google27eaa3905ca3fee3.html

Toto je 7 základných krokov pre manifestáciu akejkoľvek reality, po ktorej môžete túžiť:

Číslo jedna – Vízia
Vízia jednoducho znamená mať obraz, ideu, sen, prianie. Majte víziu – obraz reality, ktorú chcete. Mnoho z vás doteraz počulo o tejto idey opísanej mnohými spôsobmi.
Číslo dva – Túžba
Túžba ide ruka v ruke s ideou vzrušenia (pozn.: Vzrušenie je hlavné Basharove učenie o plnohodnotnom živote). Čo chcete musí byť sprevádzané silnou energiou a emóciou. Túžba dodáva energiu vízii, doslova napumpuje, ako zvyknete hovoriť. Energia je pohyb (pohyb anglicky motion [moušn]; emócia angl. emotion). Energetický Pohyb je intenzívna túžba po manifestácii idey.
Číslo tri – Viera
Musíte vedieť, že veríte, že vaša vízia sa môže naplniť. Musíte preskúmať a vyšetriť svoje vnútro. Musíte veriť, že si to zaslúžite. S čímkoľvek prídete do styku, v rámci definícií vašich presvedčení, dovoľuje vašej vízii byť uskutočniteľnou. Ak neveríte, že ste toho schopný a neveríte, že si to zaslúžite, vízia sa neuskutoční nech si to akokoľvek želáte, nech je akokoľvek jasná. Ak neveríte, že je to možné, nemôže sa to manifestovať.
Takže zistite, čomu veríte a čomu by ste verili radšej. Zistite odkiaľ vaše presvedčenia pochádzajú. Zistite, prečo pri nich zotrvávate, prečo preferujete veriť týmto definíciám. Potom si určite, prečo vytvárate vo svojich predstavách nové definície, ktoré viac reprezentujú, čo naozaj chcete. A VEDZTE, že tieto nové presvedčenia sa stávajú faktom. To je číslo štyri.
Číslo štyri – Akceptácia
Musíte úplne akceptovať seba a vaše nové presvedčenia ako pravdu. Presne tak, ako ste akceptovali staré presvedčenia: bez otázok, bez tieňa pochybností. Úplná akceptácia manifestuje víziu.
*
Prvé štyri kroky sú v skutočnosti nastavenie.
*
Číslo päť – Zámer
Musíte mať zámer víziu manifestovať. Môžete niečo chcieť a zároveň nemusíte nemať zámer (vôľu) zamerať sa na uskutočnenie, takže musíte mať zámer tak spraviť. Musí to byť vedomé rozhodnutie. Sústredenie, zámer, vôľa, no nie úsilie! Tiež je to známe ako vedomý príkaz realite.
Číslo šesť – Akcia
Musíte sa správať, akoby ste v danej realite už boli, akoby existovala v prítomnosti. Musíte robiť veci, ktoré by ste robili a robiť ich spôsobom, akým by ste ich robili v danej realite. Uzemnite celú ideu: víziu, túžbu, vieru, akceptáciu a zámer v akcii.
Reč vášho tela sa zmení a reprezentuje realitu, ktorú preferujete. Reč tela hovorí mnoho o vašich presvedčeniach: čomu veríte, čoho ste schopní. Akcia je dôležitá.
Číslo sedem – Povolenie
Ak ste urobili všetkých šesť krokov, musíte sa oddeliť od akéhokoľvek výstupu. Bezpodmienečne to musíte nechať ísť. To je sila paradoxu existencie stvorenia, temnoty a svetla, dňa a noci. Aby ste čokoľvek uskutočnili, musíte absolútne chcieť s absolútne žiadnym očakávaním, či sa tak stane.
*
Vedzte, že všetko je už teraz perfektné. Keď už to raz akceptujete ako perfektné, dovolíte, aby sa to uskutočnilo ďalšou cestou.
Pamätajte, nie je nič vonku, realita reflektuje spätne čomu veríte. Fyzikálna realita je odraz toho, čo je. Neodráža vás, ale je to odraz vašich najsilnejších presvedčení.
Buďte si istý, že si pýtate samotnú vec, nie spôsob, proces ako sa k nej dostať. Nemyslite na „Potrebujem toto, aby som sa tam dostal(a).“. Všetky detaily sa vykonajú automaticky cestou najmenšieho odporu. Netreba sa zaoberať ako. Uskutočnia sa najlepšie, ako je možné.
Realita nemá žiadnu silu vás podporiť. Vy podporujete realitu. Neočakávajte 100% realitu, akú chcete, ak ju nepodporíte na 100%.
*
Nech Vám tento návod dobre slúži.
Ivet L.W.
(Na mojom blogu je aj dôležitý čeneling Kryona)
*
(Prečítané 2 046 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.