google27eaa3905ca3fee3.html

Surya Cinzia Donnoli

Je to krásny a nevšedný zážitok pre muža, ocitnúť sa v roli pozorovateľa (s kamerou v ruke) v kruhu rozjarených spontánnych tancujúcich  žien. Aj keď sa spočiatku tvárili niektoré devy rozpačito, vec bežná keď človek človek vytiahne svoj inštrument (myslím kameru), tak postupne sa vďaka žoviálnosti našej moderátorky Eriky a najmä prirodzenej ženskosti lektorky Surye Cinzie Donnoli úplne uvoľnili. Nádhera veru.

Surya Cinzia Donnoli je známa talianska lektorka, tanečnica a sprievodkyňa žien do ich ozajstného sveta. Táto krehká a pôvabná bytosť nemusí ženám vysvetľovať, že našla svoj stred. Cítiť to z jej pohybov, hlasu, smiechu i slov. Ak sa chcete dozvedieť viac o magickej a tajomnej ženskej podstate (ktorú nosíme v sebe všetci bez rozdielu pohlaví), o tom ako žijú v jednom tele štyri ženy, o pohybe symbolizujúcom menštruačný cyklus a o základných živloch, ktoré podmieňujú život ženy, tak si pozrite nasledujúci príspevok z dielne Eugenika.TV :

Surya Cinzia Donnoli – Veľký kruh života (pre ženy)A ešte foto z akcie:

Na začiatku je dôležité sa poriadne roztancovať a uvoľniť

Možno to znie zvláštne, ale málokto vie správne chodiť

A o správnom dýchaní ani nehovorím

Jedna zo silných uvoľňovacích a zároveň vitalizujúcich techník – sekanie dreva

Nakoniec sa nám dostalo aj nádherného Tanca šťastia

Keď tancuje šťastie…

Poďakovanie patrí aj prekladateľke a organizátorke Monike Kubasovej

Grazias!


Tip na výbornú knihu:

Hannelore Traugott – Lilit – Temná žena v našem nitru –Lilit je mýtická postava, ktorá predstavuje „temnú“ ženskú stránku v každom z nás. Mužov desí aj fascinuje a ženám dáva silu, no žiaľ často prináša aj deštruktívne vzťahy. Lilit má veľký a zvláštny význam v tom, ako prežívame lásku, vášeň, sexualitu, materstvo, aj ako uplatňujeme svoju tvorivosť, slobodu a originalitu.

Autorka tému Lilit rozoberá na základe mytológie, hlbinnej psychológie a astrológie. Uvádza interpretácie Lilit v horoskope (v znameniach a domoch; aspekty nerozoberá, ale stručne vysvetľuje tranzity Lilit; zvláštne kapitoly pojednávajú o vzťahu Lilit a Chiróna a Lilit a lunárnych uzlov). Dnes sa dá ľahko a rýchlo zistiť si svoj presný horoskop vrátane postavenia Lilit na internete, takže čitateľ nemusí byť astrológom, aby sa s pomocou tejto fascinujúcej knihy dozvedel niečo o archetype Lilit vo vzťahu k sebe samému. Okrem toho táto kniha svojou hĺbkou a formou presahuje bežnú astrologickú príručku, a dá se preto vrelo odporúčať každému, kto sa zaujíma skryté rozmery ľudskej psychiky a ľudského bytia vôbec.

Pôvodná cena: 12.50 EUR, Naša cena: 11.25 EUR, Zľava: 10.00 %


Súvisiace články:


(Prečítané 1 331 krát, 1 dnes)

Comments are closed.