google27eaa3905ca3fee3.html

dscn7488

Na našich predajniach máme v ponuke výnimočné kusy liečivých polodrahokamov a geód za veľmi dobrú cenu. Každý z týchto vzácnych kameňov je špecifický a jedinečný a niektoré kusy minerálov či polodrahokamov sa vo svojej kráse a neopakovateľnosti objavia na trhu len raz za pár rokov. Niekoľko takýchto krásnych kúskov máme aj u nás na predajni v Petržalke, príďte sa presvedčiť:

AMETYSTOVÁ GEÓDA
Kameň duchovnej čistoty a meditácie, most medzi nebom a zemou, dušou a telom. Je to mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou. Ma silné spirituálne vibrácie. Pohlcuje elektromagnetický smog. Ochraňuje pred negatívnym pôsobením iných ľudí takou formou, že premení psychický útok na lásku. Transformuje totiž nižšie typy energie na vyššie, na spirituálnej i éterickej rovine. Čistí auru. Pomáha pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a epilepsii.

Odporúčanie podľa feng-shui: Ametyst bol vždy považovaný za kameň zamilovaných. Ak hľadáte lásku, umiestnite si túto ametystovú geódu do rohu vzťahov vo svojom byte alebo v dome.
Oblasť vzťahov sa nachádza vždy v tom najvzdialenejšom kúte bytu alebo miestnosti od vstupných dverí. Alebo si môžete geódu umiestniť vedľa postele. Do vnútra geódy položte kus prírodného bieleho krištáľu.

dscn7453
dscn7464

dscn7466

dscn7468

kopia-dscn7463


ACHÁT

Achát nám dáva silu zbaviť sa rôznych závislostí. lieči depresie. Jeho zemité farby, kresba a tóny farieb nám dodávajú potrebnú liečivú energiu matky Zeme. Posilňuje našu vlastnú identitu. Odstraňuje strach a úzkosti. Podporuje imunitný systém.

dscn7499

dscn7502

dscn7503


Ružový krištáľ z Madagaskaru

Horský krištáľ s prírodnou vrstvou železa je ružovkastý, priehľadný) umožňuje lepšiu komunikáciu a tiež prepojenie medzi ľuďmi. Lepšie chápeme  jednotu v dualite tohto sveta a tak nachádzame vnútorný pokoj a nadhľad. Zároveň získavame schopnosť sa lepšie prejaviť vo svojej podstate a zrealizovať svoje ciele. Cibrí a upevňuje charakter.

KRIŠTÁĽ – odoberá negatívnu energiu a pozitívnou nás nabíja. Čistí a chráni  našu auru, je možné ho použiť na všetky čakry a proti všetkým bolestiam.

Trs krištáľov funguje ako generátor energie. Každý hrot môžeme naprogramovať na rôzne účely, kde energeticky krištáľ bude pôsobiť.

dscn7496

dscn7497


Púštna ruža – Sádrovec

Feng Shui používa púštne ruže za účelom uzemnenia, alebo pre doplnenie elementu Zeme. Púštna ruža pôsobí na náš organizmus tak, že vyzeráme mladšie, zdravšie a cítime sa vitálnejšie a kreatívnejšie. Lieči choroby v oblasti pohlavných orgánov, prostatu, vaječníky, semenníky.

Má veľmi silné liečivé vibrácie. Pomáha nám rušiť staré vzorce, ktoré sme si kedysi vnútili na dosiahnutie určitého cieľa.

dscn7483


V našej ponuke máme toho samozrejme omnoho viac. Príďte si vybrať z pestrej ponuky kníh, CDčiek, kameňov, čajov, vonných tyčiniek, šperkov, mandál, … a mnohého ďalšieho.

Tešíme sa na vás v našej predajni v Petržalke

dscn7505

A taktiež v našej predajni v Banskej Bystrici, kde nájdete taktiež parádny výber drahých kameňov, minerálov a drúz. 


Súvisiace články:


 

(Prečítané 392 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.