google27eaa3905ca3fee3.html

Každý organizmus si v sebe nesie matricu pre dokonalú sebaregeneráciu. Za normálnych okolností by sa malo telo po úrazoch obnoviť za veľmi krátku dobu a pojem choroba by mal pre nás byť neznámy pojem.

Túto matricu v čínskej metafyzike voláme Yuan Shen (pôvodný duch). Yuan Shen nesie všetky informácie potrebné pre dokonalú rovnováhu, pretože je priamo napojený na Zdroj, Dao, Boha.

Háčik je v tom, že už desiatky až stovky generácií zabúdame na svoju božskú podstatu. Ilúzia smrteľného fyzického tela v hmotnom oddelenom svete zosilnela až natoľko, že prichádzame o veľkú dávku energie. Kde nie je energia, tam nie je radosť, láska a zdravie, pretože to sú prirodzené vlastnosti našej podstaty.

Terapeut nemá za úlohu niekoho liečiť. Terapeut má za úlohu priniesť energiu na to, aby sa človek napojil. K tomu niekedy stačí ozaj malý impulz, pretože každý to už vo vnútri vie.

Divné je, že sa stále liečime hrsťami liekov a čím viac lekárov a prepracovaných štúdií máme, tým sú nejako tie čakárne plnšie. Možno je dobré nad tým pouvažovať a nečakať na zdravie v čakárni, ale zavrieť oči a nájsť ho v sebe.

Nech sa nám to darí


Súvisiace články:


 

(Prečítané 649 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.