google27eaa3905ca3fee3.html

Orgonit je priestorový harmonizér. Neutralizuje negatívne energie a elektromagnetický smog z nášho okolia. Svojím zložením premieňa tieto negatívne energie na pozitívnu, ľudskej psychike a zdraviu prospešnú vitálnu energiu. 

Orgonit je vyrobený z organickej živice, veľkého množstva malých kovových častíc a kryštálu. 

Organická živica priťahuje, alebo pohlcuje zo svojho okolia negatívnu energiu, ktorá sa následne rozbíja a odráža od kovových častíc, čím vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie. To spôsobuje, že sa deštruktívna energia neutralizuje, čistí a mení na vitálnu a zdraviu prospešnú. Následne sa vyžiari do priestoru. Kryštál, ktorý sa nachádza vo vnútri orgonitu celý ten očistný proces znásobuje. 

Z fyzikálneho hľadiska sa orgonit podobá kondenzátoru. Nie je to žiadna mágia, žiadna tajomná energia iba elektróny a elektrostatická energia.

Elektromagnetické vlny, ktoré vysiela väčšina elektroniky, najmä vysielače, antény, mobily, wifi …, sú jednoducho veľké toky elektrónov, ktoré kationizujú hmotu. Orgonit chytá tieto elektróny z tohto toku a svojím zložením aniónyzuje tento tok elektrónov. Určite ste už počuli o blahodárnych účinkoch v aniónovom prostredí, akými sú napríklad okolia vodopádov, hôr a podobne. Orgonit funguje podobne ako kondenzátor. Kov predáva elektróny plastu, keď je plastová vrstva nabitá, vyšle všetky elektróny ďalšej vrstve kovu. 

Orgonit má vďaka svojmu zloženiu viac takýchto vrstiev a vďaka krištálu a jeho vlastnostiam čistí a generuje viac takýchto elektrónov. Napríklad aj tvorba dažďa potrebuje dokonalú rovnováhu katiónov v ionosfére a aniónov na zemskom povrchu. 

V súčasnej dobe nás však obklopuje nespočetné množstvo vysielačov, veží a zariadení, ktoré produkujú nie veľmi priaznivý elektromagnetický smog. O elektronickom vybavení našich domácností už ani nehovoriac. Orgonit môžeme nazvať jednoducho ako práčku energií. 

Pôsobenie orgonitu:

 • neutralizuje negatívny elektromagnetický smog
 • harmonizuje geopatogénne zóny a zároveň ich eliminuje na minimum
 • detoxikuje organizmus, čistí a zároveň nabíja životodarnou energiou
 • napomáha spúšťať samo liečiaci proces organizmu
 • podporuje a regeneruje ľudský organizmus a podporuje správnu funkciu buniek
 • najviac sa osvedčil pri nespavosti, spánok je viac osviežujúci a kvalitnejší
 • pomáha prebudiť naše vrodené psychické schopnosti
 • inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie
 • ukľudňuje, navodzuje vyrovnanosť a harmonickú atmosféru
 • medzi ľuďmi inšpiruje k príjemnejšiemu správaniu sa k sebe
 • čistí vodu,rybníky, rieky, studne a vodu v podzemí
 • predlžuje trvanlivosť a kvalitu potravín, hlavne ovocia a zeleniny
 • priaznivo vplýva na rastliny a zvierat
 • rastliny rastú rýchlejšie a do väčších výšok, rozmerov, plodnosti a zdravia
 • chráni nás pred elektromagnetickým smogom, ktorý vzniká počas prevádzky auta
 • podporuje meditácie, rozjímanie, rôzne terapie
 • je silným zdrojom záporných iónov
 • a v kombinácii viacerých orgonitov blízko seba sa účinky ešte umocňujú 

Využitie orgonitu:

Keďže transformuje elektrosmog a deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj harmonizuje priestor, v ktorom sa nachádza, je ideálne umiestniť ho v našich domácnostiach a pracoviskách, no sú dostupné aj produkty, ktoré sa dajú nosiť vo vrecku, v kabelke alebo školskej taške.

Najvýhodnejšie je umiestniť orgonitové harmonizéry do priestoru, kde je najviac elektrických žiaričov, alebo ich môžeme uložiť do každého rohu pôdorysu nášho bytu, domu, alebo pracoviska v súvislosti s mierou „zamorenia“ priestoru elektrosmogom. 

Z histórie:

V rokoch 1930 – 1940 Wilhem Reich preukázal existenciu životnej energie, ktorá preteká všetkým živím a nazval ju orgón. Zistil, že existuje v neprirodzenej forme mŕtvy orgon označovaný ako DOR, (pravdepodobne kationizovaný tok elektrónov) a pozitívny orgon označovaný POR (vyvážený tok elektrónov) vo svojej prirodzenej forme. Po Reichovi sa týmto výskumom zaoberalo niekoľko vedcov. Neskôr v r.1992 Karl Hans Welz skonštruoval Orgonit kombináciou organickej látky (živice) a anorganickej (kovového prachu), ktorý transformoval (DOR) na (POR).V roku 2000 pár Don a Carol Croftovci prostredníctvom internetového výskumu a vlastných pozorovaní prišli na to, že organická živica a kovové piliny s pridaním kryštálov kremeňa zvýšia účinnosť orgonitu. 

Čo je to orgonit – práčka nevyváženého toku elektrónov (negatívnej energie) – žiadna mágia, len prostá fyzika a chémia smiley

Autor textu: Renáta Martinatová

Zdroj: http://www.harmonynature.sk/blog/Výber z eshopu eugenika.sk:

Orgonit – Kužel fialový – Šírka: 60 mm, Výška: 80 mm

Čo je ORGONITOVÝ HARMONIZÉR: Jeho názov je odvodený od Orgonu. Je to výrobok alebo produkt zložený z organickej živice a kovových stružlín. Pridaním kryštálov alebo iných minerálov, napr. ametystu, ruženínu, atď.. sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, kde sú zaliaté kovové stružliny, vzniká veľmi rýchly pohyb energie, čo spôsobuje, že Orgonový harmonizér nepretržite transformuje negatívnu energiu na pozitívnu.

SCHOPNOSTI:

 • detoxikuje organizmus
 • pomáha proti nespavosti
 • pomáha prebudiť naše vrodené psychické schopnosti
 • inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie
 • čistí vodu
 • harmonizuje geoppatogénne zóny a transformuje na pozitívne.

Materiál: polyesterová živica, kovové špony, polodrahokam. Ošetrenie: pretrieť utierkou. Vhodný na ošetrenie vašich domovov a pracovných priestorov.

Pôvodná cena: 10.50 EUR, Naša cena: 9.45 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.05 EUR


Orgonitový amulet Slnovrat/ Ametyst, Šírka: 38 mm Výška: 38 mm – Orgonitový prívesok Slnovrat (nech sa Slnko v nás rozžiari) – chráni pred negatívnym žiarením elektromagnetického smogu, má harmonizujúce účinky, čistí a nabíja telo životodárnou orgonovou energiou. Ametyst je mimoriadne silný kameň, bráni nositeľa pred psychickými útokmi. Rozvíja schopnosť rozhodovať sa, zlepšuje pamäť a sústredenie. Pomáha odstraňovať strach, hnev, smútok a ľútosť, pôsobí blahodárne na myseľ. Prináša intuitívne sny, povzbudzuje k nezištnosti a duchovnej múdrosti.

Pôvodná cena: 8.40 EUR, Naša cena: 7.56 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.84 EUR


Celú ponuku orgonitov nájdete TUSúvisiace články:


 

(Prečítané 4 211 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.