google27eaa3905ca3fee3.html

O tom, že treba chodiť spať načas, treba spať v tme a v tichu a v dobre vetranej miestnosti sme už neraz písali, rovnako ako o tom, že spánok je pre náš organizmus nesmierne dôležitý, lebo počas neho prebiehajú v nás silné regeneračné procesy.

Aktuálne v tieto dni prebieha v Bratislave filipínske liečenie. Samotná procedúra trvá veľmi krátko, niektorých to až prekvapí, lenže je to ako so svetlom. Na to, aby ste stlačili vypínač nepotrebujete viac ako sekundu, ale na to aby zostalo svetlo v miestnosti musí dostávať neustále šťavu – elektrický prúd. A v tom to celé je. V našom napojení na Zdroj.

Prvou zásadou je dobrý spánok, druhou dobré prebúdzanie. Mať v sebe zakódované, že nič mi nedokáže pokaziť ráno. Ani počasie, ani partneri, či deti, ani prázdna tuba od zubnej pasty, či obsadený záchod. To všetko je naozaj malichernosť, možno skúška našej odhodlanosti brať veci s nadhľadom a humorom. Keď zvládneme ráno s úsmevom a pohodou v duši, posilníme našu psychiku a vďaka tomu aj naše telo a ducha. Ak sa nám to nepodarí a akákoľvek maličkosť nás vyvedie z miery, lebo podľahneme stresu a svojej zlej nálade – naladíme sa (pozrite si tie dve slová ešte raz) na nechuť zo života a problémy s tým spojené. Frustrácia, ktorá nás obostrie, nám postaví do cesty rovnako naladených ľudí a deň blbec sa začne pekne rozvíjať. Že to nejde, lebo…keby…, ale…, iní… Nuž takto to naozaj nejde.

Veriť v silu človeka, v jeho dobro, v jeho schopnosť riešiť problémy, v jeho láskavosť, silu optimizmu a pozitívneho myslenia je jediná cesta. Veriť v silu zdravého spánku s čistou hlavou a pokorou k životu v srdci. To nie je fráza. To je skutočnosť. Ak ju zrealizujete, zistíte, že váš život je napriek všetkým problémom krajší. On sa nezmení. Zmení sa vaše vnímanie. Život ste si naplánovali, vymeniť sa nedá, iný nedostanete. Skladové zásoby sa minuli. Takže ho žite radostne a naplno. Doslova si ho užívajte, lebo iba tak môžete pochopiť jeho zmysel už tu a teraz.

Natália KrížováTip na knihu:

Marc McElroy – Vědomé snění pro začátečníky – Viete, že je možné uvedomiť si v spánku, že sa vám niečo len sníva? A dokonca svoje sny aktívne ovládať a vyberať si, čo chcete vo sne prežiť? Kniha podrobne objasňuje všetko, čo s týmto zvláštnym stavom vedomia súvisí, a hlavne na čo sa dá využiť a ako sa k nemu dá dopracovať.

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 7.92 EUR

Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.98 EUR


Súvisiace články:


(Prečítané 1 102 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.