google27eaa3905ca3fee3.html

oracle-cards-437688_960_720Tarotové karty sú vec, ktorú nekupujeme každý týždeň, ani každý mesiac, ba väčšina z nás, ani každý rok. A pritom je to jeden najoriginálnejších a najlepších darčekov. Kto by sa nepotešil, alebo aspoň nepobavil, ak by si rozbalil práve čosi takéto? 

Dnešné sety kariet majú, čo sa týka estetiky, ďaleko od gýčovej ponuky deväťdesiatych rokov (česť výnimkám) a už to zďaleka nie sú iba rôzne variácie tradičných Rider-Waite, Lenormand či  Crowley tarot. Veď posúďte:

a ďalšie a ďalšie…

Ku kartám býva vždy pribalená knižka, popisujúca význam kariet i spôsob ich vykladania. Pre niekoho to môže byť zábavka pri poháriku vínka, pre iného hlboká výkladová symbolika. Nepíšem to tu z dôvodu, aby som vysvetľoval či presviedčal o tom, nakoľko môžme posolstvám Tarotu veriť. Iba chcem pripomenúť, že v našom eshope beží výborná akcia – 25% a v tieto týždne sa okrem vydavateľstva Eugenika, Hladohlas (Hirax Baričák) a Gardenia, týka aj vydavateľstva Synergie, ktoré okrem skvelých kníh vydáva aj Taroty a karty. A to od tak známych autorov ako sú Doreen Virtuel, Louise L. Hay, OSHO, Don Miguel Ruiz a ďalších. Čo je teda podľa mňa skvelá správa pre všetkých milovníkov výkladu kariet, pretože môžte ušetriť celkom slušný peniaz (približne od štyroch do deviatich Eur za kus), keďže je všetok tento tovar dočasne zlacnený o 25%.

Tu malá ochutnávka:

Doreen Virtue, Valentine Radleigh – Andělské tarotové karty (kniha + karty)

Originálne tarotové karty, ktoré sú nežné, plné bezpečia a dôvery! Všetky obrázky aj slová na kartách sú pozitívne a krásne, avšak zároveň si uchovávajú magické účinky tradičného tarotu. Príručka vám vysvetlí, ako spraviť presný výklad sebe alebo iným, a vysvetľuje význam každej karty. Na kartách sú zobrazení anjeli, archanjeli, jednorožci, víly a morské panny.

Pôvodná cena: 26.70 EUR, Naša cena: 20.03 EUR

Zľava: 25.00 %, Ušetríte: 6.68 EUR


Osho – Tarot v duchu zenu (kniha + 22 vytrhávacích karet) – Hra života

Tarot v duchu zenu je jedinečný a neocenitelný průvodce tarotem pro začátečníky i pokročilé. Součástí knihy je navíc 22 vytrhávacích minikaret Velké Arkány Osho Zen Tarotu. Tuto knihu si rozhodně nesmí nechat ujít nikdo z těch, kteří si oblíbili fenomenální Osho zen tarot, ale ani uživatelé jiných, tradičnějších tarotových sad, jako je například Rider-Waite nebo Crowley tarot. Pro tyto čtenáře jsou na konci knihy připojeny tabulky pro rychlý přehled o tom, které karty si v konkrétních sadách odpovídají. Oshův zenový přístup „tady a teď“ nás v tarotu vede k poznání, že budoucnost je výsledkem našeho konání, myšlení a našich postojů v přítomnosti. Kniha hravou a přístupnou formou vysvětluje významy jednotlivých karet a přináší zároveň i souhrnnou charakteristiku čtyř tarotových barev – čtyř hlavních „živlů“. Tato kniha otevírá čtenářům hlubší poznání zenu, jehož hlavním poselstvím je žít vědomě, dívat se na to, co život přináší, čistýma očima, přestat žít v iluzi vzpomínek na minulost či projekcí budoucnosti. Tarot v duchu zenu je určen pro každého, kdo se zajímá o osobní rozvoj a transformaci.

Pôvodná cena: 15.90 EUR, Naša cena: 11.93 EUR

Zľava: 25.00 %, Ušetríte: 3.98 EUR


Peter Orban – Symbolon (kniha + karty)

Cieľom práce s týmito kartami je spojiť všetko, čo odmietame a zatláčame do podvedomia, s naším vedomím. Táto kartová hra pomôže človeku rozpoznať, pochopiť a prijať všetky časti jeho vnútornej osobnosti, ktoré žijú svoj vlastný život v temných zákutiach podvedomia a ovplyvňujú tak náš celkový život. Vynikajúca pomôcka pre sebapoznanie a riešenie neuspokojivých stavov.

Pôvodná cena: 35.78 EUR, Naša cena: 26.84 EUR

Zľava: 25.00 %, Ušetríte: 8.95 EURViac z ponuky nájdete TU(Prečítané 198 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.