google27eaa3905ca3fee3.html

Neveríte, že je tu súvislosť? Čítajte ďalej.

Katke ušla mamina, keď mala desať rokov. Vyrastala s otcom, jeho sestrou a babkou. Dnes je z nej 20 ročná slečna, ktorá si už nepamätá, kedy sa naposledy zasmiala. (Vraj ťažký osud. Hlúposť a nevedomosť!). Je vždy dokonale upravená, oblečená a pri svojej výške 178 cm a hmotnosti 50 kg zodpovedá dnešnému mediálnemu idolu. Jedáva raz denne, niekedy obdeň, aj to iba sladké. A toto všetko považuje za normálne. Veď takto žije tisíce mladých žien…

Ako to súvisí s chrbticou?

Pred dvoma týždňami bol v Bratislave známy maďarský chiropraktik János Olajos, a na preventívnu prehliadku chrbtice k nemu zavítala aj Katka. Keď sa na ňu pozrel, zhrozil sa. Problém nebol iba s chrbticou, ale so všetkými orgánmi v tele. Nevyživená chrbtica neroznášala živiny po tele. Na ňu napojený nervový systém bol oslabený, takže na úsmevy neostávalo síl. Všetky vnútorné orgány pracovali iba na rezervu. Určite by neotehotnela, aj keby chcela, nevynosila dieťa, jej telo nemá silu na regeneráciu a imunitný systém, je tak slabý, že aj chrípka je pre ňu závažné ochorenie. Jánoš a jeho priateľ Jóži , ktorý sa pri prevencii zaoberá energetikou tela, (naučil sa to u ruských šamanov na Sibíri) ju varovali, že ak bude ešte pár mesiacov takto žiť, jej život sa postupne zmení na peklo. Bezdôvodne bude podráždená (bola!), neustále bude unavená (bola!), každý okolo letiaci vírus sa u nej udomácni (stalo sa!), výtoky, plesne, svrbenie, výražky, padanie vlasov budú sprievodné znaky (už sa začínali prejavovať!). Tabletky – chémia tieto prejavy začínajúcich chronických ochorení iba potláča.

Napravená chrbtica a energeticky dobité orgány pracujú na obnovení stratenej schopnosti každého organizmu – na obnovení vlastnej liečivej sily. Katke napravili chrbticu, kĺby, šľachy, čím sa spriechodnili všetky dráhy vyživujúce nervy a vnútorné orgány. Začalo jej chutiť jesť a nezabúdala ani na vodu. Predtým pila raz za deň. Prešli iba dva týždne, pribrala síce ešte iba necelé kilo (čo nie je cieľ liečby), ale usmieva sa a chodí cvičiť. Nie je unavená, nie je bezdôvodne podráždená, prestali ju bolieť zuby a výražky sa neobjavujú. Toto sú zázraky, ktoré pre nás pripravila príroda v podobe zdravej chrbtice. Teraz mi už veríte, že zdravá chrbtica a osobnosť majú súvis? Takýchto príbehov by som vám z jedného dňa v spoločnosti Jánoša a Joža mohla porozprávať desiatky. Netreba. Ako vraví staré slovenské porekadlo: Múdremu napovedz, a …

Chcem len vydať svedectvo o tom, čo som videla na vlastné oči. Od narodenia skrátená noha o 7,5 cm sa za dve sedenia dostala na 2cm, čo je už iná chôdza, menšia bolesť, odľahčené dráhy a slzy šťastia.

Skolióza 10 ročného dievčatka hoci chodila na odporúčané plávanie sa nezlepšovala. Po dvoch sedeniach výrazný posun, odporučili jej ľahké cviky, cíti sa omnoho lepšie a nebude musieť v budúcnosti riešiť neplodnosť. Tá takmer na 100% súvisí totiž so „zlou“ chrbticou. Také sú Jánošove skúsenosti. Dve až štyri sedenia a k tomu energetická podpora ženských orgánov urobí zázraky – už sa kupujú dupačky a postieľka. Samozrejme, ak nejde o partnerovu neplodnosť, ale tá tiež veľmi často súvisí s prostatou a tá so stavom chrbtice. Zaujímavé je, že po náprave chrbtice oznamuje veľké množstvo žien, že výsledky gynekologických vyšetrení ukázali, že sa zbavili dlhoročných myómov. Ani nevedeli ako. Skrátka, také majú výsledky. Odborník sa čuduje, laik sa žasne. Niet sa čomu.

Chrbtica je jeden z najdôležitejších systémov nášho tela a jej stav ovplyvňuje každý jeden orgán v tele a všetky systémy. Je dôležitejšie starať sa o stav chrbtice ako o svoje zuby, či gynekológiu a predsa zanedbávame práve túto najdôležitejšiu prevenciu. Hoci na rozdiel od zubov, alebo rozmnožovacích orgánov s „chorou“ chrbticou a jej následkami sa môžeme stretnúť už pár minút po príchode na tento svet. Často sa poškodí počas prechodu pôrodnými cestami, zlým uchopením, nesprávnym spaním…potom sú to pády v čase, keď sa učíme chodiť, keď to už zvládneme začnú pády na bicykli, saniach, lyžiach, neskôr nosíme ťažké školské tašky, o pár rokov ženy nesprávnu obuv a muži zdvíhajú nesprávne ťažké predmety…je toho naozaj veľa, čo môže spôsobiť pár milimetríkové vychýlenie, alebo slabučký tlak na nervy, alebo napríklad lenivosť. Smejete sa? Mnoho lenivých detí, či dospelých sa báni akémukoľvek pohybu pre chorú chrbticu, sú to mikro bolesti, ktoré však organizmus vyhodnotí tak, že sa ich treba radšej vyvarovať a udržuje nás v krásnej letargii. Dalo by sa toho napísať ešte veľmi veľa, napríklad o bolestiach hlavy, ramien, kĺbov, zubov, trojklaného nervu, kolien, ostrôh v päte, chorých žlčníkoch, očiach, obličkách, úzkoprsosti doslovne aj obrazne…to všetko má jedinú príčinu -nedobrý stav chrbtice.

Chrbtica môže byť príčinou mnohých ochorení, od problémov zo srdcom, cez dýchacie a tráviace ťažkosti, až k poruchám vylučovacích orgánov. (obr. – Gnostik centrum)


Odporúčame tento skvelý systém liečivého cvičenia:

Nikolaj Kudrjašov – Léčivé cvičení Hyperborejců – Kniha vychádza z poznatkov o starovekej telovýchove Hyperborejcov. Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR

Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 14 171 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Žite naplno! Objavte svoju osobnosť cez zdravú chrbticu.

  1. pomoc píše:

    Chcel by som vas poprosit o kontakt na pana Janosa mam problem s kotnikom stale mi trpne a uz ma to aj boli neviem sa toho zbavit a pomaly nevladzem chodit

  2. anna píše:

    Pekny deň prajem. Mam vyrastky pod lebkou ,kde mi tie vyrastky tlačia pod celu lebku,Tieto krute bolesti mam už šiesty rok ,a ako by mi odchadzala pameť,a už neviem kde sa mam obratiť.Lekari ,sami nevedia ,čo s tym ….dakujem pekne za pomoc Anna