google27eaa3905ca3fee3.html

Chcete praktizovať bielu mágiu? Potom musíte prejsť vnútornou premenou. Naučte sa milovať a chápať prírodu a pozitívne sa nastavte voči ľuďom. Odpustite všetkým, ktorý vám niekedy ublížili. Myslíte s láskou aj na tých, ktorí nie sú práve podľa vášho gusta. Aj oni patria do Božej zoologickej záhrady. Vraj je to príliš ťažké? Možno, na prvý pohľad. Spočiatku venujte denne polhodinu analýze svojho správania.

 • Pritom si často opakujte: vzdávam sa všetkých myšlienok na pomstu voči (povedzte meno).
 • Na lístoček si napíšte vetu: Spaľujem všetky mosty, ktoré ma spájajú s mojimi nepriateľmi. Potom lístok spáľte nad horiacou sviecou.

Očistný kúpeľ

V noci počas splnu Mesiaca si zapáľte v kúpeľni bielu sviecu a naplňte vaňu vodou. Vhoďte do nej štipku kuchynskej soli a celí sa ponorte. Potom vstaňte, vypusťte vodu a opláchnite telo sprchou. Soľ vás očistí a uvoľní od negatívnych energií. Znova naplňte vaňu, tentoraz pridajte niekoľko kvapiek santalového alebo ružového oleja a ponorte sa – tentoraz na dlhšie. Uvoľníte sa od negatívnych myšlienok a posilníte svoje duchovné sily.

Zmierte sa s prírodou

Prírodu pochopíte len vtedy, keď s ňou budete v kontakte každý deň.

 • Prijmite do svojho domu psa, mačku, morské prasiatko alebo vtáčika. Živú bytosť, ktorej prítomnosť vám bude robiť radosť. Starajte sa o ňu najlepšie, ako viete.
 • Ak ste až doteraz nepestovali rastliny, začnite. Okrem črepníkových kvetov si zasaďte aj bylinky. Zídu sa vám na magické praktiky.
 • V lese alebo pri rieke nájdite miesto, kde sa cítite bezpečne. Kedykoľvek môžete, choďte do svojho azylu – čaká vás tam duchovné znovuzrodenie.

Ako čerpať energiu z prírody

Neustále posilňujte svoje telo, ducha tiež kŕmte životodarnou energiou, ktorá plynie zo zeme, vzduchu, rastlín, slnka, smiechu.

Veľký strom, požičaj mi, prosím, svoju energiu

V lese nájdite veľký, mocný strom, najlepšie starý dub alebo jedľu, trikrát ho obíďte v smere hodinových ručičiek a v duchu opakujte: ,,Veľký strom, požičaj mi, prosím, svoju energiu.“ Potom si na 15 minút sadnite a oprite sa chrbtom o peň, o chvíľu určite pocítite, ako sa do vás vlieva energia zo stromu. Pred odchodom sa rozlúčte a poďakujte stromu. Ak máte radšej skaly urobte tento rituál pri veľkej skale. Keď sa opriete o skalu chrbtom, precíťte ako vám zosilnená energia prúdi chrbticou. Tú si predstavte ako ohybnú svietiacu hadicu, ktorá vedie až do neba a nestále vás napája svetelnou liečivou energiou, ktorá cez vás vchádza do zeme. Zem ju prečistí a vracia opäť pozitívne nabitú nebu. Pred odchodom nezabudnite poďakovať.

Chráňte sa pred zlom

Keď ráno vstanete z postele, rýchlo podíďte k oknu a pozrite sa na oblohu – je celkom jedno či svieti slnko alebo prší. Predstavte si, že zhora na vás tečie ,,zázračná sprcha“, ktorá vyzerá ako prameň dúhového svetla. Tento prameň vás očistí od hlavy po päty. Umyje všetky zlé želania a zlé reči. Vytvorí okolo vás ochranný prsteň na celý nadchádzajúci deň. Nezabudnite sa poďakovať Univerzu za ten dar.

Spoznajte silu slnka

 • Nájdite si pokojné miesto a postavte sa tvárou obrátenou na sever.
 • Urobte stoj rozkročný, ruky voľne pri tele dlaňami obrátenými k slnku. Niekoľkokrát zatnite prsty, akoby ste chceli chytiť slnečné lúče.
 • Predstavte si, že vaše nohy zapúšťajú korene hlboko do zeme. Cez celé telo plynie zhora nadol slnečná energia, ktorá vás ochraňuje a posilňuje.

Tancujte, koľko len môžete

Denne si nájdite čas na tanec. Krúženie v smere hodinových ručičiek uvoľňuje z tela negatívnu energiu, organizmus začína čerpať dobrú energiu zo zeme. Ak sa krútite proti smeru hodinových ručičiek, zadržiavate pozitívne sily a vstrebávate energiu z priestoru. Poraďte aj svojmu dieťaťu, aby pred učením urobilo niekoľko otočiek vľavo. Učivo mu ľahšie ostane v hlave, najmä ak si po učení na chvíľu ľahne.DROBNOSTI PRE ŠŤASTIE

Predmety, nabité pozitívnou energiou, majú naozaj neobyčajnú moc. Budú vás podporovať, chrániť, dodávať vám silu. Vyskúšajte, ktorý z nich by bol pre vás najvhodnejší. Pozor! Sú účinné, aj keď v ich magickú silu celkom neveríte.

Krištáľové srdiečko – osamelým prinesie šťastie a trvalý vzťah, zadaným nové rozkvitnutie lásky. Zaveste si ho ako ozdobu do okna.

Krištáľ – Srdce – Srdce podporuje harmóniu v partnerských vzťahoch a privolává lásku. Aktivuje v nás nehu a romantiku. Ideálne je použít dve tieto srdcia – symbolika páru. Zavesujú sa do okna spálne alebo volne položíme na nočný stolík. Krištáľové sklá feng-šuej jemne harmonizujú energiu a aktívne stimulujú energiu človeka. Pomáhajú aktivovať tmavé kúty priestoru so stagnujúcou energiou.


Egyptský kríž Ankh– je talizmanom s výnimočne intenzívnou silou. Nositeľovi zaručí dlhovekosť a dobré zdravie. Vyrába sa výlučne počas splnu Mesiaca. Noste ho pri sebe a druhý darujte partnerovi – budete mať veľa detí. Tento symbol je veľmi silný a ak jeho nositeľ nebudeme prísne dodržiavať vesmírne zákony, môže mu aj ublížiť. Napríklad tým, že zosilní jeho želanie neprajnosti a tá sa k nemu vráti ako bumerang.

Ankh – Nílsky kríž – tiež ho volajú kríž života.  Patrí do kategórie silnejších žiaričov, preto viac citliví ľudia so slabým srdcom, nervovo labilní ľudia, deti do 10 rokov, by mali nabíjanie zo začiatku obmedziť na kratšiu dobu. V zásade platí, riadiť sa vlastnými pocitmi alebo sa poradiť so skúseným psychotronikom-liečiteľom. Nílsky kríž dokáže odoberať negatívnu energiu z nášho tela a dokáže dodávať pozitívnu energiu.


Pentagram – noste ho pri sebe, ak sa bojíte čarov alebo kliatby. Takýto talizman pomáha splniť tajné túžby a uvoľňuje vnútornú energiu.

Agrippov pentagram je základný amulet v mágii obradov chrániaci človeka pred zlým pôsobením nadprirodzených síl, duchov a ich plánov. Mágovi má zaistiť všestrannú ochranu a v každom okamihu návrat do sveta živých. Nosenie tohto talizmanu chráni pred poverami, zlými veštbami a kliatbami. (patinovaná mosadz na koženom remienku)


Znak Jin a Jang – je symbolom dvoch veľkých síl: ženskej a mužskej. Zaveste si ho doma ako ozdobu – pomôže nastoliť harmóniu vo vašom partnerstve a vyriešiť ťažké životné problémy.

Jin Jang je veľmi silný a harmonizačný symbol. Symbolizuje harmóniu vesmíru, zjednotenie tela a mysle, kľud, pokoj, porozumenie, rovnováhu, šťastie, zdravie. Tento prastarý  čínsky znak spája a dolaďuje opačne orientované energie: plus-mínus, svetlo-tma, hore-dole, muž-žena, biela-čierna…


Soľná lampa – je najlepšia pre romantikov a …alergikov. Vytvára magickú náladu pretože vydáva ružové rozptýlené svetlo. Je to pekná a zdravá dekorácia do spálne. Ak je skutočne vyrobená z prírodnej kamennej soli, pôsobí ako podzemné soľné sanatórium.

Soľný svietnik má liečivé účinky, osviežuje vzduch, funguje ako ionizátor pohlcujúci elektromagnetický smog. Soľné svietniky ocenia najmä ľudia trpiacimi alergiami, astmou a dýchacími problémami. Soľný kryštál vyžarujúci nádherné oranžové či ružovkasté svetlo je zaujímavý ako estetický, dekoratívny objekt a zároveň má významné zdravotné účinky.


Znak OM – pomáha strateným ľuďom s nedostatkom sebadôvery, vystresovaným a tým, ktorí hľadajú svoju cestu životom.

Svetlo sviečky – napĺňa priestor energiou, jemne povzbudzuje, súčasne pomáha uvoľniť sa a spaľuje negatívnu energiu.

Mince-talizmany – nesmelým dodávajú odvahu, hašterivých upokojujú. Je v nich zakódovaná pozitívna energia. Ak si ich vložíte do peňaženky, budú podporovať rozmnožovanie peňazí.

Minca Kvet Fu – Symbolizuje prosperitu a bohatstvo. Kvet Fu symbolizuje šťastie v láske a harmóniu v manželstve, dáva sa mladým párom, alebo novomaželom pre šťastný život.

Všetky tieto rady sú účinné najmä vtedy, ak sa vecami zaoberáme, hľadáme ich hlbší význam, súvislosti. Ak nám nejde o čarovanie, ale o lepšiu kvalitu žitia. Berte ich ako otvorenie brány do sveta, v ktorom vy sami zistíte, čo všetko pôsobí na vás a na vaše okolie pozitívne a naopak, ktoré vecí prinášajú do vášho života nepokoj a disharmóniu.Súvisiace články:


 

(Prečítané 16 332 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Chcete praktizovať bielu mágiu? Vojdite do kruhu zasvätených

 1. mili píše:

  zelená,modrá,čierna,biela …. mágia je len jedna . A sú za ňu vysoké energetické platby . Ale rozhodnutie je na každom z Vás .
  Ilúzia dobra má mnoho kabátov.

 2. mili píše:

  … a ešte k tomu odsávaniu energie stromom , radšej im pošlite lásku a vráti sa Vám 100 násobne viac . :-)))