google27eaa3905ca3fee3.html

preventing-spring-allergies

Je jar, vonku krásne, všetko kvitne, vtáčiky spievajú. A ja? Soplím, kašlem, svrbia ma oči a tak len sedím doma, nevetrám a von takmer ani nevykuknem. Hotová depka, až mi je z toho do plaču.

Spoznávate sa? Ak áno, čítajte ďalej.

Všetky alergické ochorenia majú tú istú príčinu – podľa klasickej západnej medicíny je alergická reakcia výsledok prehnanej a neprimeranej reakcie nášho imunitného systému na určitú látku z nášho prostredia na tzv. alergén a podľa Tradičnej Čínskej Medicíny (TČM) je príčinou alergií porucha činnosti meridiánov (jedného alebo viac).

Najčastejšou formou alergie sú tzv. respiratórne alergie – alergická rinitída (nádcha) – ňou trpí 20 až 40% Európanov, z ktorých 15 až 20 % má veľmi vážne symptómy. Keď je alergia vyvolaná reakciou na alergén zo vzduchu, ktorý dýchame (ako peľ, prach v domácnosti alebo chlpy zvierat, výlučky roztočov), je jasné, že sa mu môžeme ťažko v bežnom živote vyhnúť.

Stále soplenie, kýchanie, svrbenie, slzenie a červenanie očí značne znižujú kvalitu života, problémy s dýchaním znemožňujú normálny spánok, čo spôsobuje chronickú únavu – a preto mnohí sú nútený brať lieky dlhodobo. Lieky odstraňujú alebo zmierňujú symptómy alergie, ale zriedkakedy riešia ich samotnú príčinu. A tým zaťažujú svoj organizmus, čo vedie ešte k ďalšiemu zhoršeniu zdravotného stavu.

Našťastie existuje účinný spôsob nápravy, ktorý rieši priamo príčinu všetkých druhov alergických ochorení a to je chybu v našom imunitnom systéme. INFORMOTERAPIA – rieši alergické ochorenia na základe metódy, ktorá harmonizuje činnosť meridiánov  a zároveň  pôsobí na BUNKOVEJ ÚROVNI. Takýto spôsob terapia vracia človeka znova do harmónie.

INFORMOTERAPIA A ALERGICKÉ OCHORENIA

OK1Informoterapia  zahŕňa:

 1. 2 až 3 hodinovú diagnostickú prehliadku vrátane terapie
 2. Počas  21 – dňovej informoterapie  klient užíva doma informo – granule podľa predpisu lekára.

Diagnostická prehliadka obsahuje:

 • Anamnézu
 • Meranie energie a funkčného stavu celého organizmu na meridiánovej a bunkovej úrovni
 • Detailný prehľad funkcie orgánov  pomocou akupunktúrnych bodoch  –  elektro-akupunktúra podľa Dr Volla (EAV)
 • Diagnostikovanie stavu organizmu a tzv.  ,,programovanie,, individuálnej informoterapie
 1. Pred každým ďalším cyklom sa meranie opakuje  aby sa potvrdilo zlepšenie a ,,programovala,, sa ďalšia informoterapia.
 2. Náš imunitný systém oslabujú  vonkajšie aj vnútorné činitele ako aj nevhodná strava. Počas celej informoterapije klient je vedení lekárom k správnej životospráve.

P9210017-e1364179539599

ALERGIA A INFORMOTERAPIA U DETÍ

Premeny v imunologickom systéme, ktoré sú príčinou alergií, vzniknú buď :

 • kvôli poruche toku energií v meridiánoch
 • kvôli genetickým predispozíciam
 • alebo škodlivým pôsobením z prostredia v najrannejšom období, často krát i pred narodením
 • nedostatočným vystavením imunitného systému patogénnym organizmom
 • prehnaným používaním antibiotík

Najčastejšie sa u malých detí najprv objavia alergické reakcie na potraviny. Tieto sa môžu časom  zmenšiť alebo stratiť. Potom ich  nahradí precitlivenosť na alergény zo vzduchu. Tieto alergény môžu vyvolať respiračné problémy až ochorenia ako je : alergická rinitída (nádcha), ktorá  zvyšuje riziko rozvoja astmy.

Informoterapia je kvôli svojej neškodnosti a účinnosti vhodná pre deti. Jediná podmienka je, že dieťa je už schopné vydržať sedieť  počas diagnostickej prehliadky (2 až 2,5 h)

Diagnostickú prehliadku a terapiu vykonáva kvalifikovaný lekár.

UPOZORNENIE

Počas informoterapie nie je dovolené konzumovať:

 • alkohol,
 • kávu a ostatné nápoje ktoré obsahujú kofeín (ako čierny čaj, Coca- Cola) lebo negujú účinok informoterapie,
 • silno korenenú  stravu
 • nutné je sa stravovať podľa pokynov lekára

Počet potrebných cyklov pre každého klienta je individuálny. Zo skúseností z praxe po troch až štyroch cykloch informoterapie sa prejaví výrazné zlepšenie zdravotného stavu alebo ozdravenie. Potom na udržanie  optimálneho zdravotného stavu  sa odporúča jeden cyklus informoterapie ročne.

Diagnostickú prehliadku a terapiu vykonáva kvalifikovaný lekár – informoterapeut špeciálne kvalifikovaný pre tento typ biorezonantnej diagnostiky pomocou elektropunktúrnych bodov na prstoch rúk a nôh. Táto metóda je bezbolestná, bez potreby ihiel a odberu krvi.

Diagnostika v našej ambulancii

nuper-2

Počas 21 – dňovej informoterapie klient užíva doma informo – granule podľa predpisu lekára.

informotherapy

INFORMOTERAPIA pôsobí na BUNKOVEJ ÚROVNI

5

Počet potrebných cyklov pre každého klienta je individuálny.

metod_voll

Pred každým ďalším cyklom sa meranie opakuje aby sa potvrdilo zlepšenie a ,,programovala,, sa ďalšia informoterapia.


Tip našej redakcie na knihy:

Gennadij Malachov – Neobvyklé způsoby uzdravení a léčby –  V tejto zbierke nezvyčajných a možno aj čudne pôsobiacich metód sa hlavná pozornosť venuje liečivým vlastnostiam zlúčenín uhlíku – konkrétne liečbe petrolejom, Todikampom a ďalšími podobnými preparátmi, ktoré sa výborne osvedčili v praxi, dokonca aj pri okologických ochoreniach. Ďalej sa tu spomína liečba bylinami, minerálmi, kovmi a vodou, urinoterapia a rôzne spôsoby očisty organizmu.

Pôvodná cena: 10.90EUR, Naša cena: 8.72 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 2.18 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 4 220 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.