google27eaa3905ca3fee3.html

Ak by ste chceli vedieť aké sú následky nadmernej tvorby oxidu dusnatého napr. v dôsledku užívania liekov, chronických infekcií, vakcín, pôsobenia ťažkých kovov či nadmernej psychickej či fyzickej záťaže, ukážem vám to na niekoľkých prípadoch.

Všimli ste si, že nám utešene pribúdajú autoimunitné ochorenia u všetkých vekových skupín obyvateľstva?

– diabetes 1.typu
– reumatidná artritída
– hashimotova tyreotída
– a podobne

A počuli ste laické vysvetlenie týchto chorôb? Ja áno a znelo takto: Imunita sa zbláznila a napáda vlastné tkanivá. V skutočnosti sa imunita vôbec nezbláznila.

Oxid dusnatý miluje aminokyseliny a najviac sa mu páčia 2 aminokyseliny: tyrozín a tryptofan. Aminokyseliny sú stavebné kamene bielkovín a z bielkovín sa skladajú rôzne hormóny, tkanivá, orgány. Oxid dusnatý sa dokáže naviazať na aminokyseliny, ktoré miluje. Napr. naviaže sa na tyrozín. Vznikne tak látka s názvom nitrotyrosín a ten sa stáva súčasťou bielkovín, tkanív či orgánov. Nitrotyrosín dokáže spúšťať autoimunitné reakcie čiže zápal (imunita začne napádať bielkoviny kde sa nachádza)Zvýšená. Pri zápale sa ale tiež nadmerne tvorí oxid dusnatý. Ten znova vyhľadáva tyrozín a tvorí nitrotyrozín. Ten znova aktivuje autoimunitné reakcie. Nie je to nádherné?! Začarovaný kruh zápalu sa spustil. Čo si myslíte, zohľadňuje tento fakt medicína pri svojej liečbe? Poviem vám to, nezohľadňuje. Dokonca mnohé lieky používané v medicíne zvyšujú tvorbu oxidu dusnatého ako napr lieky:

– na znižovanie cholesterolu
– lieky na potenciu
– antibiotiká
– na liečbu vysokéhokrvného tlaku
– používajúce sa na liečbu kardiovaskulárnych ochorení

Dokonca ak dieťa po vakcinácii ochorie napr. na diabetes 1.typu (autoimunitný typ) je možné, že je to následkom práve zvýšenej tvorby oxidu dusnatého. Napr. ak je u dieťaťa zvýšená tvorba oxidu dusnatého , lebo zdedilo po mame poškodené mitochondrie (tie zvyšujú tvorbu oxidu dusnatého), môže sa po vakcinácii spustiť autoimunitné ochorenie, lebo vakcína tiež zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého. Keďže u nás sa laboratórne nezisťuje preťaženie oxidom dusnatým a ani poškodenie mitochondrií, vakcínu dostávajú aj tieto deti. To môže byť povestnou poslednou kvapkou na pretečenie pohára. Spustí sa chronický zápal. Samozrejme lekár, ktorý o tom nemá ani potuchy sa bude byť do pŕs, že to určite nemôže byť vakcínou.

TIP: Jedným z vitamínov, ktoré dokážu znižovať oxid dusnatý v organizme (likviduje ho) je gamatokoferol. Nájdete ho v Tocoprotecte od Dr.Jacobsa. Tento unikátny olej je tam veľmi dobrým pomocníkom nielen v prevencii, ale aj liečbe zápalov. Tocoprotect má silné protizápalové účinky. Môžete si ho kúpiť tuTento olej je mimoriadne vhodný pre tehotné a kojace matky.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil
Andrej Medveď a jeho team
www.andrejmedved.sk
www.abczdravia.sk
www.weltfit.sk
tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com


Súvisiace články:


foto: https://pixabay.com/


 

(Prečítané 180 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.