google27eaa3905ca3fee3.html

Gregg Braden

Známy spisovateľ, vedec, liečiteľ a popularizátor vedeckého výkladu tzv. zázrakov Gregg Braden, tu na názornom príklade vyliečenia nádoru, vysvetľuje objavy kvantovej fyziky a dáva ich do súvislosti s duchovným poznaním. Inak povedané, veda potvrdzuje, že svojimi myšlienkami a pocitmi ovplyvňujeme a vytvárame našu realitu – a teda, že myslením a  cítením môžeme meniť veci, uzdraviť sa atď.  Na veľmi zaujímavom videu z Pekingskej nemocnice ukazuje konkrétny príklad, ako môžme fungovať v živote, keď poznáme zákony energetického poľa, ktoré nás všetkých obklopuje a spája.  A ako je možné vyliečiť človeka, ktorého západná medicína vyhlásila za nevyliečiteľného.

Titulky k videu Eugenika.TV ( ak sa nespustia automaticky, tak cez CC )

Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=_c2np7bjNEI‘]


Interview s Greggom Bradenom

Na konferencii v Miláne


Viac v jeho knihe:

Gregg Braden – Kódy vedomia – V našom vesmíre sa všetko mení podľa toho, ako zmýšľame. Známy autor na základe moderných vedeckých poznatkov veľmi zaujímavo vysvetľuje, ako sú bunky a atómy ovplyvňované našimi myšlienkami. Definuje nielen myšlienky, ale aj emócie, pocity a podvedomie. Predstavuje možnosti, ako zmenou našich presvedčení želaným spôsobom meniť našu realitu.

Úryvok: Veciam, o ktorých rozmýšľame, vdychuje život to, či sa nám páčia, alebo z nich máme strach. V príklade s romantickým vzťahom je možné predpokladať, že emóciou – vykonávacím príkazom – ktorý živí myšlienky na nášho partnera, je láska. Pocity a presvedčenia, ktoré prežívame, sú definované tým, že sa nám páčia možnosti, aké nám nový vzťah prináša. Sny, ciele a túžby, ktoré máme spoločné so svojím novým partnerom, alebo láskyplný prístup k jeho snom, to všetko uvádza do pohybu udalosti, ktoré naplnia našu realitu. Potom nastane okamih, v ktorom sa všetky dieliky zložia dokopy a naše nové presvedčenie vo svojej dokončenej forme teraz môže poslúžiť ako vzor na vyjadrenie toho, čo sme v sebe vytvorili. Srdce premieňa ukončené presvedčenie na vlny, ktoré prenášajú informácie celým naším telom a von do okolitého sveta, a tak sa to, čomu veríme, mení na jazyk, ktorým hovoríme s kvantovou podstatou vesmíru. Ekvivalentom ukončovacieho príkazu je pocit. Dostaneme signál, že práca na novom presvedčení je hotová a dokončený výstup sa môže prejaviť a uskutočniť. V uvedenom príklade by to predstavovalo pocit, že vzťah sa už začal, že sme sa už vydali na novú životnú cestu s novým partnerom.

Pôvodná cena: 9.80 EUR Naša cena: 7.84 EUR Zľava: 20.00 % Ušetríte: 1.96 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 7 292 krát, 1 dnes)

One Response to Gregg Braden – Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie (video)