google27eaa3905ca3fee3.html

linda mccurry - looking deep into your heart - at artfabrik.com

Vaše podvedomie je sila, ktorá je spojená s Bohom a napĺňa váš osud. Dôverujte jej. Počúvajte svoje srdce, to vás bude viesť tmou i svetlom. Odpovie vám na každú jednu otázku, môžete si byť istí.

Spýtajte sa ho, čo hovorí na ponuku novej práce alebo čo si myslí o najnovšom nápadníkovi, prípadne či má chuť čítať knihu, ktorú vám svokra darovala na Vianoce. Okamžite príde odpoveď, nepochybujte!

Všetko v „učebnom“ priestore totiž reaguje na vyžarovanie srdca a srdce rovnako neustále reaguje na podnety zvonka.

Telo rozpráva zježenými vlasmi (strach), stiahnutým hrdlom (neistota, obavy), rozpáleným bruchom (ťažoba), ťažkým výdychom (úľava), smejúcimi sa očami (dojatie), usmiatou tvárou (radosť). Ale môžete ísť hlbšie a hlavne predísť zlomovým udalostiam, keď sa už dostavuje jasná reakcia tela. Vaše vnútro rezonuje pocitmi, emóciami. Počúvajte ich, sú to slová duše, toto je forma komunikácie. Stiahnuté srdce alebo radosťou zovretá krv, to sú odpovede! Dávajte si tieto reakcie spätne do súvislostí a veľakrát si budete musieť nadať do hlupákov, že ste si nevšimli varovania, signály, ignorovali ste tak dokonalo nastavené vlastné antény.

Cibrite si intuíciu. Pozorujte sa, ako vaše vnútro zareagovalo na tú či onú vetu, novinku, ponuku, udalosť. Nájdite si čas, zavrite sa vo chvíli samoty do šifrovacej miestnosti. Snažte sa nájsť odpoveď. Zo začiatku to bude ťažšie, veď ste vkročili do novej, neprebádanej sály. Možno nepríde žiadna odpoveď alebo naopak pre istotu sa dostavia dve-tri, „do šľaka, no ktorá je teraz správna?“

Ak budete v tomto procese pokračovať, zlepšíte sa. Je to ako s pamäťou. V poslednej dobe som sa čoraz častejšie prichytil, ako si neviem spomenúť na nejaké slovo, meno či známu mailovú adresu. Jasné, že sa to dialo, veď som začal vypínať pamäť! Keď som niečo potreboval, hneď som sa chytal mobilu, mailovej schránky, počítača, googla… „Tam predsa všetko je, načo sa namáhať,“ klamal ma Matrix. Nervové cestičky do mojej osobnej knižnice prestali iskriť. Nečudo, keď nejaký orgán prestaneme využívať, telo mu obmedzí prísun živín a energie a on začne krpatieť. Ak vedome či nevedome odstavíte nejakú časť tela, rozdeľovač energie ho posunie na nižšiu priečku dôležitosti. Rozum to berie tak, že pán dobre vie, čo robí, a vykoná. Teraz, keď sa prichytím, že si neviem spomenúť napríklad na nejaké synonymum, všetku činnosť zanechám, zažmúrim viečka, sústredím svoju myseľ a spomeniem si. Ja im dám, novodobým barbarom, aby spustošili moju katedrálu!

Predchádzajúce generácie nám neustále vštepovali, že máme robiť všetko lepšie, viac študovať, stať sa dokonalými. Málokedy nám povedali, že sme niečo spravili dobre. Vždy pripomenuli, že nabudúce to môžeme urobiť lepšie. Následkom sú tisícky dospelých s nízkym sebavedomím, ktorí pol života hľadajú svoju cestu a ktorí sa snažia dať sa do poriadku. Nie sú v spojení so svojou vnútornou pravdou. Mnohí nevedia, ako sa majú cítiť, nie sú v harmónii sami so sebou a nieto ešte s ostatkom sveta. Svoje životy posudzujú podľa hodnôt a očakávania iných. Stále sa snažia uspokojiť autority svojho detstva. Preto si do života priťahujú podobných ľudí, ktorí ich budú spochybňovať presne tým spôsobom, na aký sú zvyknutí. Až dovtedy, kým nepochopia, že majú vlastnú cestu, ktorá nemá nič spoločné s tou, na ktorej sa práve nachádzajú.

Keď budete stáť na životnej križovatke, zvažujte všetky možnosti. Hľadajte netradičné cesty, ale predovšetkým sa pýtajte svojho srdca a svojho svedomia. Pretože v našich srdciach prebýva Láska a naším svedomím k nám hovorí. Nechoďte po vyšliapaných cestách, tie vás dovedú tam, kde boli už iní. Väčšina ľudí žije uväznená v ilúzii, ktorú jej vnútili iní, už si nepamätá na svoje ja. Prestaňte počúvať, čo hovoria druhí, začnite sa pýtať samého seba a odpovede budú postupne prichádzať. V každom z nás sa ukrýva obrovské bohatstvo, každý človek má nevyčísliteľnú cenu, v každom z nás sú všetky odpovede.

Presne takto isto je to s cibrením sa a vnímaním sveta ako čarokrásneho divadla, ktorého môžeme byť režisérom, hercom, ale aj upratovačom toaliet. Srdce je naše spojivo s vesmírom, s Otcom. Rozprávajte sa so srdcom, počúvajte jeho nároky, prosby, želania aj smútky či hundrania. Navedie vás, odpovie vám, vysvetlí vám. Srdce vás nemôže viesť zlým smerom. Je príbytkom každej našej emócie, pokornej aj odvážnej, je herbárom všetkých našich zážitkov. Naša nekonečná duševná energia sa nachádza v našich srdciach, neplytvajte s ozvenami čistej intuície.

Moderní ľudia sa teraz rozdeľujú na tých, ktorí sa vracajú k sebe, a na tých, ktorí chcú všetko riešiť zákonmi, políciou, veria politikom a peniazom. Dôverujú starému svetu, jeho odumierajúcemu systému, ktorý sa rozpadá. Nečudujte sa teda ich bezradnosti. Je to, ako keď mal zarytý boľševik prijať pravdu o Stalinových zverstvách. Niektorí sa nenarodili, aby prijali nové, zomrú so zastaraným šasi. Svoju úlohu však dokonale splnili, to si môžete byť istí.

Minule k nám prišla na návštevu moja mama a pri pohľade na horiacu sviečku mi hneď z dverí oznámila, že pálenie sviečok, budhizmus a ezoterika sú nástroje diabla. Zlatá, však? Mohol som jej oponovať, že sviečky sa bežne pália aj v kostoloch, veď princíp očisty cez oheň či vodu je známy už tisícročia. Mohol som vybehnúť do útoku, že to len kňazi sa boja o svoje prežitie, pretože na tržnicu s relikviami vstúpili nové elementy, ktoré ponúkajú iný variant žitia. Samozrejme, že im všetko nové prekáža. Nenávidia rovnako dílerov heroínu, Mohameda, Milosť Kristovu či Hiraxa. Veď oni všetci oslabujú ich živnosť. Namiesto toho som však mamu na privítanie objal. Návšteva prebehla v srdečnej a milej atmosfére.

Určite ste si aj vy vo svojom okolí všimli ľudí, ktorí začali mať otvorené oči. Potichučky pracujú na sebe, televízia a negatívny odpad médií ich prestal zaujímať, nieto ešte rozčuľovať. Pochopili, že niekde sa stala chyba, že nové mosty sa síce už nedajú postaviť, ale aspoň tie staré sa dajú opraviť a stále sa dajú používať. Zmenili prácu, odišli bývať na dedinu, rozišli sa s partnermi, začali tvoriť, chovať zvieratá, čerpať z prírody. Kartu budúcnosti vložili do dlaní srdca. Verte mi, nemôžu prehrať, iba získať. Usilujte sa teda dosiahnuť to, čo máte radi, ináč sa budete musieť naučiť mať radi to, čo ste dosiahli.

Buďte šťastní, Hirax

Text je úryvkom z knihy: Šlabikár šťastia


Tip redakcie Eugenika:

Dan Millman – Tvoj život má cieľ – Slávny autor Dan Millman odpovedá na otázky týkajúce sa problémov každodenného života. Každá odpoveď ponúka smelú víziu zmysluplného života. Vzniká tak 25 kľúčových zásad, sprevádzaných príbehmi, citátmi a cvičeniami, ktoré vám pomôžu začleniť tieto zásady do vlastného života.

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 7.92 EUR

Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.98 EUR


Súvisiace články:


1902914_715240505163737_286882860_n


(Prečítané 2 674 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.