google27eaa3905ca3fee3.html

acupuncture-for-weight-lossOtázka chudnutia a priberania, nie je iba medicínskou otázkou. Je to aj otázka pohľadu na krásu, teda estetická , ale aj kultúrna. Okrem toho, je to otázka hormonálnej vyváženosti organizmu, otázka dedičnosti – teda genetickej výbavy, kondície a telesnej konštrukcie. Je to vlastne boj všetkých týchto faktorov, preto niekomu stačí malá obeť a telo opäť zoštíhlie a bude v rovnováhe a iný, napriek nesmiernemu úsiliu, silnej vôli a obetiam schudne iba pár kíl.

Na zlom stave hmotnosti sa podpisujú aj módne, ale veľmi nezdravé diéty alebo hladovky bez kontroly odborníka. Výsledkom nie je vždy len strata času a sklamanie, často je to aj strata kvalitnej funkcie vnútorných orgánov. Často dochádza k poškodeniu chrbtice, rednutiu kostí, neuróze a ku kolapsom. To je cena, ktorú ženy a približne 10 percent mužov platia za túžbu vyzerať ako vystrihnutý z módneho časopisu. Je to cena za túžbu schudnúť a spoliehať sa nie na odborníka, ale na reklamu.

Kto chce sám chudnúť, musí si uvedomiť, že na ceste za ideálnou váhou ho čaká veľa pascí a niekedy aj také dary Pandorinej skrinky ako sú bulímia a anorexia, ktoré sú výplodom dnešnej civilizácie.

Nech je vám útechou, že v každej civilizácii, ktorá bola bohatá a mohla sa stravovať bohatšie ako bolo potrebné, existovali tlstí ľudia, ktorí chceli schudnúť. Možno neviete, že aj krásni štíhli faraóni ako napríklad Ramzes 3. Boli obyčajní „tlouštíci“ a iba vďaka príkazu, ktorý vydali svojim dvorným maliarom sa nám zachovali ako ideál krásy. Rovnako to bolo aj s Kleopatrou, nedávne výskumy dokázali, že to bola korpulentná dáma. Pravdou je, že výtvarníci pracovali pod hrozbou smrti a preto sa na telách panovníkov nezachoval ani faldík. Pravdou je aj to, že keď tam kde je nadbytok jedla, je aj nadbytok tuku a že tam kde je nepomer medzi príjmom a výdajom energie, hrozí obezita. Preto je dôležité vedieť, že prácou, z ktorej máme radosť a správnou životosprávou vlastne rozhodujeme o tom , ako bude vyzerať naša postava a ako budú pracovať naše vnútorné orgány.

article-new-thumbnail-ehow-images-a02-1o-oe-perform-ear-acupuncture-800x800Je známe, že ak cvičíme, naše telo si zvykne na cvičenie, rovnako je to aj s chudnutím, ak pravidelne vymýšľame diéty, telo si už na ten systém zvykne a účinok je čoraz krátkodobejší a slabší. Vtedy nám už môže pomôcť iba odborník. Za pomoci aparatúry 21. storočia a tisíce rokov starých metód akupunktúry sa zlepší funkcia zlenivených vnútorných orgánov a svalstva a spustí mechanizmus chudnutia. Skúsenosti ukazujú, že samotná akupunktúra nestačí; dobre schudnúť sa dá pomocou ihličiek v uchu iba raz. Keď sa potom opäť vrátite k zlým návykom, ďalší raz je výsledok omnoho horší.

Dobré výsledky zaručí iba komplexná zmena životosprávy v súčinnosti s liečením vnútornej disharmónie.


Súvisiace články:


acupuncture_needles


Tip na knihu:

Gennadij Malachov – Bioenergetika člověka – Táto kniha sa venuje dôležitým témam, akými sú bioenergetika a biosyntéza organizmu človeka. Čitateľ má možnosť získať informácie o tom, čo núti človeka k tomu, že stráca energiu, a čo mu pomáha zase si ju doplniť. Autor ukazuje, ako sa dajú procesy biosyntézy skvalitniť a tým zvýšiť energetický potenciál človeka s pomocou jednoduchých a dostupných metód. Veľmi podrobne sú tu popísané prostriedky, umožňujúce zvýšiť bioenergetiku: pohyb, správna výživa a hladovky, dýchanie, vodoliečba. Premyslená práca s vlastným telom je správnou cestou k dlhému a plnohodnotnému životu.

Ukážka: Holografické tělo ovlivňuje vydatná strava, podávaná v častějších intervalech. Každá částečka potravy má svoje chronální pole, obsahující informace například o zkonzumované rostlině nebo živočichu. Tyto částice se dostávají do organizmu, prudce mění charakteristiky našeho vlastního holografického chronálního pole, někdy jej zkreslují a potlačují. To je také důvod, proč se nám chce po vydatném jídle spát. Spánek posiluje holografické tělo, které jeho vlivem potlačuje a asimiluje (přizpůsobuje) chronální pole potravy včetně všech jejich informací.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR


(Prečítané 2 223 krát, 1 dnes)
 

One Response to Akupunktúra a chudnutie

  1. Nevšedko píše:

    Akupunktúra a pôrod.
    Hoci sa možnosti ako priviesť dieťa na svet aj na Slovensku rozširujú, jedna z metód ako spríjemniť pôrod na naladiť rodičku aj dieťa na spoluprácu nám uniká. Nórski vedci totiž zistili, že účinnou pomocou pri pôrode je akupunktúra. Jednak eliminuje bolesť, alebo ju aspoň zníži na stupeň znesiteľnosti, jednak zbavuje rodičku strachu a privodí ju do stavu pohody. Deväťdesiat percent rodičiek, ktoré vyskúšali túto metódu pri prvom pôrode, si chcú opäť zopakovať pôrod s akupunktúrou. Odborníci na akupunktúru vravia, že sa dá jej pomocou nielen rodiť, ale aj podstúpiť rôzne menšie operácie. Pacienti necítia bolesť a ich organizmus nemusí po operácii bojovať s dôsledkami anestézy. Najmä v prípadoch oslabeného organizmu, alebo chorobou zdevastovaného by operácie, kde by sa o anestézu postarali akupunktúrne ihličky boli veľkou úľavou a pomocou. Žiaľ, kým sa budeme sporiť o to, či uznať akupunktúru ako oficiálnu liečebnú metódu, alebo ju zaznávať ako alternatívnu, ale štátom neuznanú záležitosť, alebo ju dokonca budeme chcieť zakázať, podstata problému a to je prospech pacienta nám unikne.

    Natália K