google27eaa3905ca3fee3.html

body_vlna_improve

V človeku ako v mikrosvete sa odráža celý svet.

Poznaj samého seba a spoznáš svet.

Telo človeka je stvorené na obraz boží.

Spoznaj samého seba ako vibráciu, vlnu a spoznáš celý vesmír.

Staroveké múdrosti

Uvedom si svoje telo a zákony ktoré ho menia a spoznáš celý svet.

Nikolay Kudryašov

Nie je nič prirodzenejšie ako vlna, vibrácia. Je známe, že náš svet je stvorený a funguje podľa zákonov vlny, vibrácie, vlastne celý vesmír je vibrácia.

Základom systému Vlny života je telesná vlna. Je založený na prastarom cvičení Hyperborejcov, pozostávajúceho zo sady jednoduchých liečivých cvikov. Cvičenie je založené na vibráciách a pohybových vlnách, ktoré okamžite prinášajú zdravie a hojivé účinky. Je výborné na prevenciu chorôb a liečenie množstva ochorení. Cvičenie je skutočne vhodné pre všetkých – je veľmi jemné a účinne zároveň. Stačí cvičiť pár minút denne a dostavujú sa okamžité, dalo by sa povedať priamo zázračné účinky. Táto technika ozdravenia vďaka pohybu pomáha dosiahnuť harmóniu so svetom.

Tento pohyb poznáme z mnohých činností človeka – takto sa hýbu športovci, na vlne sú postavené prastaré cvičenia ako napr. aikido, tai chi, yoga, takýmto spôsobom sa pohybujú ľudia, ktorí sa venujú technike tantry – starodávnej technike, ktorá pracuje so svalmi lásky, takto sa pohybujú ľudia ktorí idú do vyšších sfér, takýmto spôsobom sa pohybuje pri tanci, zákony vlny sa využívajú v rozličných bojových umeniach. Vlastnosti vlny sú unikátne. Vlna – telesná vlna – to je následnosť svalových reakcií jednotlivých svalov a skupín svalov. Táto vlna spája jednotlivé svalové reakcie. Telesná vlna je nezlučiteľná s blokmi, stuhnutiami, tvrdosťou v tele. Bloky, stuhnutia tvrdosť v tele vznikajú napr. ako dôsledok psyhických stresov, keď ste nespracovali nejakú psychologickú informáciu na úrovni pohybu, t.j. ste ju na emocionálo-psychickej rovine nespracovali a potom signál idúci do mozgu sa ukladá v tkanive a svalstve našeho tela a vznikajú mikrospazmy. Keď týchto mikrospaziem bude viac , potom vznikajú seriózne spazmy, ktoré zahlcujú náš pohybový systém. Vlna nie je v súlade s existenciou spazmových blokov a stuhnutí tela. Predstavte si tečúci potôčik, do ktorého vysypete fúrik piesku. Potôčik zo začiatku obchádza tento piesok a postupne časom ho rozpustí. Takýmto spôsobom funguje aj telesná vlna. Aj ked v tele, v svaloch existujú bloky – vlna tieto bloky odstráni – najprv ich obíde a postupne vyslobodí energiu, čím dá telu novú informáciu. Vo vlne ide všetko jednoduchšie a krásne aktivuje ako energetické tak fyziologické procesy v tele, mozgu a chrbtici.

Už ste niekedy premýšlali o tom ako sa pohybujete, gestikulujete? Do nedávna som si to neuvedomovala ani ja. Presnejšie neuvedomovala som si ako sa hýbe moje telo – moje ruky, nohy, bedrá. Toto cvičenie je svojím spôsobom tak jednoduché a účinné až to prekvapuje. Podstatou cvičenia je uvedomiť si samého seba, svoje telo, akoby vojsť do seba. Vlna nám toto všetko umožňuje, precítiť seba samého, zlepšuje našu komunikáciu s okolitým svetom, sebou samým. Všetko je veľmi jednoduché – stačí iba pozorovať a preciťovať. Pozorovať seba samého, svoje telo, gestá. Uvedomiť si čo vlastne robím. Trénuj. A potom môžeš ľahko usmerňovať svoje telo. Všetci vieme, že existuje mužská a ženská energia. V každom z nás je aj jedna aj druhá. Ženy by mali mať pomer ženskej energie k mužskej energii 70:30 a u možov opačne – 70 % mužskej energie a 30 % ženskej energie. Ale v živote sa to deje nejako opačne. Naše správanie, gestá závisia od toku energie v našom tele. Sú gestá, ktoré vychádzajú z ženskej energie a sú gestá, ktoré vychádzajú z mužskej energii.

Napríklad pohyby rúk. Môžeme pohnúť rukou akoby smerom od seba – to je mužské gesto. A ked žena pri komunikácii s mužom použije toto gesto, tak muž podvedomu túto ženu prijme ako muža. Záver si urobte sami. A opačne, ak muž urobí napríklad pohyb ruky zdola hore smerom ku sebe, tak on sa nachádza práve v ženskej energii a žena ho bude brať ako ženu, a ťažko ju bude priťahovať. Je zložité opísať túto, dalo by sa povedať alchýmiu pohybu, je lepšie prísť a naučiť sa tieto gestá a pohyby tela. A to hovorím iba o rukách. Nejako automaticky podvedome som začala pozorovať svoje okolie, ako sa hýbe, komunikuje, gestikuluje, sledovať samú seba. Záver – väčšina mužov sa hýbe v ženskej energii a žien zase v mužskej. Samozrejme, že nie všetci, ale väčšina. Nie je dôležité, kto s tým prvý začal, v dôsledku čoho toto vzniklo. Je dôležité pochopiť čo chcete práve Vy sami! A ako to dosiahnuť.

Čo som získala ja sama týmto cvičením? Zlepšenie zdravia. Zmena tela. Uvedomenie si seba samej, svojích pocitov. Zlepšenie komunikácie so svetom. Synchronicita. Vnútorný pokoj duše. Tok energie. Precítenia seba ako ženy. Pochopila som tajomstvo ženy ;))) .

Vlna pomáha celkovo ozdraviť človeka – či už sa to týka fyzickej alebo psychickej roviny. Je dôležité hýbať sa vo vlne. Ako náhle naskočíte na vlnu, začne sa hýbať chrbtica, cievy, chodiť budete vo vlne – tak všetky problémy spojené s pohybovým aparátom proste zmiznú – napr. chondroza, zápaly nervu, zmeny platničiek, osteoporóza, skolióza, radikulitída a rôzne iné ochorenia chrbtice, ochorenia ciev, artrózy, artritídy, bolesti chodidiel, ploché nohy. Zbavíte sa bolestí hlavy, problémov s pohlavnými orgánmi, ktoré sú hnacou silou života človeka, zbavíte sa ochorení tzv. starších ľudí – ako točenie hlavy, vysoký krvný tlak, prebytok alebo nedostatok rozličných látok v tele. Týmto pohybom aktivizujeme systém meridiánov v tele.

Pomocou vlny sa dosahujú jednoducho a rýchlo unikátne liečebné výsledky, harmonizuje sa hormonálny, srdcovo-cievny, endokrinný systém, napravujú poruchy pohybového aparátu, zlepšuje zrak, precítite samých seba, cítite tok energie v tele.

Chcete sa to tiež naučiť, cítiť sa lepšie, zlepšiť si zdravie, kvalitu života? Stačí naskočiť na vlnu a surfovať životom 🙂

Nikolaj Kudrjašov – Uvoľnenie tela vlnovým a vedomým pohybom


Viac informácii tu: http://www.hyperborey.spb.ru/eng/index.htm


Nikolaj Kudrjašov – Léčivé cvičení Hyperborejců – Kniha vychádza z poznatkov o starovekej telovýchove Hyperborejcov, ktorí kedysi žili na Severnom póle. Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 7.38 EUR,

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.82 EUR


Súvisiace články:


wave-magic-touch-1-2-s-307x512


(Prečítané 3 853 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.