google27eaa3905ca3fee3.html

smrtInteligenciu má človek danú. Prichádza s ňou na tento svet. Ako vedomie vstupuje do spermiou oplodnenej bunky, ktorá sa v lone matky vyvinie v telo nového človeka. Vedomie, ktoré má nejakú úroveň.

Fajčiar je na toto dobrý príklad. Pozri sa na fajčiara. Čo robí? Sleduj ho. Vťahuje do seba dym a potom ho vydychuje. Absurdné. Že? Fajčiar je mŕtvola. Živá mŕtvola. Mŕtvoly nepoužívajú inteligenciu. Mŕtvoly inteligenciu nemajú. Je pravda, že cigarety a látky obsiahnuté v nich vytvárajú závislosť. Keby fajčiar použil inteligenciu, keby sa prebudil a uvedomil si čo robí, keby sa začal pozorovať, fajčiť by prestal. Fajčiar je proti životu. Zabíja život. Jeho pľúca sú plynové komory, v ktorých každý deň nájde svoju smrť tisíce buniek. Bunky, ktoré pre neho zadarmo pracujú, zomierajú bez možnosti úniku. Nemôžu odísť. Sú uväznené v tele. Plačú, kričia, volajú o pomoc. Zbytočne. Nikto ich nepočuje.

Fajčiar je vrah. Vrah života. Zabíja život v sebe samom. Je bez kyslíku. A kyslík je najdôležitejšia potrava pre telo. Krv roznáša do tela jed, špinu a smrad. Fajčiar smrdí. Vibruje smrťou. Táto vibrácia sa šíri do priestoru v ktorom žije. Vieš prečo je v miestnosti kde sa fajčí ťažká atmosféra? Okrem nedýchateľného vzduchu je priestor presýtený vibráciou smrti. Telo fajčiara je ako telo zvieraťa čo ide na porážku. S tým rozdielom, že zviera je vedomé a cíti prichádzajúcu smrť. Fajčiar je nevedomý. Rozožratý rakovinou plače, ako veľmi by chcel žiť. Ale aj tak si dá cigaretku.

Stačí tak málo. Stačí jedno jediné. Začať byť vedomý. Začať používať inteligenciu. Mozog bez kyslíku nefunguje. Nefunguje telo. Len vegetuje. Ako človek v kóme na prístrojoch. Ten v kóme je na tom lepšie, lebo nefajčí. Ak začneš byť vedomý, nebudeš sa musieť snažiť prestať fajčiť. Vedomie to urobí za teba.

NEMÁ SA RÁD KTO ZABÍJA V SEBE ŽIVOT. A TAKÝ NEMÔŽE MAŤ RÁD INÝCH.


Súvisiace články:


 

(Prečítané 1 523 krát, 1 dnes)
 

4 Responses to FAJČIAR VRAH

 1. Monika píše:

  Inkvizícia 🙂

 2. ja píše:

  A mne zase vadia výfukové plyny z áut a hluk áut. Predpokladám, že autor tohto článku TIBOR chodí do práce na bicykli a nezaťažuje výfukovými plynmi pľúca ostatných ľudí. A ak náhodou autor chodí do roboty na aute, tak potom to bude riadny pokrytec.

 3. Zuna píše:

  a prečo má autor webovú stránku aj e-mailovú adresu s názvom „smrad“? 😉

 4. Zuna píše:

  a prečo má autor webovú stránku aj e-mailovú adresu s názvom “smrad” a „živá mŕtvola“? 😉