google27eaa3905ca3fee3.html

LittleTree295Väčšina ľudí pociťuje volanie, ktoré vychádza z hĺbky našej duše ale nevenuje mu pozornosť. Je to volanie našeho skutočného „ja“, našeho vedomia, ale iba málo z nás začne tento svoj vnútorný hlas počúvať a ešte menej ľudí aj nasledovať. Je to ako nepokoj, niečo nám vnútri hovorí, že náš život je o láske, harmónii, šťastí a nie o tom, kto má viac, kto má lepšie platenú prácu alebo lepší vzťah. Ak sa rozhodnete počúvať a neskôr aj vykročiť na cestu späť k sebe, neobanujete. Výsledok takejto vnútornej práce je jednoducho úžasný. Každý moment bude pre vás potešením, budete prežívať raj na Zemi, o ktorom nám Ježiš rozprával. Nebudete sa obávať budúcnosti, nebude vás ničiť minulosť, pochopíte, že jediné, čo existuje je iba tento moment. A tento moment je jediné, čo máme.

Asi ste už prečítali zopár kníh o sebazdokonaľovaní, na tému ezoterika alebo psychológia? Tak asi už teoreticky ovládate všetky možné techniky a návody na to, čo máte robiť, aby ste sa cítili dokonale šťastná a váš život bol naplnený a vaše vzťahy harmonické. Ak ste nasledovali všetky kroky a rôzne spôsoby, ako sa k „osvieteniu“ alebo „jednote“ dopracovať a naozaj sa vám to aj podarilo potom klobúk dolu. Vy už nemusíte ďalej čítať. Ste jedna z mála, ktorej sa to podarilo a zo srdca vám gratulujem.

Avšak opak býva pravdou. Teoretická znalosť je veľmi dôležitá na to, aby sme pochopili, čo v živote chceme dosiahnuť a ako sa k tomu môžeme dopracovať, ale určite to nepostačuje, aby sme sa naozaj ku svojmu cieľu aj dostali.

Najdôležitejším aspektom na našej ceste k sebe je jasný zámer, naše rozhodnutie a potom už nasleduje každodenná práca na sebe samom, na odhaľovaní tých častí v nás, ktoré nám stoja v ceste k láske. Preprogramovanie bolestivých spomienok, vzorcov našeho podvedomia, ktoré nám zmenili vnímanie okolitého sveta a naučili správať sa podľa určitých noriem. Dobre nám slúžili pri ochraňovaní pred bolesťou a trápením, ale dnes predstavujú viac brzdu v našom osobnom vývoji ku šťastiu a slobode.

Pre tých, ktorí majú záujem prejsť si praktickú časť cesty k sebe, oslobodiť sa od bolestivých spomienok, skúseností a preprogramovať svoje podvedomie a chcú sa pritom naučiť aj niečo o liečení, o energetickom poli, sú srdečne vítaní zúčastniť sa víkendového workshopu, ktorý sa bude konať už teraz v júni v bratislavskom Horskom Parku.

Viac informácii nájdete na: www.alicia.sk

divine-feminine-earth

(Prečítané 1 523 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.