google27eaa3905ca3fee3.html

Vodou sme krstení, v plodovej vode sa vyvíjame, vďaka vode je náš príchod na svet hladší a ľahší. 70% nášho tela tvorí voda a predsa o nej veľa nevieme. Ako keby nás nezaujímala, lebo je jej (zatiaľ) dostatok a (zatiaľ) nie je ani veľmi drahá.

Zväčša sa uspokojíme s tým, že vieme, že voda je dobrý vodič, čo naznačuje už jej názov, že jej treba vypiť štyri razy toľko, koľko vážime delené 10 a že nám pomáha pri dobrej funkcii jednotlivých orgánov. Už menej ľudí vie, že napríklad čaj, polievka, malinovka, káva sa do príjmu tekutiny nerátajú, lebo telo ich vníma ako potraviny a opäť za pomoci vody ich musí stráviť. Vieme, že v určité dni podľa fáz mesiaca má voda rôzne vlastnosti, raz podporuje lepšie rast, inokedy netreba toľko pracieho prostriedku do pračky a bielizeň je krásna a niekedy sú vlasy krajšie a lepšie držia aj s minimálnym množstvom šampónu. Vieme ešte, že voda čistí a očisťuje a nedá sa bez nej žiť. A najnovšie možno aj to, že voda má pamäť.

Nejedna pesnička pojednáva o vode, dokonca niektoré texty múdro upozorňujú, že voda nás môže držať nad vodou. To hlavne preto, že voda ako jeden zo živlov je zasvätená citom, ženám, čistote. Keby neexistoval tento živel, všetko by zhorelo vo večnom ohni. Voda hasí smäd a pútnikom dodáva silu. Voda sa často vyskytuje aj v Biblii a mýtoch. Tantalos trpel tým, že hoci stál po kolená vo vode, nemohol sa napiť. Vždy keď vzal vodu do úst ihneď sa vyparila. Smädný Ježiš požiadal Samaritánku o vodu a ona pochopila posolstvo „o živej vode“ o Duchu, ktorý povznáša. Milosť Ducha sa odvtedy nazýva živou vodou. Živá voda sa často vyskytuje aj v rozprávkach, kde pomáha kladnému hrdinovi prežiť. Dokonca aj známa séria filmov Piráti z Karibiku má motív v hľadaní živej a mŕtvej vody. V tej mŕtvej je podľa scenára slza morskej panny a tá by mohla byť slaná. A to už zaváňa chémiou…

Živá a mŕtva voda naozaj existuje. Na Slovensku som sa s ňou stretol pred 30 rokmi, keď si ich jeden bratislavský akademik vyrábal priamo v SAV a pomáhal tak liečiť rôzne ochorenia svojich kolegov a ich rodinných príslušníkov. Samozrejme tajne. Potreboval na to nádobu s vodou, membránu a anódu s katódou. Vychádzal z toho, že pri elektrolýze dochádza okolo anódy k vytváraniu kyslého prostredia a okolo katódy zásaditého prostredia, čo sa dá ľahko overiť lakmusovým papierikom. Po vypnutí prúdu sa obe zložky spoja. Polopriepustná membrána ich však rozdelila na dve zložky. Kyslú – mŕtvu vodu a zásaditú živú vodu, ktoré majú diametrálne odlišné ph.

Molekula H2O

Škoda, že ani príchod kapitalizmu mu nepomohol zbohatnúť. Predpisy totiž nevedeli, čo s vodou, ktorá lieči. Jedni vraveli, že voda nie je potravina, takže sa nedá patentovať a iní zasa, že voda nie je liek, lebo sa nedajú dokázať prvky, ktoré spôsobujú zmenu stavu, teda zdravie. Takže ľudia si ešte musia počkať na tento druh liečenia. A on sa nestal milionárom, ako by si zaslúžil, ale iní „ agenti s teplou vodou“ zlegalizovali omnoho horšie veci, ale v súlade so zákonom. Napríklad demokraciu a výpredaj republiky. A to je žiaľ tiež o vode, ale nie v zmysle tohto článku. Dôsledky sa ukážu až neskôr, a potom nám už nepomôže ani plač, čo je tiež o vode. Tak isto ako náš smútok aj naša veselosť. Prvé verejnosťou prijaté správy o živej a mŕtvej vode prichádzajú z Východu.

V Uzbekistane pri rôznych vrtoch sa náhodne prišlo na to, že pri elektrolýze vody v špeciálnych zariadeniach dochádza k výrobe vody, ktorá má rôzne vlastnosti. Je buď zásaditá – živá, alebo kyslá – mŕtva voda.

Pri jednom vrte v Turkmenistane, kde je v lete 40°C, bola nádrž s objemom 10m3 so živou vodou. Prirodzene, že sa v nej pracovníci kúpali a keď z nej vychádzali, mali pocit ľahkosti, zdravia. Boli plní energie. Potom spozorovali, že rany a praskliny kože sa im rýchlo hoja. Pupáky a kožné ochorenia sa zázračne vyliečia. O vodu sa začali zaujímať aj vedci. Neskôr sa zistilo, že mŕtva voda pomáha likvidovať plesne, živá zasa podporuje rast obilnín. Zvieratá, ktoré pili túto vodu žili dva razy dlhšie ako ostatné pokusné zvieratá. Akademik I. Krotov, ktorý sa výskumu zúčastnil ochorel na zápal ľadvín  a adenóm – nezhubný nádor prostaty. Bol hospitalizovaný na urologickej klinike, kde mu po mesiaci navrhli operáciu, ktorú odmietol. Začal 3x denne piť 1 dl živej vody a po cca týždni užívania sa u neho výrazne zlepšil psychicky aj fyzický stav. Po týždni bol znova vyšetrený  a nebola u neho zistená žiadna choroba. Zlepšil sa aj jeho krvný tlak. I.Krotov opisuje aj ďalšie prípady. Istá žena si oparila ruku vriacou vodou. Mala popáleniny 3. Stupňa. Na liečenie bola použitá živá aj mŕtva voda a popálenina zmizla za dva dni. Chlapec, ktorý trpel 8 mesiacov zápalom ďasien a krku a nezabral mu ani jeden medikament bol preliečený aktivovanou vodou – 6x denne si potieral ďasná mŕtvou vodou a 3x denne pil 1 dl živej vody. Po troch dňoch sa úplne vyliečil. Sú to dva z 500 vyliečených prípadov I.Krotova.

K živým vodám z hľadiska bioenergie patrí aj tzv. ľadovcová voda. Tú si môžete bez problémov vyrobiť u vás doma. V otvorenej nádobe, (nie vo varnom hrnci) zohrejeme vodu na 90 – 95 °C, aby sa vyparil vzduch i chlór, ktoré znižujú jej bioenergiu. Horúcu vodu vlejeme do sklenej fľaše samozrejme nie až po vrch, aby zmenou skupenstva nepraskla. Fľašu uzavrieme, necháme vychladnúť, môžeme na ňu prilepiť pekný obrázok, alebo napísať a nahlas prečítať mantru, slovo (napr. láska, zdravie), alebo modlitbu a vložíme ju do mrazničky, aby zamrzla. Potom ju vyberieme a necháme v uzavretej fľaši na mieste, kde nemá prístup slnečné svetlo. Pijeme tri razy denne pár dúškov. Vynikajúco chutí. Ak sa naspodku fľaše vyskytne kal vylejeme ho. Vodu nepoužívame na varenie. Bioenergia takejto vody sa stráca pri teplote nad 37 °C.

Možno to nie je všetko, čo sa o vode dozvieme a čím nám bude môcť slúžiť v blízkej budúcnosti. Je dobré mať studňu na svojom pozemku alebo mať blízko domu prameň. Je ešte viac spôsobov výroby živej vody, ale o tom inokedy.

Maťo


Tip na knihu:

Julia Doronina, Oľga Romanova – Šungit, křemen a voda – Iba v Rusku sa nachádza zvláštna hornina podobná čiernemu uhliu – šungit. Tento kameň ničí a pohlcuje všetko, čo ľuďum škodí, ale koncentruje a obnovuje všetko, čo im prospieva. Silné liečivé účinky má aj kremeň. A voda, v ktorej bol namočený šungit alebo kremeň, je „zázračná“. O tom všetkom podrobne a odborne informuje táto kniha.

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 7.74 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.86 EUR


Súvisiace články:(Prečítané 8 537 krát, 1 dnes)

4 Responses to Živá a mŕtva voda

  1. Živá a mrtvá voda se dají také vyrobit pomocí elektrolýzy. Slouží na to ionizátory vody. Pomoci ionizátoru máte živou i mrtvou vodu téměř hned. Bez nutnosti vaření. A je čerstvá, takže odpadá i nutnost skladování. Většina ionizátorů má i filtry na vodu.

  2. a toto ste už vyskušali?

  3. Ja ano a som velmi spokojni.
    www. kangen-voda.sk

  4. Martin píše:

    Já jsem měl doma strašně tvrdou vodu. Vodní kámen byl všude kam jsem se podíval, bylo to až neuvěřitelné, jak mohou takovou vodu pustit do vodovodního řádu. Hledal jsem řešení a našel u firmy Watex. Pomohli mi, nainstalovali přístroj a nyní je vše ok. Takto by to ale mělo být snad hned, nebo ne?