google27eaa3905ca3fee3.html

woman-570883_960_720

Ak chcete vyriešiť nejakú závislosť, či strach, mali by ste to učiniť na vedomej aj podvedomej úrovni. Vedomá cesta je racionalizácia, rozhodnutie, realizácia. Podvedomé pustenie sa uskutoční pri prechode do spánku – Silvova metóda, meditácia, alebo jednoduchou cestou pri každodennom zaspávaní.

Racionalizácia

„Fajčenie škodí môjmu zdraviu, smrdí mi z úst ako zo žumpy, peniaze púšťam do dymu, kašlem ako tuberák, neviem vyjsť štyri poschodia bez dýchavičnosti atď. Prečo vlastne fajčím? Keď som nervózny, potrebujem cigaretu ako barličku? To znamená, že neviem udržať pokoj v sebe bez toho, aby mi niečo pomohlo zvonka = som slabý zvnútra. Ale to ja sám som dovolil, aby moju vnútornú silu nahradila nejaká „pilulka“ a ja sám môžem zasa rozhodnúť, že sa to vráti do prirodzeného a pre mňa priaznivého stavu, teda že ja sám o sebe budem mocný a mohúci.“

„Znova som sa prichytila o tretej v špajzi na horalke. Žeriem ako kyselina, vyzerám ako slon, zakrývam svoje faldy, som z toho celá nesvoja, neistá, hanbím sa za svoje telo. Jedlo ma stojí aj viac peňazí… Keď som mala šestnásť, bola som zamilovaná a nejedla som mesiac…“ Človek, ktorý si nadmerne plní žalúdok, zaplňuje prázdno. Kde absentuje sebaláska, či toky obojstrannej lásky s inými bytosťami, nastáva prázdno v duši. Keď takémuto človeku vytrávi, ničota sa znova prihlási o slovo. Stačí 21 dní niečo robiť a stane sa to rituálom. Ak sa rituál vykonáva roky, premení sa na titánovú košeľu. Obézni ľudia sú vo vnútri nesebavedomí, neveria si, čím sa ich zle určená vlastná cena a precitlivelosť premietne na „ochranných tukových zónach“.  Lenže rovnako tak aj zvyk je liekom na všetko. Treba sa teda naučiť uchopiť prostriedok a obrátiť ho z deštrukcie na tvorenie.

„Odišiel, trhá mi srdce. Koľko sa už trápim tým rozchodom? Tri mesiace… Lenže to ja jediná tomu dávam energiu. Ja jediná päťdesiatštyrikrát za deň vyživujem obludu traumy, ktorú som sama stvorila a dodávam jej energiu. Jeho nová priateľka má trojky kozy, ja som mala iba jednotky. Ale mám zasa iné prednosti a tak si ich teraz vypíšem na papier… Posledné obdobie sme sa veľmi nevedeli „stretnúť“. Bol to znak toho, že sme spoločne nevedeli komunikovať. Ja som aj chcela, ale on to nevedel. Bol emocionálne uzavretý… Presne, ako jeho otec… Aha, on vlastne nemohol byť ani iný, lebo počas jeho detstva mu nik neukázal, ako zo seba pustiť svoje pocity. A ja som ho citovo viac otvoriť nedokázala (viac v mojom treťom Šlabikári šťastia, pozn. autora). Aká z toho pre mňa plynie ponaučenie? Ak si začnem hľadať nového partnera, budem klásť dôraz na to, aby vedel rozprávať o svojich emóciách a ja sa zasa budem viac snažiť otvárať ho do dialógu. Karol nebol môj jediný životný partner na celý život, po svete ich chodia tisícky.“

Rozhodnutie

Vedomé rozhodnutie vychádza zo srdca, ktoré zadá rozumu pokyn, aby vykonal čin „pustenia“. Pustenia „bývalého partnera“, prehnaného pitia „kávy“, obhrýzania nechtov, priveľkého zlostenia sa… Vedomé rozhodnutie každou jednou bunkou! Rozhodnutie, ktoré má priniesť konečné riešenie, nie je to letmá myšlienka, je to mocná idea mohúceho človeka, ktorý túto dopredu vyzualizovanú budúcnosť postaví na vrchol pyramídy osobných priorít.

Podvedomá cesta

Najprv niečo o energetických entitách, ktoré žijú zo slabostí iných bytostí. To, že ich nevidno ešte neznamená, že nie sú. Funguje to tak, že ak niekto podľahol automatom, energetický výnos z „prehry“, neskorších výčitiek „som to ja ale debil, veď clá výplata je v keli“, priznania si prehry a všetkých negatívnych emócií s tým spojených, berie entita, ktorá sa na takéhoto človeka napojila. Môže byť napojená aj na viac bytostí súčasne. Akoby iba preskakovala na najbližších jedincov, ktorí práve podľahli, pričom sa samozrejme zanechá spojenia s „najvypasenejšími“ osobami, aby mala častý a výdatný príjem energie. Tým rastie a silnie.

Každá slabosť či strach má rôzny stupeň „sily“, takže postaviť sa zoči-voči problému močenia do umývadla a strachu zo smrti vlastného dieťaťa (či už vlastným pričinením, alebo vonkajším) je iný level prerušenia energetického kanála s daným parazitom. Jednotlivé parazitujúce entity spoločne vytvárajú kolektívneho ducha danej záležitosti. Tie vytvárajú rôzne chápadlá Matrixu: farmaceutický priemysel (pozorujte, koľko doktorov vám začne najprv hovoriť o chudnutí, saunovaní, sprchovaní sa chladnou vodou, pohybe, bylinkách či inej prírodnej, v porovnaní s bielymi „lentilkami“ finančne neporovnateľne nižšej liečbe), závislosť na televízií (kanál do ľudí na manipulovanie, ťahanie peňazí cez reklamy atď) a takto by sme mohli pokračovať o spoločných neviditeľných obludách „cisárov nikotínu“, „kráľov umelých sladidiel“ a iných vládcov žijúcich cez únik energie spiacich Pozemšťanov.

Podvedomé odpojenie sa od týchto tvorov sa vykoná pri prechode do spánku a vhodne stvorenou afirmáciou. Teda vetou, ktorá musí znieť v prítomnom čase a skôr s náznakom rozkazovacieho tónu. Príklady.: „stravujem sa zdravo!“, „neberiem heroín!“, „som zdravá!“. Takto stvorenú vetu si má človek opakovať, až kým neodíde do snov. Podvedomie takto bude premazané novou, uzdravujúcou formulou.  Dá sa to samozrejme aj priamočiarejšie cez meditáciu či hladinu alfa (tu odporúčam knihu Silvova metóda ovládania mysle).

Čím silnejšia vôľa a sebadisciplína u človeka, tým sa zbavenie veci, ktorá človeku berie energiu, uskutoční ľahšie. Niekto môže namietnuť, že stačí daný akt vykonať iba na vedomým spôsobom – „načo mlieť nejakú taľafatku pred usínaním!“. Tak sa však niť nepreruší. Áno, výrazne sa oslabí, no úplne sa nepreruší. Potom však môže nastať to, že po troch rokov danému človeku napríklad niekto umrie a ako prvé sa chytí starej „drogy“. Bude sa to diať jednoducho – daný čierny upír okamžite vycíti, že danému bývalému zdroju poklesla obrana a tak príde šepkať. Viac som o týchto energetických larvách a entitách písal v druhom dielyŠlabikára šťastia. Inak, Kresťania tieto elementy nazvali diablom, čertom a inými slovnými ekvivalentmi, no za správny čas vznikne odborná veda zaoberajúca sa touto oblasťou, takže relikvie na strašenie ľudstva s vedeckým vysvetlením stratia na atraktívnosti.

Žijeme v dobe, kedy sú ľudia oveľa viac závislejší, než v hocijakom inom čase (internet, drogy, lieky, sex, TV, PC hry, porno, moc, zlosť, atď). Niektorí duchovní vodcovia sveta tvrdia, že pár „mocných“ sveta, ktorí ovládajú spiacich Pozemšťanov, zámerne vytvárajú a posilňujú negatívne bytosti, ktoré udržujú ľudí v spánku a nevedomosti (na túto tému čítajte dvojičku kníh od Thovta). Navrhujú cestu stvorenia svetelných entít, ktoré sa na rovnakom bitevnom poli stretnú so svojimi protivníkmi opačnej polarity.

Ja som za cestu prebudenia sa cez každého človeka, ktorý dosiahol svoju duchovnú dospelosť a zobral svoj život pevne do rúk. Teda ako sa vie kolektívny otrokár stvoriť, tak sa dá aj uhasiť. Nami. Ľuďmi. Čím viac sa totiž človek zbaví svojich slabostí, neduhov, zlozvykov, tým viac sa stáva disciplinovanejším, mocnejším, ale hlavne svetelnejším. Takže svetelné bytosti sa k nemu môžu priblížiť natoľko, že im tma nebude nekomfortná. Tma každého človeka tlačí, aby sa očisťoval, je to večný zákon harmónie. Prajem všetkým, ktorí rozumejú týmto slovám, aby svietili, lebo na to sa sem vtelili.

Doba guruov a vodcov skončila. S rokom 2012 nastal vek, ktorý ponúka rozsvietenie mriežky cez osobné prebudenie sa každého človeka. A ten inšpiruje iných. Sebou. Láska je mocnejšia, než zlo, preto stačí, aby sa v každom národe prebudila iba tretina. Cítim, že nás je čoraz viac. Sami prebudení aj bez mojej predošlej vete vedia, že nás je každým dňom viac. Tých, ktorí program neuvedomovania si vlastnej osobnej božej SILY postupne opúšťajú. A dokonalo rozumejú tým, ktorí odsudzujú, lebo ešte nerozumejú. Svetlo eliminuje tmu. Vo voľbách dajme hlas tomu, koho cítime, že vie v celej tej matrixovskej spleti spraviť čo najviac (dajme cisárovi, čo je cisárové a Bohu to, čo je božie), ale naša osobná sebapremena je oveľa dôležitejšia. Politici nezmenia svet na raj, sú iba nástrojom kapitálu, ega, hrubozrnného sveta včerajška. Cesta premeny sveta na harmonický Domov ide cez jednotlivcov, ktorí sa spoja bez toho, aby sa poznali.

Paľko von Vo svetlo uverko

P.S.: Tento článok vznikol vďaka rozhovoru Sofie, mňa a ešte jednej duše, ktorá nemôže byť zverejnená, aby nebola oslabená jej moc na osobnej ceste pre dobro všetkých Pozemšťanov. Nesmierne im za to ráno ďakujem…


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Valerij Sineľnikov – Recepty osudu – Úloha podvedomia v našom živote – Známy a obľúbený autor v 95 krátkych lekciách jasne vysvetľuje, ako máme žiť, konať a zmýšľať, aby bol náš život taký, aký ho chceme mať. Ako funguje naše podvedomie a ako s ním komunikovať; ako sa utvára náš osud; ako pomocou našich myšlienok meniť svet k lepšiemu; prečo vznikajú choroby a ako liečiť ich skutočnú príčinu; čo spôsobujú rôzne druhy negatívnych emócií a postojov; ako správne vnímať zámery a túžby; ako si udržiavať dobré vzťahy s ľuďmi; ako odráža realiita náš vnútorný svet…

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 7.74 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.74 EUR


(Prečítané 1 737 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.