google27eaa3905ca3fee3.html

Chrbtica je jeden z najdôležitejších systémov nášho tela a jej stav ovplyvňuje každý jeden orgán a všetky systémy, čiže aj psychiku.

Je rovnako dôležité sa starať o stav chrbtice ako o svoje zuby, či gynekológiu a predsa zanedbávame práve túto veľmi dôležitú prevenciu!

Hoci na rozdiel od zubov, alebo rozmnožovacích orgánov s „chorou“ chrbticou a jej následkami sa môžeme stretnúť už pár minút po príchode na tento svet. Často sa poškodí počas prechodu pôrodnými cestami, zlým uchopením, nesprávnym spaním… Potom sú to pády v čase, keď sa učíme chodiť, keď to už zvládneme začnú pády na bicykli, saniach, lyžiach, neskôr nosíme ťažké školské tašky, o pár rokov ženy nesprávnu obuv a muži zdvíhajú nesprávne ťažké predmety… je toho naozaj veľa, čo môže spôsobiť pár milimetrové vychýlenie, alebo slabučký tlak na nervy, alebo napríklad lenivosť.

Smejete sa? Mnoho lenivých detí, či dospelých sa bráni akémukoľvek pohybu pre chorú chrbticu, sú to mikro bolesti, ktoré však organizmus vyhodnotí tak, že sa ich treba radšej vyvarovať a udržuje nás v krásnej letargii.

Bez zdravej chrbtice je akékoľvek špeciálne liečenie zbytočné. Jasne o tom hovoria výsledky holistickej medicíny, či holistického pohľadu na človeka. Zjednodušene povedané: ak naša chrbtica, ktorá chráni miechu a je pokračovaním mozgu nie je zdravá a nepomáha nám držať telo v správnej polohe, nespĺňa úlohu rozvozu informácií cez nervový systém, do jednotlivých orgánov. Nedostatočne informované orgány prestanú plniť svoju funkciu. Ochorejú, a na zablokovaných miestach sa v nich postupne ukladajú kryštáliky soli, ktoré bránia prúdeniu energií a informácií. Čo spôsobuje bolesti a choroby.

Dalo by sa toho napísať ešte veľmi veľa, napríklad o bolestiach hlavy, ramien, kĺbov, zubov, trojklaného nervu, kolien, ostrôh v päte, chorých žlčníkoch, očiach, obličkách, ale aj chronickej únave, neplodnosti, mrzutosti, úzkoprsosti doslovne aj obrazne… to všetko má často jedinú príčinu – nedobrý stav chrbtice.

Napravená chrbtica a energeticky dobité orgány pracujú na obnovení stratenej schopnosti každého organizmu – na obnovení vlastnej liečivej sily.

Do Bratislavy opäť príde známy maďarský chiropraktik János Olajos, ktorý pozná a využíva starú húnsku metódu, ktorú využívali liečitelia v dobách, keď potrebovali zregenerovať a dostať do fyzickej a psychickej kondície svojich bojovníkov a strategické osoby, aby podávali čo najlepší výkon a boli zdraví. Táto metóda spája vedomosti o fungovaní tela, prepojenia jednotlivých orgánov a energetickom fungovaní človeka. Zákrok je mierne bolestivý, nebolí však každého. Trvá niekoľko minút a často hneď po ukončení „liečby“ ľudia pociťujú výraznú úľavu, lepšie prekrenie a majú ohybnejšie telo. Mnohí si pochvalujú príval energie, väčšiu chuť do života a optimistickejšie vyladenie. Chrbtica súvisí nie len s fyzickým telom, ale má výrazný vplyv na našu psychiku a energetiku. Presvedčili sa o tom viacerí klienti aj našej poradne.

Okrem citlivého napravenia chrbtice, vám pán János prezradí, čo ste mali zablokované, prečo to vzniklo a čomu sa vyhýbať, čo si máte poriešiť – životný štýl, postoje, vzťahy, myslenie atď.Tlmočenie z maďarčiny zabezpečené.

Po naprávaní sa treba min. tri dni vyhýbať teplej vode, saune, fyzickej námahe a dokonca aj pohlavnému styku.

Preventívne stačí napravenie jeden krát do roka, pri vážnejších zdravotných problémoch sa naprávanie 2 – 3 krát po dvoch týždňoch opakuje.

János Olajos má dlhoročnú prax nie len v Maďarsku, ale aj vo svete. Na Slovensko začal chodiť pred tromi rokmi.

*

Ak vás tieto informácie zaujali, pozývame vás na preventívnu kontrolu chrbtice, alebo na jej napravenie a energetizáciu oslabených orgánov.

Kde: Poradňa v ubytovni Zvárač, Pionierska 17, Bratislava

Rezervácie: Erika – 0905 713 753 alebo Elen – 0904 288 909

*

Referencie:

„Je to neuveriteľné! S manželom sme sa roky pokúšali mať dieťa, ale nepodarilo sa. Skúsili sme rôzne metódy a nič. Po dvoch zákrokoch u pána Olajosa som po 3 mesiacoch tehotná! Ďakujem!“Alexandra, 37 rokov

„Po úraze som nemohol dvihnúť pravú ruku. Nepomohli rehabilitácie, tak som sa rozhodol vyskúšať chiropraktika. János mi pomohol, moja ruka je opäť ako pred úrazom.“ Milan, 52 rokov

„Po pôrode som začala mať migrény, bolieval ma chrbát, bola som nervózna. Po druhom naprávaní u chiropraktika Jánosa Olajosa som ako vymenená! Lepšie sa cítim, mám oveľa viac energie a migrenu som odvtedy nemala. Vrelo odporúčam! Vďaka :)“ Alena, 39 rokov

„Trpel som nespavosťou, stresom, stuhnutím šije, bolievalo ma ráno celé telo. Akoby zo mňa odcházala energia. Myslel som, že starnem, že je to „normálne“. Kamarát ma nahovoril, aby som návštívil chiropraktika. Veľmi som tomu neveril, ale skúsil som. Neľutujem! Lepšie spávam, som ohybnejší, Jednoducho sa cítim ako nový človek! Ďakujem vám veľmi pekne.“ Igor, 59 rokov 

„Som tréner thaiského boxu, pred dvoma rokmi som začal mať bolesti chrbtice. Nemohol som trénovať. Zašlo to tak ďaleko, že som sa ledva hýbal, nemohol som chodiť. Chceli ma operovať, ale nevedeli mi zaručiť nič. Vyskúšal som starú húnsku metódu u pána Jánosa, keď ešte nechodil do Bratislavy, vtedy som za ním vycestoval do Maďarska. Napravil ma a povedal mi, že som mal skrátené stehené svaly z nadmeného a nesprávneho cvičenia, čo zablokovalo moju chrbticu, spôsobilo bolesti. Naučil ma pár cvikov, ktoré odvtedy pravidelne cvičím a problémy zmizli. Nepreťažujem sa už a každý polrok navštívim Janosa. Som mu nesmierne vďačný, že môžem naďalej trénovať.“ Michal, 29 rokov 

Viac referencii a skúseností:

Napísali o Jánosovi Olajosovi

Napravená chrbtica umožnila otehotnieť

*

*

Odporúčame tento skvelý systém liečivého cvičenia:

Nikolaj Kudrjašov – Léčivé cvičení Hyperborejců – Kniha vychádza z poznatkov o starovekej telovýchove Hyperborejcov. Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

 Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR

*

 Súvisiace články:

Čo ti vraví telo

Ešte raz o chrbtici a nielen o nej

Žite naplno! Objavte svoju osobnosť cez zdravú chrbticu.

*

(Prečítané 12 253 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Aj zablokovaná chrbtica ovplyvňuje psychiku

  1. Katarinka Domceková píše:

    Nie je tu len o chrbtici , ale aj iné zaujímavé témy

  2. Janka Veselá píše:

    Zaujíma ma emotional fitness – duševný tréning