google27eaa3905ca3fee3.html

Michelle Mattieligh

Tentokrát sme sa v rámci nášho pravidelného cyklu rozhovorov – Predstavujeme – vybrali za ďalšou  zaujímavou bytosťou. Meno Michelle Mattieligh znie trochu exoticky, ale nejde o cudzinku či o umelecký pseudonym, ale Slovenku s talianskymi koreňmi, vyštudovanú novinárku, ktorá sa už niekoľko rokov pracuje ako úspešná lektorka a terapeutka. Vo svojej škole – Pyramída osobnosti sa sa venuje ľudskej bytosti zo všetkých troch rovín jej existencie:

  • fyzickej (naše telesné zdravie, neškodná strava, fyzická zdatnosť a sila, budovanie stability, rozvoj a budovanie svojej ekonomickej základne)
  • duševnej (naše emócie a povaha, práca s energiami, omladzovanie a sebaliečenie, harmonizácia seba a priestoru, kde žijeme a pracujeme) a
  • duchovnej (náš nesmrteľný tvorivý duch, práca s mysľou, tvorivosťou, koncentráciou, psychohygiena – relaxačné a meditačné tréningy)

Tvrdí, že sa chce človek vedomostne, duchovne a duševne obohatiť a vnútorne naozaj rásť – mal by sa venovať rozvoju všetkých troch rovín súčasne. Až potom si môže vo svojom živote vybudovať rovnováhu a harmóniu, psychickú silu a zároveň aj stabilitu.

Michelle pôsobí skromne, nenútene, odpovedá s nadhľadom a prehľadom, ale nie je to to naučené, strojené vystupovanie, ktoré častokrát vidíme aj na prednáškach mnohých terapeutov a teraz tak populárnych koučov či motivačných spíkrov. Jej poznanie vychádza z vlastnej bytostnej skúsenosti. Nepotrebuje nikoho presviedčať a balamutiť. A ak by som sa niekedy vybral na skupinovu dovolenku, tak by to bolo práve s touto dámou a jej relaxačno-vzdelácim programom pri mori. Viac už samotná Michelle Mattieligh v rozhovore pre Eugenika.TV:

Michelle Mattieligh – Alchýmia vzťahovViac o škole Pyramída osobnosti a dovolenke s Michelle Mattieligh tu:

http://pyramidaosobnosti.sk/09a.htm


(Prečítané 3 233 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.