a do tretice je práve rok 2012 – a to znamená, že ide o rok zrýchlených zmien, rozhodla som sa každú vec, skôr ako ju pošlem do zatratenia, vyskúšať. Neverili by ste, ako vám takáto maličkosť zmení život. Týmto spôsobom som si obľúbila špenát, susedkinho psa, Daru Rolins s jej: “užívám si to“ a mnoho iných vecí, ktoré som si aspoň pokusne pustila na telo, napríklad studenú sprchu (bŕŕŕŕ- ale ten pocit, čo nastane potom…).

Jednou z vecí, ktoré som doteraz odmietala bola skutočnosť, že existujú nejakí anjeli. Samozrejme, že od malička, zrejme tak ako všetci ľudia, verím na anjela strážneho a asi som ho niekoľko razy zamestnala naplno. Aj sa viem pomodliť detskú modlitbičku: anjelíčku môj strážničku, oroduj mi za dušičku…, ale tým sa moja osobná angelológia pravdepodobnosti výskytu anjelov končí. Nepomohla mi ani kúpa najdrahšej a zrejme najrozsiahlejšej anjelskej encyklopédia od môjho obľúbeného Emila Páleša – Angelológia dejín. Už tretí rok som na strane 76 a ešte ma čaká niekoľko stoviek strán. Zmena nastala prednedávnom objavením Doreen Virtue. Viem, že mnohí sa teraz zasmejú. Objavením? Veď už desiatky rokov sú na trhu jej knihy a jej workshopy sú známe po celom svete. Má televízne aj rozhlasové relácie…To všetko je pravda a ja mám za sebou aj pár pokusov s jej knihami, lenže ma nebrali. Keď som sa obrátila na jej obľúbených archanjelov Michaela a Rafaela, nič z toho, čo opisovala, mi nesprostredkovali. No, zrejme má všetko v živote svoj čas. A spôsob.

Nedávno som dostala ako darček prekrásne karty od Doreen Virtue, teda nie že by mi ich ona darovala, to nie, ale karty Poselství archandělú pochádzajú z jej dielne. Otvorila som ich a zažiarili na mňa zlatom a pokojom. Boli také svetelné, príjemné, ale to je všetko. Veštiť neviem a ani k tomu nemám vzťah. Tak som ich v duchu zaradila do kategórie – krásny lapač prachu, lenže tým sa neskončilo obdarovávanie. Ku kartám som dostala aj DVD Andělský výklad karet. Cha, cha – pomyslela som si – už sa vidím ako s kocúrom na ramene vykladám budúcnosť … Lenže na obale bol prilepený lístok: Prosím sľúb mi, že si to pozrieš, chcem veštbu o sebe iba z tvojho láskavého srdca. ( No a nepozri si to!) Tak som večer sadla ku kompu a krok po kroku od očistenia kariet (to bola najväčšia sranda), cez nabíjanie vlastnou energiou, miešanie a výklad som postupovala podľa slov Doreen Virtue. Zistila som, že ako sprievodkyňa môjho vstupu do sveta veštenia je veľmi príjemná a sympatická, takže sa mi zdalo, že je to taká priateľská služba. V ten večer som si dala odpoveď na tri otázky a naštartovala som svoju intuíciu aj vnímavosť jasnopočutia (čo mi hneď prvá karta predpovedala). Bola to veľmi zaujímavá skúsenosť.

Potom som ešte využila na pokus susedku. Na veštbu sa to nepodobalo, to bol skôr veľmi intímny rozhovor a tak som objavila karty aj ako prostredníka na uvoľnenie a cestu k otvorenosti. Vlastnej, ale aj tých ľudí, ktorí vďaka týmto anjelským kartám začnú „vykladačovi“ dôverovať. Keďže celý život pracujem so slovom, viem, aká dôležitá je dôvera a aký liečivý je úprimný rozhovor. (Týmto zaraďujem archanjelské karty do svojej pracovnej náplne). To bola fáza, kde som ešte brala karty s anjelmi ako krásne artefakty, ale čím viac som sa s nimi „hrala“, tým väčšiu radosť som mala z poznávania energie jednotlivých archanjelov a vedela som lepšie vycítiť ich odkazy. Keďže spôsob výkladu platí pre akékoľvek karty, skúšala som aj iné, ktoré mám doma. Nedarilo sa mi s nimi tak ako s anjelskými. Možno preto, že tieto neurčujú dobro a zlo, ale pomáhajú otvoriť sa tomu, čo v podstate v hĺbke duše vieme, nabádajú nás viesť dialóg, venovať sa svojim pocitom… Netvrdím, že som kartárka, či vidím budúcnosť. Netvrdím ani to, že som videla archanjelov a chodia mi radiť čo a ako.

S istotou však môžem povedať, že večery s kartami dávajú mne a mojim priateľom určite viac ako Farma, Ordinácia v ružovej záhrade, Profesionáli, či Hotel Paradise. Ku kartám pristupujem s úctou preto, lebo sa z nich vždy dozviem niečo nové o sebe. Učia ma hlbokému vhľadu, pomáhajú mi urobiť, či neurobiť prvý krok na ceste, kde ešte nemám v sebe pevné rozhodnutie. Učia ma vnímať to, čo moje fyzické oči nevidia a spracovať to, čo vidia, ale nevedia presne definovať. Zrejme, keď teraz siahnem po niektorej z kníh Doreen Virtue budem v nich vidieť iné veci a prijmem iné odkazy. Veta, že Doreen dostala tisíce nevyžiadaných svedectiev o tom, ako anjeli vyliečili myseľ, telá, emócie, vzťahy, rodiny, kariéru a financie a ďalšie oblasti života z jej webovej stránky, na mňa už nebude pôsobiť ako prázdny reklamný slogan, ale vďaka osobnej skúsenosti bude rezonovať v mojej mysli pozitívne. Dokonca mám chuť, po jednej osobnej veštbe napísať, že idem cestou, ktorá znamená, že kam vstúpim, tam prinesiem radosť. Namiesto slova veštba, ktoré je momentálne, podľa mňa, veľmi sprofanované, používam slovo odkaz. A teraz si idem vypýtať odkaz pre čitateľov týchto riadkov.

Doreen Virtue

Tu je odpoveď.

To, že kráčate po ceste poznávania vám prináša do života odkaz archanjela Michaela, že sa nemusíte obávať. Ste v bezpečí, lebo čokoľvek sa s vami momentálne deje, je vo váš prospech, čistia sa vaše vzťahy, aby na základe dobrých vzájomných interakcií s okolím mohla do vášho života vojsť prosperita vo všetkých oblastiach a tak vytvorila vo vás a okolo vás radosť. (Vytiahla som tieto karty: Ste v bezpečí archanjel Michael, Archanjel Raguel nesie kartu harmonické vzťahy a odkaz, že otvára srdcia všetkých zúčastnených a Prosperitu prináša archanjel Ariel, v súlade s tým ako sa riadite svojou intuíciou. Svojím srdcom.)

Nápad na záver:

Ak chcete zvýšiť svoju schopnosť vnímať, ak chcete posilniť intuíciu, ak sa chcete príjemne a niekedy možno aj so slzičkou v oku pozrieť do hlbín vlastnej duše, dajte si okrem 21 dňovej jarnej očisty tela aj 21 dňovú jarnú očistu duše s prekrásnymi kartami, ktoré prinesú do vášho života anjelské bytosti a priblížia vás ku komplexnejšiemu vnímaniu sveta. A keby vás nezaujali, môžete ich darovať aj s DVD čkom a prispejete tým ku zmene života niekoho blízkeho. Tak, ako sa to stalo mne. Náhoda neexistuje. Tak ako sú anjeli poslami vyššej bytosti, tak sú priatelia anjelmi na zemi.

Veľa zábavy a radosti želá Erika Vincoureková


Ph.D. Doreen Virtue – Poselství archandělů (kniha + karty) – 45 prekrásnych kariet so zlatými okrajmi, na ktorých sú spodobené anjelske bytosti v rôznych formách a výjavoch. Priložená knižka vysvetľuje, čo jednotlivé karty znamenajú, a ako si ich vykladať.

Pôvodná cena: 16.30 EUR, Naša cena: 14.67 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.63 EUR 


Súvisiace články:


(Prečítané 8 796 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.