google27eaa3905ca3fee3.html

Biofoton 1Biofyzik Dr. Fritz Albert Popp, povedal toto. Citujem: ,,Medzi bunkami v našom tele prebiehajú stovky tisíce chemických reakcií, na správnom mieste, čase a správnym spôsobom. Dnes je dokázané, že sú za to zodpovedné biofotóny. Biofotóny vznikajú emisiou svetla. Môžu byť napríklad vyžarované aj slnkom. A vďaka tomu dôjde k chemickej reakcii v bunke pokiaľ je aktivovaná svetlom. Biofotóny sú zodpovedné za to, že všetko funguje správne a bezchybne. A keď prijímame potravu, toto jedlo má za úlohu prenášať v ňom uložené slnko, svetlo ku spotrebiteľovi. Energia z jedla nepochádza zo strávených molekúl, ale zo svetla, ktoré doslova vstrebávame z potravy. Napríklad cukor v ovocí a zelenine. Skladá sa z oxidu uhličitého a vody. Oxid uhličitý sa vylúči z tela cez pľúca dýchaním a voda cez vylučovacie orgány. Takže čo zostane je svetlo. Podľa toho v zásade nie su dôležité pre náš zivot molekuly a látky, ale informácie. S tým súvisejúce spaľovanie je náročnejší energetický proces, ale to nie je podstatné. Základom je ukladanie svetla a poskytovanie svetla pre telo. Preto že telo je BYTIE ZO SVETLA. Takže vraj…alebo aspoň teoreticky, organizmus môže prestať jesť a žiť len zo svetla. Teoreticky je to možné.”  Toľko Dr. Fritz Albert Popp.

Dr. Fritz Albert Popp je jedným z tých, ktorí sa zaoberajú výskumom v tejto oblasti. Za viac ako tridsať rokov  jeho tím vykonal rozsiahly výskum. Podarilo sa preukázať nado všetku pochybnosť, že biofotóny existujú, majú špecifické vlastnosti, a vibrujú na rôznych úrovniach. Rastliny absorbujú fotóny zo slnečného žiarenia a menia ich na biofotóny, ktoré hrajú dôležitú a rozhodujúcu úlohu pre funkcie, ako je napríklad koordinácia interných procesov, bunkovej komunikácie a prispôsobenie sa okolitým svetom. DNA je geometricky tvarovaná ako dutý rezonátor, môže teda efektívne uložiť biologické svetlo. Ide o to, že človek ktorý konzumuje živú, surovú stravu, má v priemere podľa výskumu osemdesiattri krát viac biofotónov ako osoba, ktorá konzumuje varené, chemicky upravené potraviny plné toxínov. Výskum ukazuje, že toxíny sú rušivé. Organizmus ich absorbuje a mení frekvenciu biofotónov.

Varené a ožiarené potraviny nemajú prakticky žiadnu merateľnú biofotónovú energiu. Príjem potravy zo živých, ekologicky voľne žijúcich rastlín (divých rastlín), zvyšuje v tele množstvo biofotónov, čím sa zlepšuje celková telesná komunikácia. Vitamínové tabletky, keďže sú takisto chemicky a tepelne spracované, majú prakticky nulové množstvo biofotónov. Či je tento výskum pravdivý, zistíte jedine na sebe. Vy rozhodnete čo budete jesť. Telo, jeho zdravie a rozhodnutia sú vaše.

Skúste sa na záver zamyslieť.

  1. Aké množstvo jedla, koľko kilogramov zjete za deň? Vážili ste to niekedy?
  2. Koľko kilogramov toho jedla, čo za deň zjete, vylúči váš tráviaci systém? To ste určite nevážili nikdy.

Bolo by zaujímavé zistiť pomer dodanej a vylúčenej stravy. A aké množstvo si z tej váhy vezme telo? Hm? Preto že všetko čo tráviaci systém vylúči, bolo do tela dané zbytočne.


Súvisiace články:


Tip vydavateľstva Eugenika:

Frank J. Kinslow – Tajomstvo okamžitého liečenia – Metóda kvantového liečenia – Kniha popisuje unikátnu metódu, ktorá veľmi účinne lieči akékoľvek ťažkosti, telesné aj duševné. Nejde však o vytváranie nejakej špeciálnej energie alebo vzývanie vyšších síl: ide jednoducho o navodenie stavu vedomia, v ktorom dôjde k liečeniu. Pracuje sa tu s mysľou a jemným dotykom rúk. Metóda si nevyžaduje žiadne špecializované zaškolenie, nemusíte mať žiadne predchádzajúce znalosti. Dá sa aplikovať na seba samého aj na iného človeka; pomáha dokonca aj domácim zvieratám. Je možné ňou pôsobiť aj na diaľku. Účinok sa dostaví už počas niekoľkých minút.

“Pýtam sa vás: Minuli sa vám niekedy myšlienky? Myslím, že nie. O myšlienkach môžeme povedať, že od nášho prvého nádychu až do posledného výdychu sú vždy s nami. Pokiaľ sú myšlienky energia a my ich nikdy nevyčerpáme, potom je logické, že zdrojom myslenia je nevyčerpateľný zdroj energie. Je tiež jasné, že by sme mali veľký prospech z toho, keby sme sa dokázali dostať priamo k zdroju myslenia. Ukazuje sa, že odhalenie zdroja myslenia má jednoznačný a zreteľne pozitívny liečivý vplyv na fyzické neduhy, osobné vzťahy, finančný úspech aj emocionálny život. Ide o to, aby sa čisté vedomie stalo naším stálym spoločníkom…”

Pôvodná cena: 7.60 EUR, Naša cena: 6.69 EUR, Zľava: 12.00 %, Ušetríte: 0.91 EUR


 

(Prečítané 1 325 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.