google27eaa3905ca3fee3.html

Hoci som o Jánosovi Olajošovi už v súvislosti s chrbticou písala, vraciam sa k tejto téme opäť. Presvedčila ma o tom včerajšia skúsenosť z poradne, kde Janči naprával chrbtice a Jóži upravoval energiu orgánov, pričom práca oboch spočívala v spriechodnení zablokovaných častí, aby životná energia mohla prúdiť naplno a tým podporovať samoliečiace schopnosti človeka. Petra, ktorá prišla s problémom, že nemôže už 6 rokov od svadby otehotnieť, (hoci pravidelne nacvičuje techniku) sa dozvedela, že príčinou je oslabené svalstvo okolo chrbtice, ktoré kedykoľvek dovolí chrbtici vychýliť sa z jej prirodzeného stavu. V praxi to znamená, že sa jej pri vychýlení odierajú stavce, čo s otehotnením síce nemá nič spoločné, ale v budúcnosti to môže priniesť veľké zdravotné problémy. A otehotnenie? Vychýlená chrbtica znamená zníženú schopnosť odovzdávať signály a to značí nedostatočný prúd informácií. Jednoducho povedané, maternica nemá dosť informácií, aby vedela, že sa má pripraviť na materstvo.

Veľmi veľa ľudí považuje bolesti v krížoch za sprievodný znak ich života. Je to nezmysel!!! Často je to iba dôsledok takej maličkosti, že máte jednu nohu kratšiu ako druhú. Stačí jeden, dva centimetre a pár rokov života na zemi. Janči vyrovnáva dĺžku nôh veľmi zaujímavým spôsobom, niečo ako kúzlo. Položí ruku s otvorenou dlaňou nad chrbát človeka a noha sa zrazu začne pomalilinky dostávať do správnej dĺžky. Pri pohľade užasnutých príbuzných mu na tvári pohráva šibalský úsmev. Bolesti krížov môže spôsobovať aj nedostatočná energetická činnosť vnútorných orgánov. Často, najmä u žien, ide o problémy s “ženskými orgánmi“. Nápravou chrbtice sa dostane orgánom informácia, že už môžu zasa pracovať ako keď boli zdravé. Jóži to však musí energeticky doplniť a akoby reštartovať orgány, aby sa ich činnosť spustila.

Janka mala chrbticu takmer v poriadku, napriek tomu jej nepomohla ani operácia žalúdka k tomu, aby netrpela úzkosťou a zvieraním žalúdka. Jóži ju naučil prijímať mužskú energiu. Keď nie je v tele vyrovnaný mužský a ženský princíp, prináša to rôzne choroby. Mnoho žien alebo aj mužov nedokáže prijať energiu ženského alebo mužského princípu. Najlepšou možnosťou je telesná láska, preto by sa ľudia mali milovať, objímať a otvorene si vymieňať energie. Častým problémom žien je ochorenie štítnej žľazy. Často stačí napraviť krčnú chrbticu a je po problémoch.

To isté platí o bolestiach hlavy. Tie výlučne súvisia s chrbticou, aj keď Číňania napríklad uznávajú tri druhy migrény, žalúdočnú, žlčníkovú a obličkovú. Všetky tri síce súvisia s určitými orgánmi, ale ich zdravie a plnohodnotná činnosť zasa súvisia s informáciami z mozgu a tie sa k nám dostávajú vďaka rovnej chrbtici. Príkladov je toľko, koľko je ľudí, ktorí prišli so svojimi problémami a odišli s rovnou chrbticou, uvoľnenými kĺbmi a reštartovanými orgánmi. No a často aj odporúčaním na pár cvikov, či užívanie rybieho tuku. Darmo, ani v prípade zázračných liečiteľov platí, že bez práce nie sú koláče.

Erika Vincoureková

Ak ste sa našli v článku, ak potrebujete pomoc pri riešení zdravotných, či psychických problémov, môžete sa na liečbu prihlásiť na čísle 0905 713 753, najbližšie termíny sú v Bratislave.


Odporúčame tento skvelý systém liečivého cvičenia:

Nikolaj Kudrjašov – Léčivé cvičení Hyperborejců – Kniha vychádza z poznatkov o starovekej telovýchove Hyperborejcov. Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR


Súvisiace články:

Zoznámte sa, prosím. Chrbtica


Nápravou chrbtice sa dostane orgánom informácia, že už môžu zasa pracovať ako keď boli zdravé.


(Prečítané 6 728 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.