google27eaa3905ca3fee3.html

Pre kvalitný život potrebujeme tri zdroje energie: slnko, kvalitné jedlo a pozitívne myslenie.

Aby ste si zaistili dostatok slnka a naplnili sa pozitívnou energiou odišli ste na sedem dní na dovolenku do Chorvátska. Po návrate ste sa vrátili do každodenných koľajníc života.

Pri jednej príležitosti ste pozvaní na večeru a prezeranie fotografií vašimi novými priateľmi, s ktorými ste sa zoznámili pri mori. Samozrejme váš pán manžel sa nie a nie konečne obliecť, a vy už vidíte, že budete meškať, začnete byť nervózna a začnete mu dohovárať. Ale ani on vám nezostane byť nič dlžný. A tak v nervóznej a zlej nálade sadáte za volant, šliapnete na plyn, aby ste aj tak stihli prísť načas. Pomaly cítite únavu a myslíte si, že ste nemali ísť na tú večeru.

Nakoniec ste prišli bez rozbitého blatníka a večera ešte ani nezačala. No vy viete, že pred večerou musíte užiť lieky. Jeden na srdce, jeden na riedenie krvi, jeden na stukovatelú pečeň, jeden na reumatizmus a jeden na vysoký cholesterol. A tak ľudia okolo vás čakajú a sledujú, ako vy už rutinne zapíjate svoje lieky. Potom dávate znamenie, že večera už môže začať. Ste poslušný pacient, ktorý už 15 rokov dodržiava detailne inštrukcie lekára. S lahodným rezňom z morky dali ste si zemiakovú kašu a pivo. Vždy nosíte so sebou v hlave, že vám lekár povedal, že sa musíte vyhýbať mäsu, ale si môžete dovoliť diétne mäso a „ľahké“ mäso. Pri tom povedal, že ide kury a morky. Ďalej ste si dali koláč a „ľahkú nesku“ so šľahačkou a sacharínom. Lebo vám lekár poradil, že namiesto cukru musíte brať sacharín. Spokojne ste si pozreli fotky z Chorvátska, poďakovali sa priateľom za dobrú večeru a s dobrým pocitom ste šli domov.

No ako náhle ste si ľahli začali ste cítiť bolesti v kolenách. A potom i v rukách a v ostatných kĺboch. Samozrejme, že si vezmete lieky od bolesti, ktoré vám váš lekár predpísal. Ale jedna dávka vám nepomohla od bolesti, preto si dávate viac, lebo vás bolesti veľmi trápia. Nakoniec ste zaspali. Ráno sa prebudíte celý stŕpnutý. Skúšate natiahnuť ruky, ale zo skúsenosti viete, že vám rozcvičenie bude trvať asi jednu hodinu. Čo sa týka vášho vzhľadu, vy vyzeráte naozaj dobre a všetci sú prekvapení, keď hovoríte, že ste chorý a nemôžete robiť to, čo sa od vás očakáva. Ľudia o vás za vašim chrbtom hovoria že ste lenivá. A vy ste vlastne skutočne invalid, akurát to ešte nie je vidno. Musí prejsť niekoľko ďalších rokov a potom sa budú vaše ruky pomaly deformovať a tak za radom ďalej. Kto si týmto neprešiel nechápe, aké je toto ochorenie zákerné.

Prichádzali ku mne do ordinácie väčšinou staršie ženy, ktoré hľadali pomoc, a hovorili „takto už ďalej nemôžem žiť.“ Nedávalo to však žiadnu logiku, že niekto bral po mnoho rokov lieky na reumatizmus a že sa situácia ani trochu nezlepšila, skôr naopak. A preto mi bolo jasné, že musíme nájsť iný spôsob liečenia. Všetkým som teda najskôr poradil, aby vysadili lieky, pretože z nich mali viac škody ako úžitku. Navrhol som im prírodnú liečbu.

Pozrite sa, všetky lieky, ktoré sa berú na reumatizmus majú viac negatívnych ako pozitívnych účinkov. Lieky proti bolesti spôsobujú veľké problémy s krvácaním a pečeňou. Lekári by veru mali s oveľa väčšou pozornosťou a zodpovednosťou predpisovať lieky. Môžu byť totiž veľmi škodlivé. Berte ich len toľko, koľko je naozaj nutné a aj to iba počas určitého času. Samozrejme neplatí to pre tie lieky, na ktorých závisí váš život.

Vyberte si dobrú stratégiu

Ak ste sa rozhodli vyliečiť z reumatizmu, bez ohľadu na to, ktorou cestou sa vyberiete, v prvom rade budete musieť zmeniť jedálny lístok. Večeru, ktorú som opísal na začiatku textu absolútne neodporúčam. Mäso sa ako prvé musí hneď na začiatku liečenia vylúčiť kvôli jeho kyslosti. Neexistuje „ľahké a diétne“ mäso alebo „diétne“ salámy. Je to reklamný trik. Mäso je mäso, so všetkými jeho dobrými a zlými stránkami. Kvôli kyslej reakcií a nízkemu pH je v našom prípade absolútne nevhodné. Pozrime sa ešte na náš manželský pár, v akej atmosfére sa pripravovali na večeru. Skôr to vyzeralo tak, ako by sa schyľovalo k rozvodu, nie ako k niečomu, na čo by sa mali tešiť. Jesť v takejto atmosfére je to najhoršie, čo si môžete spraviť. Stres je príčinou prekyslenia organizmu, pH klesá až k hodnote 2. A nízke pH generuje zlú náladu. Zlá nálada generuje zlé trávenie a to vedie zase ku kyslému pH celého organizmu. A týmto už sme dali šancu baktériám na vyvolanie nejakého ochorenia, alebo ešte horšie vyvolanie autoimunitného ochorenia.

Jedálny lístok by sa mal skladať z potravín tak, aby celkové pH stravy bolo nad hodnotou 5. Samotnú stupnicu pH je veľmi jednoduché použiť. Novým spôsobom stravovania ste už na dobrej ceste, že postupne zmeníte vaše celkové pH tela. Ide to trocha pomalšie, ako by sme si mi želali a aj preto mojim klientom odporúčam detox hlinou (mechanicky upravená zelená hlina ALOSAN HL 2-3 krát denne s dostatočným množstvom teplej vody). Upozorňujem znovu na mimoriadne dobré účinky liečebnej kúry ľanovým olejom podľa návodu Dr. Budwigovej. A k tomu dávam ešte na známosť, že obklad z teplého ľanového oleja prikladaním na bolestivé miesto vie veľmi pomôcť. Tak isto je dobré zmiešať jednu polievkovú lyžicu makového oleja a tri p.l. ružovej vody a viac krát denne natrieť na boľavé miesto. Rovnako môžme použiť konopný olej. Okrem toho odporúčam dvakrát denne piť jednu č.l. konopného oleja. Účinky Reishi – Cordyceps sa veľmi dobre ukázali aj na Slovensku v liečbe obličiek a kostí. Túto kombináciu môžem odporučiť osobne, ale i na základe mnohých mailov a listov, ktoré som dostal ako spätnú informáciu.

Ako som už veľa krát písal, znečistená bunka je príčinou všetkých našich bied a utrpení. Ako prvý pocit sa objaví chronická únava. Ak nereagujeme správne na prvý symptóm potom sa objaví alergia a zápaly. Reumatická artritída nie je nič iné než následok špinavých buniek a naše nereagovanie na jasné symptómy. Takže ide o otočenie nášho imunitného systému proti sebe samému. Baktérie, ktoré sú prítomne nie sú príčinou, ale následkom našej nerozvážnosti. A preto ich potrebujeme odstrániť z nášho tela. Ako prvé úpravou pH cez stravu, rôzne čaje a kúpele nôh a rúk v roztoku ktorý zabíja baktérie. Pozrite sa na nohy, na malíček a bude vám všetko jasné.

Odporúčajú sa i celkové kúpele v zásaditom kúpeli. Mnohí ľudia môžu byť na nejakú substanciu z tých zásaditých minerálov alergickí a preto je dobrá správa, že už existuje zásaditá kúpeľ s pH 12-13 bez chemikálii . Podľa tradičnej čínskej medicíny veľa ľudí /ale nie všetci/ dobre reagujú na akupunktúru. To aj bol dôvod že WHO uznala akupunktúru ako rovnocennú metódu k ostatným metódam, ktoré sa ešte používajú v medicíne. Existujú aj ďalšie metódy ktoré sa dajú veľmi dobre aplikovať. Jedna z nich je i Tui-na terapeutická metóda lekárskej masáže. V severnej časti Číny je veľmi rozšírená metóda liečenia reumatických ochorení moxibustiou (moxovaním) – to jest zohrievanie špeciálnou cigarou. My v našom Centre ČTM používame okrem uvedených metód i Taoistické cviky. A ešte na úplne na záver poviem, že v boji s reumou veľmi úspešne pomáhajú i éterické oleje.

Ešte raz si zopakujeme. Generálna očista celého tela, drenážovanie hrubého čreva, pečene, obličiek, odstrániť baktérie a parazity, upokojiť ducha šen a očistiť sa od elektromagnetického smogu t.j. vyžarovania vašich telefónov a pod. Organizmu dodať to čo mu chýba a udržiavať získaný zdravotný stav. Dodržiavať pitný režim.

Buďte mi zdraví

Dr. Ac. Boris Subotić

 


Tip na skvelú knihu:

Gennadij P. Malachov – Jak se zbavit parazitů

Množstvo rád, ako sa brániť voči parazitom rôzneho druhu vrátane energetických. Každý človek má nejakých parazitov, ale nie každý preto ochorie. To hrozí iba tým, ktorí si znečisťujú alebo oslabujú organizmus nevhodnými emóciami, životným štýlom, zvykmi a stravovaním.

Kniha popisuje druhy najškodlivejších parazitov, a to fyzických (mikróby, vírusy, hlísty…) aj energetických (myšlienkové formy, energetické bytosti, urieknutie a prekliatie, démoni, energetickí upíri), dáva jasný návod, ako zistíme prítomnosť parazita v tele, a najmä uvádza prírodné metódy očisty organizmu od parazitov, vrátane očisty životného poľa (aury).

Úryvok: Léčba chlamydií je nesmírně těžká, protože tito malí zákeřní parazité žijí uvnitř bičenek a ty se v lidském organismu dobře přizpůsobily, zejména se naučily maskovat před imunitním systémem. Léčba probíhá ve dvou etapách: v první je třeba se zbavit bičenek a ve druhé chlamydií. K druhému kroku se přistupuje sedm až deset dní po léčbě bičenkové nákazy. Nezbytná je též očista organismu a stimulace obranyschopnosti. Co vlastně proti chlamydiím zabírá? Elixír Trojčátko, pelyněk, petrolej a lihová česneková tinktura. Chlamydie nesnášejí vtírání staré uriny do pokožky. K dalším metodám patří potírání pohlavních orgánů kyselou vodou a procedury v páře s pelyňkovým, březovým, dubovým nebo smrkovým koštětem.

Pôvodná cena: 11.61 EUR, Naša cena: 10.45 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.16 EUR


(Prečítané 4 464 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

Comments are closed.