google27eaa3905ca3fee3.html

SNPPodľa Novej Astrológie Slovenov je Jupitera [1] v rámci Perúnovho kola (zodiaku) heliocentrickej sústavy na jeseň 2015 v rovnakej pozícii na akej bola počas Slovenského národného povstania. Presnejšie povedané 29. 8. 1944 vypuklo SNP a tomuto dátumu zodpovedá 21. 10. 2015.

To znamená, že sme teraz (jeseň 2015) v období povstania. Avšak čo znamená „povstanie“? Znamená to, že národ má povstať proti niečomu čo nás tlačí. Má k tomu zvýšenú, veľmi priaznivú silu.

Ak si však niekto myslí, že povstať máme so zbraňou v ruke, tak je na veľkom omyle. Stačí sa poučiť z SNP, ktoré bolo útokom na náš štát, stabilitu a mier v krajine. A aj židovské transporty už boli pozastavené. SNP pritiahlo na naše územie nemecké vojská, prinieslo zbytočnú krv a rozbitú krajinu.  Po jeho potlačení sa transporty z vôle nemcov opäť obnovili, organizovali ich a mali vo svojej réžii. Navyše nemecké vojská sem pritiahli červenú armádu a opäť ďalšie krviprelievanie, ďalšie pustošenie krajiny. A my ho dnes paradoxne oslavujeme.

Na jeseň 2015 sa teda môžu opäť predpokladať sabotérske iniciatívy s cieľom destabilizovať krajinu aj keď rozsahom prispôsobené dnešnej dobe, ktorá je mierová. Nejaké druhy demonštrácií sa už črtajú vo vzduchu a iniciovaný vznik 2. Slovenského národného povstania [2] je len prirodzeným dôsledkom paralelnej doby. Uvedomme si, že v tomto roku (2015) nie je okrúhle výročie SNP (je 71. výročie) a od osláv 29.8. ubehli 2 mesiace. Nebol žiaden racionálny dôvod nazvať tieto aktivity ako 2. SNP, pričom v minulosti silné demonštrácie (napr. v kauze Gorila) sa takýmto názvom neoznačovali. Organizátori podvedome cítia energiu povstania a tak aj svoje snahy nazvali týmto nám známym  menom a dokonca svoje aktivity označujú presne v jeho duchu  s presne rovnakými cieľmi – zvrhnúť systém (v r. 1944 domáci a nemecký vplyv a v r. 2015 domáci a vplyv Bruselu a NATO).

Povstať skutočne môžeme a musíme! Máme však povstať proti vlastným hriechom! Naše slabosti, zlozvyky je to čo nás v skutočnosti ťaží, sú to okovy zotročenia. Sme nevoľníkmi vo vlastnom vnútri, lebo toto vnútro je plné haraburdia. Už pred 2000 rokmi nás predsa Syn Boží nabádal, aby sme bielili svoje rúcho. Nehovoril predsa židom, aby mečom povstali proti Rimanom, ktorí ich okupovali. Tak prečo sa nechceme podriadiť Jeho radám? Teraz je dobrý čas, aby národ povstal duchovne, aby sa obrodil a oslobodil od okov vlastných necností. Len vtedy môže byť jednotlivec slobodný a z tejto slobody vzídu iné vonkajšie okolnosti. Diktát Bruselu, USA, okrádanie nadnárodnými zločincami je len dôsledkom nášho vnútorného života.

Osobne som ešte nevidel jedinú revolúciu, ktorá by priniesla blaho a prosperitu. Pričom ľudia ju chceli práve revolúciami dosiahnuť neuvedomujúc si, že násilie plodí ďalšie násilie a na vlne krviprelievania sa do čela nových vlád dostali rovnakí ba ešte horší tyrani.

Preto hrdo a odvážne povstaňme – každý sám za seba proti vlastným slabostiam!

[1] – preto ženské meno Jupitera, lebo správcom tejto planéty je ženská bytosť. Jupitera je planétou, ktorá je označovaná ako druhé Slnko Slnečnej sústavy, keďže viac energie dáva ako prijíma. Jej pôsobenie určuje generačné úlohy a úlohy jednotlivca v živote. Každých 72 rokov prináša 12 ročný súd, v ktorom sa celé ľudstvo súdi za skutky z predchádzajúcich 60 rokov.

[2]– http://www.zemavek.sk/

Martin Hruštínec, http://www.jupitera.sk


Súvisiace články:


Tip vydavateľstva Eugenika:

Valerij Sineľnikov – Život bez strachu – Transformácia negatívnych emócií

Obľúbený autor učí, ako si poradiť so strachom. V prvom rade – ako strach rozpoznať, uvedomiť si ho, pochopiť jeho príčiny aj úlohu, ktorú možno v našom živote zohráva. A ďalej – ako sa ho zbaviť, premeniť zaužívané negatívne pocity a predstavy na nové, ktoré nás už viac nebudú oslabovať, ale posilňovať.

Ukážka: Podvedomie využíva pocit strachu tak, že z neho robí obrannú funkciu. Veď pre každú ľudskú bytosť je veľmi dôležité cítiť sa v bezpečí. Pocit bezpečnosti a ochrany nám zaručuje pocit pokoja. Strach však uskutočňuje tieto pozitívne zámery zlým spôsobom. Prispieva k tomu, že prestávame dôverovať iným ľuďom a okolitému svetu vôbec a izolujeme sa od nich. A tak vzniká uzavretosť, čo v konečnom dôsledku vedie k osamelosti.
Okrem osamelosti má pocit strachu množstvo ďalších škodlivých vedľajších následkov. V skutočnosti strach priťahuje práve to, čoho sa bojíme.
To znamená, že zdroj strachu sa nachádza v samotnom človeku. Je veľmi dôležité pochopiť to. Najprv vyžarujeme do okolitého sveta agresiu, a potom zažívame strach alebo obavy — ako obrannú reakciu. Ale pred kým sa bránime? Ukazuje sa, že pred sebou samým.

Pôvodná cena: 5.90 EUR, Naša cena: 5.31 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.59 EUR


(Prečítané 346 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

Comments are closed.