google27eaa3905ca3fee3.html

VILCACORA, zvaná tiež Uncaria tomentosa, Uňa de gato či mačací pazúr, je veľká drevnatá liana rastúca vo vysokých polohách tropických lesov a svojím veľkým rozsahom účinkov zaberá úplne zvláštne miesto medzi bylinami – hovorí sa jej génius medzi rastlinami. Európa sa s ňou zoznámila vďaka pátrovi Edmundovi Szeligi, ktorý v andských pralesoch strávil takmer celý život. Nie je určená len chorým, ale môže veľmi veľa ponúknuť aj zdravým jedincom. Jej účinnosť môžu najlepšie posúdiť športovci.

Podľa legislatívy EÚ je možné uvádzať tieto zdravotné tvrdenia: prirodzená obranyschopnosť imunitného systému, normálny stav kĺbov.

„Všeliek indiánskych bohov“

Jedným z najcennejších darov „prírodnej lekárne“ je posvätná rastlina Inkov Uncaria tomentosa. Vedecké výskumy a klinické štúdie potvrdili množstvo pozitívnych, či liečebných účinkov Vilcacory. Posilňuje imunitný systém. Lieči rôzne infekčné ochorenia, bakteriálne infekcie, ale aj ochorenia vyvolané plesňami (napr. kandidózy), parazitmi, ale hlavne rôznymi vírusmi. Rovnako ako proti-infekčná je dôležitá aj proti-nádorová imunita. Vilcacora sa osvedčila aj v boji proti nádorovým chorobám . Zaujímavé sú aj skúsenosti s ANTIMUTAGÉNNYM účinkom Vilcacory. (Mutagenita znamená schopnosť vytvárať mutácie, ktoré môžu viesť k vzniku nádorov).

Vilcacora s úspechom pomáha pri liečbe ochorení ako je artritída, astma, diabetes. AIDS, reuma,  cysty, gastritída, hemoroidy, kvapavka, oslabenie imunitného systému, ochorenie močových ciest, žalúdočné vredy, zamedzenie počatia, menštruačné ťažkosti, liečenie rán, depresie, anémia, kandidóza, kožné problémy, poruchy spánku, poruchy trávenia, žalúdočné vredy, trvalá únava, vysoký krvný tlak, na prevenciu proti voľným radikálom atď.

Návod na prípravu:

a) jedna polievková lyžica do jedného litra horúcej vody, povariť 15 minút;

b) jedna polievková lyžica do jedného litra studenej vody, povariť 50 minút (účinnejšie);

Vilcacora nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti. Vzhľadom na to, že posilňuje imunitný systém, nemôžu ju užívať ľudia po transplantáciách. Pri už prebiehajúcej inej liečbe sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.Vilcacoru nájdete aj v našom eshope:

Čaj – Vilcacora 75 g, Druh tovaru: Čaj bylinný

Pôvodná cena: 11.30 EUR, Naša cena: 10.17 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.13 EURSúvisiace články:


Uncaria tomentosa (Mačací pazúr)


 

(Prečítané 435 krát, 1 dnes)

Comments are closed.