google27eaa3905ca3fee3.html

Keď som hľadala tému na nový článok, chcela som objaviť niečo také, čo zmení život ľudí. Ale tak naozaj, prakticky. Nie tie krásne blablabla, ako máš sám seba milovať, vážiť si atď. Ono to síce je všetko pravda, ale bez návodu celkom zbytočná. Človek si to v knihe podčiarkne ako peknú myšlienku a tým sa to končí. Teória a prásk.

Láska k sebe, či k druhým sa začína činmi. A práve toto som našla v učení Mirzakarima Norbekova. Najskôr som si myslela, že ide iba o to, ako sa zbaviť okuliarov, ale po absolvovaní kurzu som zistila, že ide o oveľa viac. Ako vraví sám Mirzakarim Norbekov –    Predstavte si seba samého ako kúzelníka pod prísnym dohľadom kvalifikovaných trénerov, ako krok za krokom v sebe prebúdzate sily, ktoré predtým ležali bez povšimnutia. Vaše sebavedomie rastie, každé ráno sa prebúdzate plni energie a elánu… Ste si istí sami sebou, svoju budúcnosť vnímate bez obáv. Teraz už viete, že budete úspešní vo všetkom, čo si zaumienite. Bez ohľadu na to, koľko máte práve rokov. Zmeniť život a obnoviť svoje zdravie sa dá v každom veku. Bez vašej ochoty a úsilia to však nepôjde. Bez práce nie sú koláče.

Zbaviť sa okuliarov je iba malá a jednoduchšia časť práce na sebe, viac sa dozviete v rozhovore s Dženver Axeitovou, hlavnou prednášajúcou v Centre Norbekova v Moskve.

P.S.

Počas kurzu, ktorého som sa zúčastnila sa zo šestnástich účastníkov za sedem dní podarilo zbaviť okuliarov alebo významne znížiť počet dioptrií pätnástim. Jedna účastníčka mi napísala, že sa zbavila rakoviny.


Knihy od Mirzakima Norbekova nájdte za skvelé ceny TU


Súvisiace články:


foto: Jaro Pavliga


 

(Prečítané 882 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.