google27eaa3905ca3fee3.html

essential_oilsVraj treba deväť vdýchnutí na to, aby čisté terapeutické éterické oleje vyvinuli terapeutické pôsobenie v človeku. Deväť pomalých, hlbokých vdychov vône. Pri prvom vdýchnutí vnímate éterický olej len povrchne, ako keď jedným očkom zaregistrujete niekoho, jeho oblečenie, výzor a zanechá vo vás prvý dojem. Pri každom ďalšom vdýchnutí pôsobí na vás vôňa hlbšie.

Cítite, ako sa vo vás rozprúdi, sledujete jeho cestu až do buniek v pľúcach. A zrazu je to tu. Vôňa vás osloví, očarí, usmeje sa na vás, povie vám svoj príbeh. A vy so zadržaným dychom počúvate. Počúvate tú rozprávku, ktorú ste práve v tej chvíli tak veľmi potrebovali počuť. A zrazu vám je akosi všetko jasné. Také jednoduché. Chce sa vám smiať, plakať, alebo len cítite úžasný pokoj. Ale môže to na vás vplývať aj menej romanticky. Môžete cítiť odpor. Fuj, čo toto chce odo mňa? Vôňa narazila na váš blok. Na ochranný val, ktorý ste si vybudovali, aby ste si chránili ten kúsok dušičky, ktorý vás bolí. A vy ju ďalej nepustíte. Aspoň nie nateraz. Vôňa však na vás pôsobí či chcete, alebo nechcete. Už začala svoju prácu. A vy s ňou spolu. Vaše zmysly to už nevnímajú, ale pokračuje to ďalej. V iných sférach. Pre vás neviditeľných. Nepočuteľných.

Ešte jednou rečou komunikujú éterické oleje okrem vôní. Sú to vibrácie. Tak ako všetky čiastočky okolo nás a v nás vibrujú na určitej frekvencii, tak vibrujú aj éterické oleje. Tak ako vnímate ľudí okolo seba a cítite, či sú hrubí alebo jemní, cítite pri nich strach alebo lásku, tak môžete vnímať vône a ich vibrácie. Najvyššie vibrácie má čistý terapeutický olej z ruže damašskej, zároveň má najširšie liečebné využitie. Vibruje na 300 hertzoch, čo podľa Dawida R. Hawkinsa a jeho Mapy úrovní vedomia predstavuje optimizmus a nádej. Podľa Hawkinsa nad 200 Hz začína zdravie na rôznych úrovniach bytia.

Ak by ste mali pocit, že nič z toho ste nevnímali, ešte máte jednu šancu. Éterické oleje sa k vám môžu prihovoriť počas vášho sna. Prikradnú sa v podobe príbehu, dávno zabudnutého. Črepinky spomienok zahrabaných niekde hlboko v podvedomí sa zrazu vynoria. Zrazu to nie sú už len črepinky, spolu s inými vo vašom vedomí vytvoria mozaiku. Všetko zapadne na svoje miesto. Niekedy tomu nerozumiete, len to cítite. Že až teraz našla posledná zatúlaná črepinka svoje ozajstné miesto. Miesto, kam patrí. A vy spolu s ním. Nie vždy je to jednoduché. Niekedy nastane hotové tornádo, s črepinkami to metie ako s kravičkou vo filme Twister. Ale pomaly sa všetko upokojí. Prestane vietor, mraky zmiznú a slniečko vyjde. Rozžiari sa vo vašej duši. Prežiari všetky mraky, pretože svetlo je silnejšie ako akýkoľvek mrak. A k tomu vám prajem krásne stretnutie s prírodnými vôňami.

Vaša MistRay


Tip našej redakcie na knihu:

Malachov Gennadij – Neobvyklé způsoby uzdravení a léčby –  V tejto zbierke nezvyčajných a možno aj čudne pôsobiacich metód sa hlavná pozornosť venuje liečivým vlastnostiam zlúčšnín uhlíku – konkrétne liečbe petrolejom, Todikampom a ďalšími podobnými preparátmi, ktoré sa výborne osvedčili v praxi, dokonca aj pri okologických ochoreniach. Ďalej sa tu spomína liečba bylinami, minerálmi, kovmi a vodou, urinoterapia a rôzne spôsoby očisty organizmu.

Pôvodná cena: 10.90EUR, Naša cena: 8.72 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 2.18 EUR


Súvisiace články:


Spa - essential oils_608x355


(Prečítané 871 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.