google27eaa3905ca3fee3.html

Postupne ako Slnko vstúpilo do znamenia Blížencov, nastávajú priaznivejšie dni, máme viac energie, vôle a odvahy, ľahkosti bytia aj humoru.

Utorok 29. mája o 16,19 h nastáva spln Luny v Strelcovi, ktorý je o uvedomení si dôležitosti jasnej a presnej komunikácie v živote. A to aj keď hovoríme bez slov, alebo len sami sebe v duchu. Pretože naše slová a priania sa zhmotňujú. Aj tie nevedomé…

Ešte stále používate slovo „strašne“? Priťahujete si do života strachy. Ešte ste nevynechali slová „hrozne“ alebo „príšerne“? Privolávate si hrozné situácie a príšerných ľudí. Môžete ich nahradiť napríklad slovami „veľmi“, „nesmierne“, „skutočne“, „bohato“, „krásne“, „super“, „mega“ a podobne… Pohrajte sa s tým. Urobte si vedome z komunikácie radostnú a tvorivú hru.

Pozor na sľuby a prísahy, pretože vás skutočne zaväzujú presne k tomu, čo sľúbite. A samozrejme, vyhoďte zo slovníka vulgarizmy, ktoré váš život zaťažujú a posielajú vás tam, kam vôbec nechcete. Ťažká karma je výsledok našich rozhodnutí… Tak sa slobodne a vedome rozhodnite pomenovať nepríjemného šéfa napríklad „ozembuch“, „ogrgeľ“, „smrad“ alebo „krpáň“, či prosto osloviť ženu, ktorá sa nespráva ako žena, mužským menom. Alebo založte tradíciu festivalu vtipných a v každej spoločnosti použiteľných nadávok. Slovenčina oplýva nekonečnými možnosťami originálnych novotvarov a írečitých zdrobnenín. Buďte IN a urobte si z komunikácie radostnú a tvorivú hru.

Aspoň v tieto dni sa oplatí uvedomiť si svoje väzby. S kým a ako ste v spojení, prepojení, či a ako spolu komunikujete. Čo vás zbližuje a čo rozdeľuje. No predovšetkým a na prvom mieste buďte sami k sebe láskaví…

Potom môže na vaše dvere zaklopať milosť a blaženosť, a to nielen v citoch a v láske. V tomto období sa tvoria nové vzťahy bezpodmienečnej lásky ku všetkým ľuďom a osobné väzby, ktoré sú požehnané nebom.

Život sa stáva zázrakom, kúzlom a radosťou, keď sme síce aktívni, činorodí a vieme, čo si prajeme, ale necháme to plynúť ako rieku – bez nátlakov a pripútanosti na výsledku. V hlbokej dôvere, že v každej minúte sa deje všetko pre naše najväčšie dobro.

Spln vždy podporí uvedomenie a osvetlí tému, ktoré je zrelá na rozhodnutie, a ktorá nás posunie ďalej na osobnej ceste. Zbavte sa teda ďalšej časti „seba“, ktorá je už zbytočná, čo vás brzdí a zvoľte si aktuálne smerovanie. Potom môžete očakávať oživenie, aktivitu, plodnú komunikáciu a zbieranie potrebných informácií. Za nimi príde zvedavosť, kreativita, nové nápady, úspechy v škole či práci…

Prizrite sa lepšie, Mesiac je živá bytosť, ktorá s nami tiež komunikuje.

Afirmácia: Komunikujem a myslím s ľahkosťou, jasne a presne, v prospech mojich zámerov a životných snov.


foto: https://pixabay.com/


Súvisiace články:


 

(Prečítané 447 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.