google27eaa3905ca3fee3.html

Myslím si, že rok 2012 a jeho veľká premena, bude pre mohých sklamaním, lebo pre tých, čo zostanú, to bude v prvom rade premena stavu mysle. Piata dimenzia, tak ako všetky ostatné predstavuje istý stav mysle, ktorý potom prináša nové súvislosti, poznatky a stav bytia.V súčinnosti s tým sa rozvíja aj celý vesmír a každá vec v nás a okolo nás. Všetko so všetkým súvisí a my, či chceme, alebo nie tvoríme všetci jeden celok. Ľudskú rasu.Tí, ktorí budú mať jasno, čiže pochopia a prijmú chod vecí a udalostí, budú žiť v pohode a tí, ktorí sa budú brániť, alebo stagnovať, budú naďalej v dimenzii, kde vládne chaos a utrpenie. Táto pravda nie je ničím novým pod slnkom. Vedeli to už pradávno napríklad obyvatelia Ánd mudrci Queros. Filozofia Indiánov Queros je podľa andských proroctiev cestou celého ľudskému druhu k novým úrovniam vedomia. Peruánci nazývajú Indiánov Queros strážcami poznania predkov, dedičov veľkého Impéria Slnka. Podľa nich vesmír tvorí ľahká, subtílna energia ,,sami“, ktorá preniká prírodou a je v ustavičnom pohybe. Prejavuje sa v ľudských pocitoch spokojnosti, slobody a radosti. Druhú energiu vytvárajú výlučne ľudia a volá sa ,,hucha“. Táto sa prejavuje strachom, smútkom, nepokojom, bolesťou, trápením, chorobou. Tí, u ktorých prevažuje, majú dojem, že sa brodia bahnom. Každý človek však má v sebe obe energie: nimi je spojený s energiou vesmíru. Toto spojenie, ,,ayni“, sprostredkúva sedem pruhov energie, každý s jedným otvorom či okom: ako sedem čakier známych z východných učení a ako sedem paprskov známych z teosofie.

Najdôležitejšie oko energií

Najdôležitejšie na našom tele je podľa Queros oko žalúdočného pása, ktoré sa nachádza v okolí pupka, nazývané ,,cosco“. Je spojené so zemou ako dieťa s matkou pupočnou šnúrou. Je dôležité pre liečivý akt Hucha Micuy. Ten spočíva v pretváraní a očisťovaní ťažkej, hrubej energie. Tento proces spustíme, ak vyslovíme úprimné želanie, prosbu. Tá vyvolá otvorenie ,,cosco“ a spôsobí, že ,,huchu“ (či už v podobe strachu, smútku alebo bolesti), pohltí žalúdočné oko a cez nohy odíde do Matky Zeme, ktorá sa živí ťažkou energiou a mení ju na energiu ,,sami“. Na uvoľnené miesto prichádza energia očistená, ktorá nás naplní, prinesie šťastie a spokojnosť. Pri tomto akte treba byť v spojení s prírodou alebo vodou. Andskí pacos (šamani) sú totiž presvedčení, že choroba nie je ničím iným, ako nahromadením ťažkej energie v ľudskom tele. Spolu s telom liečia títo šamani aj ducha a povznášajú ho na vyššiu úroveň. Na štvrtej úrovni , na úrovni na ktorej je naša čakra srdca a láskavosti sa naše vedomie bude riadiť láskavosťou a pochopením a život budeme brať ako mystickú hru, ktorá nám umožní čerpať radosť z každej chvíle svojej existencie. Zmení sa aj zem a jej prejavy, lebo rovnako ako my, aj Zem je bytosť a my ľudia sme jej tráviacimi enzímami, keď ju budeme vyživovať novými, inými energiami, budeme dostávať ešte vyššie a svetlom prežiaenejšie energie naspäť. A tak budeme ľahší a ľahší, budeme stúpať a meniť svoje telo aj miesto vo vesmíre v súlade so Zemou. Takáto predstava sveta, ktorí predpovedali pradávne proroctvá, v 90. rokoch 20. Storočia, kedy sa podľa nich zmena odštartovala. Jej cieľom je v súlade s evolúciou priviesť ľudstvo k ďaľším fázam duchovného rozvoja a umožniť mu vstup do zlatého veku porozumenia a duchovnosti. Cieľom je život v harmónii s prírodou, priateľstvo medzi národmi, uznanie všetkých živlov, minerálov, rastlín a živočíchov za svojich bratov a sestry a spravodlivosť. Ukončiť sa má tento proces v roku 2012, keď sa na svete vo väčšom množstve objavia ľudia liečiť akékoľvek ochorenia len prikladaním rúk. Vtedy svet otvorí nový historický cyklus, ktorého ťažisko sa presunie z toho, čo je fyzické, na to, čo je duchovné.

Indiáni hovoria, že vtedy príde kňaz a kňažka Sapa Inca a Coya, alchymický pár, ktorý svet spozná podľa krútiacej sa ligotavej, bielej alebo zlatej aury. Mohutnými duchovnými silami uvedú ľudstvo na ďalšiu úroveň. Podľa proroctiev, keď sa skončí tento čas bude sa môcť ľudstvo pripravovať na posledný stupeň svojho vývoja, na božskú úroveň, o ktorej vedia len to, že bude realizáciou inkaskej idey ayllu, teda veľkej ľudskej rodiny. Táto rodina nebude poznať rozdiely medzi ľudmi a bude žiť v harmónii s vesmírom.

Irma

P.S. Neberte život tak vážne, aj tak z neho nevyviaznete živí. 

***

***

Dobrá kniha:

Caroline Cory – Co bude po roce 2012 – V roku 2012 nemá byť koniec sveta, ale začiatok novej epochy na Zemi. Autorka zasvätene a podrobne popisuje, aký vyšší plán stojí za blížiacimi sa zmenami a čo to pre nás bude znamenť. Mnohorozmerná skutočnosť, božská a ľudská DNA, nové úrovne vedomia, zemská os a astronomické zmeny, nová vláda na Zemi, príprava na nevyhnuteľné zmeny.

Pôvodná cena: 8.60 EUR Naša cena: 6.02 EUR Zľava: 30.00 % Ušetríte: 2.58 EUR

***

Súvisiaci článok – JAK VIDÍ SOUČASNÝ VÝVOJ MAYSKÝ STAŘEŠINA CARLOS BARRIOS ? 

***

(Prečítané 3 119 krát, 1 dnes)

Comments are closed.